Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tinchy300

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Eden

    Super ti je Martinac u DZ Siget, mi smo u istom DZ ali kod druge pedijatrice koja je pred penziju, a neke susjede su kod Martinac i bas su zadovoljne. Jedino neznam jel prima za prebacivanje ili samo bebe, probaj nazvat ili navratit pa pitat. U koji ste se kvart selili? Mozda smo si blizu :)

    Cure, jeste dobile vrtic? Mi upali, jupiii :) Jedino mi nije u istom objektu kao stariji jer tamo ove godine nece imati mladje jaslicare, pa cu ih morat vodit na dva mjesta. Ali stvarno su blizu objekti pa ne bi trebao biti problem, bit da je dobio a vidjet cemo onda dogodine situaciju za dalje. Dobio je Montessori, to mi se cak cini bolje ako sad bude guzva, tamo imaju 3 odgajateljice pa im se mogu vise posvetit.


    Mi smo ti u Slobostini. Ona nova zgrada kod Novameda. Vi? Mi nismo dobili vrtic :(. Koji vrtic ste dobili? Super za Montesorri. 

  • sunchica555

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Mi smo dobili vrtic,  razgovori nisu uopće provedeni jer nisu stigli.
    Kod nas su dobili u principu svi s oba zaposlena roditelja. Jedna briga manje. 

    [tickerfactory.com]

  • Tinchy300

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Mi smo dobili vrtic, razgovori nisu uopće provedeni jer nisu stigli.
    Kod nas su dobili u principu svi s oba zaposlena roditelja. Jedna briga manje.


    Super. Cestitam. :)

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Tinchy300

    Eden

    Super ti je Martinac u DZ Siget, mi smo u istom DZ ali kod druge pedijatrice koja je pred penziju, a neke susjede su kod Martinac i bas su zadovoljne. Jedino neznam jel prima za prebacivanje ili samo bebe, probaj nazvat ili navratit pa pitat. U koji ste se kvart selili? Mozda smo si blizu :)

    Cure, jeste dobile vrtic? Mi upali, jupiii :) Jedino mi nije u istom objektu kao stariji jer tamo ove godine nece imati mladje jaslicare, pa cu ih morat vodit na dva mjesta. Ali stvarno su blizu objekti pa ne bi trebao biti problem, bit da je dobio a vidjet cemo onda dogodine situaciju za dalje. Dobio je Montessori, to mi se cak cini bolje ako sad bude guzva, tamo imaju 3 odgajateljice pa im se mogu vise posvetit.

    Mi smo ti u Slobostini. Ona nova zgrada kod Novameda. Vi? Mi nismo dobili vrtic :(. Koji vrtic ste dobili? Super za Montesorri.


    Joj super, gledam u tu zgradu s prozora xD
    Moji su u Sopotu u vrticu. Koji ste vi prijavili? Morat cemo nekako sredit kontakt, mogu nam se klinci druzit :) Neznam kako razmjenit kontakt tu na forumu a da nije javno…

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

  • sunchica555

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Tinchy300

    sunchica555

    Mi smo dobili vrtic, razgovori nisu uopće provedeni jer nisu stigli.
    Kod nas su dobili u principu svi s oba zaposlena roditelja. Jedna briga manje.

    Super. Cestitam. :)


    Tinchy300
    Hvala ti, bas mi je žao što niste upali, probajte u žalbenom roku opet ili se raspitati jel u nekom vrticu i blizini ostalo mjesta, mala ima uvjete i godinu dana, bas je žalosno da se djeca ne mogu upisati a zadovoljavaju uvjete.
    Eden da to su curke prije u grupi na fejsu obavile pa na taj način razmjenile kontakte. 
    Kad se sjetim našeg upoznavanja s trbuhom do zuba u Petrovoj i par dana poslije obje rodile🤣. Točno negdje u ovo vrijeme prošle godine. Još malo naše bebice godinu dana 🥰🥳

    [tickerfactory.com]

