Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Buhaca

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Ally007

    Buhaca - a jbg, pa otkud sad korona?! Drzim fige da dobro prodje, mi smo pod njom isto prva 2 dana kurili do 40,nije mi bilo svejedno.
    Thinkpurple - sad sam se za doručkom skoro zagrcnula od smijanja nakon opisa guranja ruku u wc i bref. Sori, znam da tebi nije smiješno. Ako te tjesi, nas mališa stalno želi kopati vrt i jesti zemlju. Ne kuzim kak mu nije gadno, a jos napravi onu zgadjenu facu kad je stavi u usta. I opet nis ne nauči nego za 5 min ispočetka. Danas se prvo dobro zalio vodom, a onda tek išao uvaljat u zemlju, da se što bolje zalijepi.3Ja se samo bojim da ne stavi kakav kamen u usta da se s njim ne udavi.
    Hrana - i dalje nisam posebno uvela lješnjake i orahe, ali već je jeo s nama velikima torte (kinder Bueno i sl), pa računam da je bar s lješnjacima u kontakt došao. Morske plodove (školjke) nisam davala, niti planiram ove god. Bojim se trovanja,a i skroz su elastični pa ne bih baš da se davi. Al je probao s kruhom sos od buzare, a i ranije sos od tjestenine s kozicama. Ne znam računa li se to.. U svakom slučaju, ja sigurno ko beba nisam jela dagnje pa će i on preživjeti bez njih ove godine.

    Split je pun korone. Dio bolnice je cak ukinuo posjete zbog nje. Ne gužvamo se puno osim kaf idemo u ducan. Sinoć je povratila nakon sirupa pa sam joj dala čepić. Noć je prošla recimo okej za nju, ja sam manje više dežurala. Da se ja testiram garant bi i ja bila pozitivna. Dobro se drži ona, uglavnom spava pa se malo igra pa cvili pa opet spava. U pet smo kod pedijatrice.
    Šta se tiće morskih plodova ja ribu i sve ostala morska bica volim samo na tv-u. Uvela sam joj ribu i to je to

  • Avatar runolist

    runolist

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Pozdrav žene citam vas često vidim da i kod vas haraju viroze kao i kod nas. Moja V je krenula u jaslice sa nepunih 10 mjeseci 🙄( citaj morala se vratiti na posao). Nisam znala kako će to sve funkcionirati s obzirom da je spavala 2 puta kod kuće a nekad ako urani i 3 spavanac u vožnji odrijema. U vrtiću ima samo jedno spavanje u 12 ja sam mislila haa nemoguca misija za nju kad ono čudo božje bez ikakve drame dogura do 12 i spava normalno ustane i to je to do 8 navece kad ide spavat. Kako šta ne znam ni sama vjerovatno vidi ostalu djecu pa i ona tako… Jede kad svi jedu igra se kad svi igraju i vidim da je puno toga naučila i vidjela u vrtiću. Sad kad je s djecom kuci više se igra i ne plače kao prije. Što se tiče viroza kako je krenula curi joj nos i to me nervira. Malo malo kašlje pa sirup pa temperatura dan dva pa malo grlo itd itd.☹️.. Vjerujem da će nas to pratit dugo dok malo ne ocvrsne. Još da napomenem ni jednog zuba nema pa valjda je i do njih malo.
    Sve u svemu htjela sam ohrabriti vas kojima će tek krenuti bebicee u jaslice da bit će to sve okej više se mi brinemoo oni se snađu sad pa sad ❤️

    Hvala ti za ovo ❤️ Bas mi je trebalo ovakvo pozitivno iskustvo jer na momente placem kad je vidim i pomislim da treba uskoro u jaslice. Kako ide hranjenje tamo? Jel ju netko nahrani? Koliko vam je trajala prilagodba? 
    Zao mi je zbog bolesti, ali to je na zalost realnost vecine vrticanaca ☹️
    ... 
    Zakasnjele cestitke svim slavljenicima prvih rođendanima!!
    ...
    I cestitke svim bebama i todlerima koji naveliko pricaju, hodaju, trce! Bas divno za citat! Jedva cekam da moja krene sve to. Kod nas jos nema suvislih rijeci, hranu ne prinosi ustima sama, ne puze pravilno, a kamoli stajanje i trcanje 🥲  Cekam... Al barem je posjedanje tu. A i krece pomalo cetveronoske puzat. Fizijatrica je rekla da je sve ok, da ona preskace neke korake al bi trebali fizioterapeutu. 
    ...
    Buhaca Posta ne dolazi ni u mom gradu. Ljudi idu sami u postu provjeravat jer postara nekad ima nekad ne. Nevjerojatno! Isto mi neka rjesenja nisu stizala pa prosao rok zalbe i ne mozes se zalit jer oni su poslali!! Kazu, tuži poštu 😂

