Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Tinchy kak je s jelom? 
    Imam pitanje za ostale cure. Kako nam se približava ljeto-s kojom kremom mažete bebice? Ja sam svog starijeg mazala sa Niveom,ili Sundance iz dm-a ali nekako mi se to čini “jeftino”. Nekak mislim da bi više povjerenja imala u kreme iz apoteke. Prošle godine sam bila u mjesnoj ljekarni imali su neku skuplju kremu(ne znam više koju) i kremu Cien koja je bila nešto jeftinija. Onda mi je apotekarka rekla da nema nikakve razlike u skupljim i jeftinijim kremama.E sad…. više nisam sigurna jel se mislila samo na te dvije ili u kreme općenito. 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Hej bolje je :). Nadam se da ce tako i ostati. Kod tebe? Ja jos nisam kupila kremu al koliko sam citala bolje je da ima filtere na bazi cinka. Iskreno ne sjecam se zasto. Dns sam ekstra umorna. Nije nis spavala po noci. Uzas.

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Pa isto je malo bolje s jelom. Ima nekih stvari koje više ne želi npr. ribu i blitvu pljuje a ni meso mu nije naročito drago. Prehladio se,jučer mu je krenuo nos curiti pa ni noć nije bila dobra;a budan je od 6

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Mi se mazemo bas sa Sundance iz DMa, sa prvim sam bila nadobudna pa proucavala te sastave i citala na blogovima analize, i procitala sam isto to, da uopce nemora skuplja krema biti bolja, nego bi bas trebalo pojedinacno gledati sastav. Imas mineralne/fizicke i kemijske kreme. Razlika je u tome kako djeluju ali zapravo nema pravila u kvaliteti, i mineralna moze biti losa. Na kraju sam kod one ana.in.mamaland nasla da je analizirala sve zive kreme i medju boljima sam zapamtila da su Sundance, Olival, Badger i jos neke, mozes vidjet tu: https://www.anainmamaland.com/proizvodi/koja-je-najbolja-krema-za-zastitu-djecje-koze-od-sunca/ [anainmamaland.com] Stari je clanak ali na njenom Instagramu imas i neke novije recenzije.

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    E da sjetila sam se da je pisala za onu Olival Sun Mineral liniju da je dobra, vidim tu u clanku da neki drugi Olival nevalja 

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 968

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Naš rođendan je prošao, sve je bilo suuuper!!! 
    Diže se, šeta kad ga držimo za rukice i još samo da se sam pusti i to je to!
    Nama izlaze zubići doslovno jedan za drugim 🤣
    Evo čekamo 4-ti da izbije.
    Što se tiče vrtića, odlučili smo da ga još nećemo slati…
    Ja sam još kući, muž je na bolovanju do daljnjeg, nana će biti pri ruci ako zatreba i nema potrebe da već ide.
    Kako ćete uvoditi kravlje mlijeko? Negdi sam bila pročitala da se uvodi dio Ad-a, ostatak kravlje pa tako dok u potpunosti ne zamijeni AD.
    I ovo za kremu za sunce mi je dobro pitanje, ja kad god odem u dućan gledam, ali neznam što bi uzela.
    Inače je mali veseljak, na baterije, nezaustavljiv i neumoran!! 
    Zovemo ga mali paprić! 
    Jagode se još uvijek nisam usudila dati, neznam zašto od njih imam toliki strah! 
    Inače to crveno voće jede, imamo domaće kupine, maline, trešnje i to sve jede, ali jagode su na čekanju…

