Ljetne bebe 2023. 🌅🌊🏖️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Thinkpurple0

    Thinkpurple0

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Cure kako zabavljate malisane kad ste doma? Mi kad smo doma ona samo cendra i penje se po meni. Ako je lijepo smo vani u parku od pola 9 do pola 12 i onda doma na spavanac. A s obzirom da nam stizu kise i zahladenje evo sta raditi doma... danas smo lijepile magnete po frizideru i radijatoru, nadobudno sam izasla van da skace po lokvicama i u prvu je sjela ko da je bazen 🤦‍♀️ pelena se napuhala u sekundi 😅 i ravno nazad doma. 

  • Unname13

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Thinkpurple0

    Cure kako zabavljate malisane kad ste doma? Mi kad smo doma ona samo cendra i penje se po meni. Ako je lijepo smo vani u parku od pola 9 do pola 12 i onda doma na spavanac. A s obzirom da nam stizu kise i zahladenje evo sta raditi doma… danas smo lijepile magnete po frizideru i radijatoru, nadobudno sam izasla van da skace po lokvicama i u prvu je sjela ko da je bazen 🤦‍♀️ pelena se napuhala u sekundi 😅 i ravno nazad doma.

    Nikako🤣
    Već me strah ovih kisnih dana.
    Malo se zaigra, pa malo plače i tako u krug 🤣
    Kad baš baš ne znam šta bi, upalim joj ententinice nekih 20 min, samo da se ja resetiram

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 276

    Prijavi adminu

    Moji ako ništa imaju jedno drugo,malo se igraju malo tuku i prođe vrijeme. Kako nismo izlazili po vrućinama brzo su se navikli na nekakav ritam. U ogradici su igračke koje slažu pa bacaju pa vraćaju a popodne pustim malo pjesme pa plešu. Vrijeme nam zapravo preleti dok kuham i pokušavam nešto počistit.

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 763

    Prijavi adminu

    Meni je danas koma dan. Prvo se pocela budit rano sto je ajde ok jer se privikavamo na jesensko zimsko ritam al nije zaspala do pol 4.🤯 i jos ova kisa. Onda sam je probudila u 5 da skroz ne zeznem spavanje i evo vidjet cemo sta ce bit al malo je rec da je nervozna. 

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Lightblue - baš mi je drago da si se javila, dugo te nije bilo. Zao mi je za oči za maloga, ali kad se sjetim kolika je borba bila (pogotovo s njim), ovo mi se cini kao najmanje strašna posljedica!
    Vrticka ekipa - javljate i dalje dojmove, pažljivo upijamo sve.
    Zabavljanje kod kuće - moj je sad ili u boljoj fazi ili je meni bolje jer je počeo bolje spavati noću zadnjih 7 dana (da se ne ureknem). Ujutro - nakon buđenja pelenica, pa se malo umivamo i zabavljamo na bideu (jako ga voli ), pa spremamo sudje iz mašine (ja spremam, njemu po podu pobacam njegovo plastično pa da se s tim što dulje zabavlja), pa malo igračke, pa čitamo knjige, pola dana jede i užina, onda kad perem ves je hit jer vesmasinu jako voli (ja ves ubacujem, on ga vadi van). Onda malo ono ubacivanje kocki, oblika i sl, malo se lovimo po kući (bole me koljena od toga već, ali njemu je jako zabavno i smije se), pa malo vježba hodanje tako da ga za ruku drzim, obavezno ode do muževe gitare pa po njoj drnda nekoliko puta na dan, onda se bacamo po krevetu, malo odemo na balkon itd. Kad muž dodje doma onda po njemu. I nekak prodje dan. Pali ko i uvijek mijenjanje prostorija i aktivnosti. Ali da je puno uz mene, je. I plešemo (nosim ga pritom). 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

  • Petrica_92

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Evo naseg vrtickog statusa; i dalje svako jutro suza suzu goni, ali mislim da je ocekivano.
    Jucer ostao sam do poslije rucka, danas je bio prvi pokusaj spavanja i odspavao je pola sata. Jako sam ponosna na njega jer je, bez obzira na suze i nerazumijevanje situacije, svako jutro jednako uporan popest se po stepenicama na prvi kat i doc do vrata od svoje jaslicke grupe 🥹♥️

    🤱🏽32 god
    👨🏼‍🍼 30 god

  • Avatar Ally007

    Ally007

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Petrice - bravo za mališu, hrabrica mala ❤️. Mislim da za sve samo treba vremena, ovo im je prvi odlazak u svijet bez nas.
    Update spavanja - nisam trebala nis pisati. Nocas je bio budan od ponoći do 4 ujutro i skakao po meni. Koma. 