  • Avatar runolist

    runolist

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Buhaca

    Ally007

    Buhaca - a jbg, pa otkud sad korona?! Drzim fige da dobro prodje, mi smo pod njom isto prva 2 dana kurili do 40,nije mi bilo svejedno.
    Thinkpurple - sad sam se za doručkom skoro zagrcnula od smijanja nakon opisa guranja ruku u wc i bref. Sori, znam da tebi nije smiješno. Ako te tjesi, nas mališa stalno želi kopati vrt i jesti zemlju. Ne kuzim kak mu nije gadno, a jos napravi onu zgadjenu facu kad je stavi u usta. I opet nis ne nauči nego za 5 min ispočetka. Danas se prvo dobro zalio vodom, a onda tek išao uvaljat u zemlju, da se što bolje zalijepi.3Ja se samo bojim da ne stavi kakav kamen u usta da se s njim ne udavi.
    Hrana - i dalje nisam posebno uvela lješnjake i orahe, ali već je jeo s nama velikima torte (kinder Bueno i sl), pa računam da je bar s lješnjacima u kontakt došao. Morske plodove (školjke) nisam davala, niti planiram ove god. Bojim se trovanja,a i skroz su elastični pa ne bih baš da se davi. Al je probao s kruhom sos od buzare, a i ranije sos od tjestenine s kozicama. Ne znam računa li se to.. U svakom slučaju, ja sigurno ko beba nisam jela dagnje pa će i on preživjeti bez njih ove godine.
    Split je pun korone. Dio bolnice je cak ukinuo posjete zbog nje. Ne gužvamo se puno osim kaf idemo u ducan. Sinoć je povratila nakon sirupa pa sam joj dala čepić. Noć je prošla recimo okej za nju, ja sam manje više dežurala. Da se ja testiram garant bi i ja bila pozitivna. Dobro se drži ona, uglavnom spava pa se malo igra pa cvili pa opet spava. U pet smo kod pedijatrice.
    Šta se tiće morskih plodova ja ribu i sve ostala morska bica volim samo na tv-u. Uvela sam joj ribu i to je to

    Mis mali...❤️ Kako je prosao pregled kod pedijatra? Jel bolje danas?

  • Buhaca

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    runolist

    Buhaca

    Ally007

    Buhaca - a jbg, pa otkud sad korona?! Drzim fige da dobro prodje, mi smo pod njom isto prva 2 dana kurili do 40,nije mi bilo svejedno.
    Thinkpurple - sad sam se za doručkom skoro zagrcnula od smijanja nakon opisa guranja ruku u wc i bref. Sori, znam da tebi nije smiješno. Ako te tjesi, nas mališa stalno želi kopati vrt i jesti zemlju. Ne kuzim kak mu nije gadno, a jos napravi onu zgadjenu facu kad je stavi u usta. I opet nis ne nauči nego za 5 min ispočetka. Danas se prvo dobro zalio vodom, a onda tek išao uvaljat u zemlju, da se što bolje zalijepi.3Ja se samo bojim da ne stavi kakav kamen u usta da se s njim ne udavi.
    Hrana - i dalje nisam posebno uvela lješnjake i orahe, ali već je jeo s nama velikima torte (kinder Bueno i sl), pa računam da je bar s lješnjacima u kontakt došao. Morske plodove (školjke) nisam davala, niti planiram ove god. Bojim se trovanja,a i skroz su elastični pa ne bih baš da se davi. Al je probao s kruhom sos od buzare, a i ranije sos od tjestenine s kozicama. Ne znam računa li se to.. U svakom slučaju, ja sigurno ko beba nisam jela dagnje pa će i on preživjeti bez njih ove godine.
    Split je pun korone. Dio bolnice je cak ukinuo posjete zbog nje. Ne gužvamo se puno osim kaf idemo u ducan. Sinoć je povratila nakon sirupa pa sam joj dala čepić. Noć je prošla recimo okej za nju, ja sam manje više dežurala. Da se ja testiram garant bi i ja bila pozitivna. Dobro se drži ona, uglavnom spava pa se malo igra pa cvili pa opet spava. U pet smo kod pedijatrice.
    Šta se tiće morskih plodova ja ribu i sve ostala morska bica volim samo na tv-u. Uvela sam joj ribu i to je to
    Mis mali…❤️ Kako je prosao pregled kod pedijatra? Jel bolje danas?