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • sunchica555

    Broj poruka: 278

    Prijavi adminu

    Bok cure, evo i nama su izbili 3. I 10 tak dana nakon 4. Zubic :) 
    Mislim da bude sad malo mira.  Moja je isto počela pljuvati neku hranu, uglavnom kaše, jučer sam joj prvi put dala grah varivo pa je grah pljuvala van a varivo jela, onda sam joj poredala grah na stolic i to je posebno jela i stavljala sama u usta. Očito im takva neka luda faza naleti kad izmišljaju toplu vodu. Otkako ne cica spava cijelu noc u svojoj sobi, preporod. 
    Za vrtic nismo pozvani na inicijalni razgovor što mi trenutno stvara stres, zadovoljavamo uvjete, kažu kao tolka je gužva da nisu stigli zvat jaslicare što mi je sumnjivo jer je natječaj pri kraju. Žao mi je što nismo dobili barem uzivo priliku popričati. Svakako će ic žalba ako nas odbiju, barem zato što nije ni razgovor proveden a uvjete ima. 
    I mi smo trenutno u organizaciji rockasa, ja krećem raditi dan prije,  u petak pa smo se odlučili za restoran da se ne zezam uz posao i nju s kuhanjem i čišćenjem. Još samo 2 i pol tjedna do posla 😵. 
    Evo moja je počela polako koracat uz namjestaj, mislim da ne bude tako skoro još prohodala. Al kod njih se to isto nikad ne zna. Eh da, ja sam opet dala jaje, domaće u palačinkama i nema reakciju, sutra imamo pedijatricu pa ću ju pitat kad bi opet mogla probat s kajganom.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Eden baš ti hvala. Ispada da Sundance uopće nije tolko loš   mali smo Olival prošle god,isto je bio ok,ali ne bi rekla da je bio mineralni… mislim,i ja se trackam sa svim i svačim, jer ni ne čitam a i da pročitam ne bi opet znala, ali za djecu mi je ipak žao. 
    Samoja6 mi smo počeli uvoditi kravlje. A ne znam,ja sam uvodila tak da sam mjericu po mjericu AD hrane zamjenila sa kravljim. Jedna mjerica je 30 ml vode. Znači prvi sam mu dan dala 30 ml kravljeg mlijeka i svaki idući dan povećela za jednu mjericu.  Sad smo došli do jedne mjerice adaptiranog ,ostatak točim kravlje. Sutra ću mu dati čisto kravlje. Ne znam jel to tak u redu ili nije… imam prijateljicu koja je odmah dala mlijeko. Otvorila frižider,natočila mu u šalicu i to je bilo to. 
    Mi jagodice papamo,veselim se domaćim malinama i kupinama. A i ostalom voću koje slijedi… Samoja zašto je muž na bolovanju? 
    Ja mu još nisam dala med i orašaste plodove. Budem i to preko ljeta. 
    Sunchica a joj nadam se da će te pozvati,držim fige… 
    Moj je već dugo na 4 zubića,sve se bojim kad opet krene. 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Sunchica Niti mi isto nismo pozvani na razgovor i mislim da niti necemo biti. Kad sam zvala poceli su se izmotavati i sl. Niti moja mala vise je zeli kasice i zeli sama jesti prsticima. I onda toga ima svagdje. Skoro nakon svakog obroka ju moram tusirati. Eto jucer uvela veceru napokon iako ce uskoro 11mj i mislim sa kasnim sa time. Sto vi dajete za veceru? Nemam ideje nikakve. Jucer je jela mahune za rucak i opet nije spavala kak se spada. Par noci prije je jela cvjetacu i isto nije spavala. Sad sam pomislila da ju mozda to smeta - odredjena hrana. Vec sam toliko izmorena. Preselili se u novi stan i sve nam po kutijama. Nis ne stignem sa njom pospremiti. Stalno ide za mnom jer joj je sve novo i strah ju je kad me ne vidi. Taman sa mislila da ju prebacim u njenu sobu i odviknem od uspavljivanja na cicu, a sad ne znam dal bi joj to bio dodatni šok. Imate kakva iskustva oko toga il savjet.
    Ja sam joj od kreme mislila uzeti onu badger.

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Ajme krivo sam napisala,nema 4 zuba nego 8. 4 dolje 4 gore. Kad je izbio 1. ostali su go gljive izlazili. Sad je mala pauza

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.