    👨‍🦱 35g, oligoteratoastenozoospermia
    👱‍♀️35g, endometrioza, 2x operacija, niski AMH, visoki FSH
    08/2022- uspjeli dobiti 2 zigote u prirodnom cikusu
    09/2022- vraćanje 1.blastociste ❌
    11/2022-vraćanje 2.blastociste 🥳

  • Tonkica1509

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Petrice bravo za hrabrog dječaka 💙
    Ally sad će te iznenaditi s nekom novom vještinom. Možda nauči fućkati 😂
    Ja imam za prijaviti sad već drugu noć bez dojenja 🥳 kad se probudi i traži, samo ga zagrlim i primiri se za minutu-dvije i spava dalje. Malo se sad zbog toga češće budi, ali mislim da bude to dobro, čim se navikne da nema cice noću više 🤗

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 535

    Prijavi adminu

    Vrtic update Marko he danas bio na spavanju i spavao 1,5 sat u vrticu 💪🏼 Doduse to je bilo samo do 13:15 tako da je sad vec u spremanju za krevet. Ovako ima jos momente da zasuzi kad skuzi da ae odvaja (tata ga ovaj tjedan vodi), ali je skroz ok i ocekivano. Ima vec svoju tetu Sandru koja mu je simpatija, a kaze muz da hofira svim cistacicama i servirkama da se ogrebe za keks 🤣 
    Slabije jede, ali to je njemu stanje normalno jer ili pojede sve zivo ili nista ili samo neke delicije. 
    Od ponedjeljka je 8-16:30 i nema opcije ranijeg pick upa tako da cemo vidjeti 🤞🏼 
    Imunitet probala sam mu dati Problis ali odbija, aad dobije onu Biorela coksu pola svaki dan i smaze ko veliki. Zadnja 3 dana inhaliramo sinimarinom navecer. 
    Bact to work/school mene je malo lupio i iznenadio povratak poslije 2 godine, em se nisam spremila i poslozila u mjeri u kojoj to ha inace napravim, em sam malo smetnula s uma 101 papirologiju na pocetku 🙈 a i broj djece s IOOPom se povecao nekako - ugl lijepo ee ujutri sprwniti i medu ljude, jos se privikavam da popid e vise nema odmora 😄 Za vikend dolazi Mary Poppins aka baka pa cu nastojati srediti repove i napraviti rotaciju njegovog ormara i odmah bude lakse 💪🏼

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.

  • Avatar bambi27zg

    bambi27zg

    Broj poruka: 535

    Prijavi adminu

    Vrtic update Marko he danas bio na spavanju i spavao 1,5 sat u vrticu 💪🏼 Doduse to je bilo samo do 13:15 tako da je sad vec u spremanju za krevet. Ovako ima jos momente da zasuzi kad skuzi da ae odvaja (tata ga ovaj tjedan vodi), ali je skroz ok i ocekivano. Ima vec svoju tetu Sandru koja mu je simpatija, a kaze muz da hofira svim cistacicama i servirkama da se ogrebe za keks 🤣 
    Slabije jede, ali to je njemu stanje normalno jer ili pojede sve zivo ili nista ili samo neke delicije. 
    Od ponedjeljka je 8-16:30 i nema opcije ranijeg pick upa tako da cemo vidjeti 🤞🏼 
    Imunitet probala sam mu dati Problis ali odbija, aad dobije onu Biorela coksu pola svaki dan i smaze ko veliki. Zadnja 3 dana inhaliramo sinimarinom navecer. 
    Bact to work/school mene je malo lupio i iznenadio povratak poslije 2 godine, em se nisam spremila i poslozila u mjeri u kojoj to ha inace napravim, em sam malo smetnula s uma 101 papirologiju na pocetku 🙈 a i broj djece s IOOPom se povecao nekako - ugl lijepo ee ujutri sprwniti i medu ljude, jos se privikavam da popid e vise nema odmora 😄 Za vikend dolazi Mary Poppins aka baka pa cu nastojati srediti repove i napraviti rotaciju njegovog ormara i odmah bude lakse 💪🏼

    👩🏽33 Hashimoto, IR, neprohodan desni jajovod, histero mioma, missed ab 8 tt (9/21), laparo mioma
    🙎🏽‍♂️32 sve ok
    6/22 prirodni IVF, 1 prsnuo napravljena AIH 👎🏼
    10/22 stimulirani IVF; 11 🥚, 6 oplodeno, 1 blst, vracena 5.dan, beta 12 dpt 408,69
    Panorama 💙🍼 🏥 Petrova dr.V termin:19.7.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.