    Nismo bili u pedijatra tek u petak. Ali evo je na nogama skakuće ali se brzo umori. Živjeli čepići. Nas oboje smo skloni izrazito visokim temperaturama a ocito i ona. Nikad mirnija nije bila nego jučer. 2h u komadu je bila na meni, leđa su me ubila. Ali lavica je to i ne da se. 

  • Avatar runolist

    runolist

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Buhaca


    Nismo bili u pedijatra tek u petak. Ali evo je na nogama skakuće ali se brzo umori. Živjeli čepići. Nas oboje smo skloni izrazito visokim temperaturama a ocito i ona. Nikad mirnija nije bila nego jučer. 2h u komadu je bila na meni, leđa su me ubila. Ali lavica je to i ne da se.

    Bravo za malu lavicu, neka ona ozdravi cim prije pa da pedijatar bude samo formalnost ❤️

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 863

    Prijavi adminu

    Runo list hranee je oni da u hranilici ona im je najmanja tamo. Sreca samo ova moja ništa ne odbija pa mi to nije problem. Mislila sam da cu ići neko vrijeme s njom dok se navikne ali ništa doslovno samo jedan dan je odvela predala i to je to. Bude i sad nekad malo plača ali čim zamaknem iza zida ušuti lopuža i kreće sa igrom. Ako ima temperaturu ili neki sirup da pije tablete nebitni poneseš i daju one. Ako kažeš da daju paracetamol ako izmjere visoku temp dat će baš su onako nagodni. Dok u susjednom vrtiću to ne rade zovu odmah da se dođe i ne daju ništa.
    Nije ni moja puzala ni ustajala dok nije krenula u vrtic od tada odjednom kreće sve to. 
    Bit će to sve ok ❤️

  • Avatar Thinkpurple0

    Thinkpurple0

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Buhaca kako je? Jeste vi ok? 
    Jelusicka super da se lijepo prilagodila 🤗
    .
    Znaci ja neznam kaj je u zraku al moje dijete je nemoguce. Nocas je vristala satima da smo vec mislili ju na hitnu vozit a na kraju je samo izvoljevala jer nije htjela spavat nikako a pogotovo u kinderbetu. 
    I jutros se nastavilo... samo se baca na pod i dere za sve. I evo me  setam po sparini jer nece doma spavat. 🤯
    .
    Jel imate preporuku za otic negdje na par dana a da nije more? Isli bi u 8.mj jos negdje par dana na godisnji, da je ok za djecu i ima bazen, al neznamo gdje... moze i slovenija i hrv, do 3 sata voznje od zagreba. 

  • Buhaca

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    ThinkpurpleO dobro smo. 2 dana je kurila 39.3, onda je pala na 38 i sad 2dana nema temperaturu. Bile smo u pedijatrice malo joj je crveno grlo još sve ostalo je dobro. Ona je još dosta umorna i dosta cviljuga i manje jede ali doci ce to sve na svoje. A i ove vrucine nikome ne cine ništa dobro..
    Možda i tvoja zato štrajka sa spavanjem. 
    Za odmor vidi Međimurje sigurno ima nešto, a nije daleko

  • Unname13

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene, nisam se dugo javljala, ali naravno pratim vas 😅
    Svima koji su bolesni, želim brz oporavak.
    Mi smo također imali virozu, pa prehladu, naravno zbog klime jer je bilo nepodnosljivo. Sad smo oke
    Svima vama koji ne spavate, izdržite još malo, kažu da do treće godine počnu spavati, a evo prva je proletila😅
    Moja divljakusa i dalje dobro spava, ne hoda, nego trči već mjesec dana, ponavlja kao papiga mala.
    Zna se konačno zabavit sama, manje cendra iako joj idu zubi, obožava se kupati, tako da je sve nekako postalo lakše. Zapravo teže jer je moram stalno imati na oku, ali ljepše jer imam malog čovječuljka jako tvrdoglave naravi i gust je otkrivati sve crte njenog karaktera😅🥰

  • Petrica_92

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Evo i nas nakon dugo - proslavili za vikend prvi rockas 🥳
    Napravili festu za 40 ljudi, ko druga svadba - nikad vise 😂 ali bilo nam je super, malisa je uzivao, tako da bilo je vrijedno muke, truda i skakanja.Vidim da nam je forum sve tisi svakog dana, vjerojatno jer nase male bebe vise nisu bebe, nego postale toddleri - zelimo vam svima sve najbolje, i mozda se za koju godinu ulovimo na nekoj novoj temi, s novim bebama koje dolaze na svijet 🫶🏻

    🤱🏽31 god
    👨🏼‍🍼 29 god
    Majka jednog slatkog dječaka 👨‍👩‍👦

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.