  • Tinchy300

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Eden

    Tinchy300

    Eden

    Super ti je Martinac u DZ Siget, mi smo u istom DZ ali kod druge pedijatrice koja je pred penziju, a neke susjede su kod Martinac i bas su zadovoljne. Jedino neznam jel prima za prebacivanje ili samo bebe, probaj nazvat ili navratit pa pitat. U koji ste se kvart selili? Mozda smo si blizu :)

    Cure, jeste dobile vrtic? Mi upali, jupiii :) Jedino mi nije u istom objektu kao stariji jer tamo ove godine nece imati mladje jaslicare, pa cu ih morat vodit na dva mjesta. Ali stvarno su blizu objekti pa ne bi trebao biti problem, bit da je dobio a vidjet cemo onda dogodine situaciju za dalje. Dobio je Montessori, to mi se cak cini bolje ako sad bude guzva, tamo imaju 3 odgajateljice pa im se mogu vise posvetit.

    Mi smo ti u Slobostini. Ona nova zgrada kod Novameda. Vi? Mi nismo dobili vrtic :(. Koji vrtic ste dobili? Super za Montesorri.

    Joj super, gledam u tu zgradu s prozora xD
    Moji su u Sopotu u vrticu. Koji ste vi prijavili? Morat cemo nekako sredit kontakt, mogu nam se klinci druzit :) Neznam kako razmjenit kontakt tu na forumu a da nije javno…


    Moze. Ne znam kak da to rijesimo. Ajde eto ti moj mail pa cemo tamo razmijeniti kontakt. martina261987@gmail.com

  • Tinchy300

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Tinchy300

    sunchica555

    Mi smo dobili vrtic, razgovori nisu uopće provedeni jer nisu stigli.
    Kod nas su dobili u principu svi s oba zaposlena roditelja. Jedna briga manje.

    Super. Cestitam. :)

    Tinchy300
    Hvala ti, bas mi je žao što niste upali, probajte u žalbenom roku opet ili se raspitati jel u nekom vrticu i blizini ostalo mjesta, mala ima uvjete i godinu dana, bas je žalosno da se djeca ne mogu upisati a zadovoljavaju uvjete.
    Eden da to su curke prije u grupi na fejsu obavile pa na taj način razmjenile kontakte.
    Kad se sjetim našeg upoznavanja s trbuhom do zuba u Petrovoj i par dana poslije obje rodile🤣. Točno negdje u ovo vrijeme prošle godine. Još malo naše bebice godinu dana 🥰🥳


    Hvala. Ma uzas a mi oboje radimo i sta bi trebali sa njom. Dati otkaz. Mi smo i Sopot prijavili ali pod drugi izbor. Zao mi je sto nam nije bio prvi izbor mozda bi upali. Ne znam dali se moze zaliti i prvom i drugom izboru. Kako to ide? 

  • sunchica555

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu


    Vidi s kolko bodova su ljudi upali kojima je A izbor, a s kolko bodova u B izbor, ako imate isto bodova kao drugi koji su upali u neki od ta dva zalite se s tim argumentom. Moj vrtic srećom ima velik kapacitet, 120 jaslicara je upalo tako da su stvarno svi roditelji koji rade upali. Možda probajte i nazvat oba vrtića i vidjet jel ima još kapaciteta, mi smo isto bili dosadni malo i zvali non stop. 

    [tickerfactory.com]

  • Tinchy300

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Vidi s kolko bodova su ljudi upali kojima je A izbor, a s kolko bodova u B izbor, ako imate isto bodova kao drugi koji su upali u neki od ta dva zalite se s tim argumentom. Moj vrtic srećom ima velik kapacitet, 120 jaslicara je upalo tako da su stvarno svi roditelji koji rade upali. Možda probajte i nazvat oba vrtića i vidjet jel ima još kapaciteta, mi smo isto bili dosadni malo i zvali non stop.


    Aha super. Budem zvala. Iako sam poslala mail i rekli su da nisu sve bebe upale ciji je prvi izbor bio taj vrtic. Ma uzas. Fakat smo jadni.

  • Eden

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Poslala sam ti mail, bili smo na GO pa nisam ni gledala forum :)
    Sto se tice vrtica koliko vidim u Sopotu su upala sva djeca rodjena do 31.8., nije valjda tolika navala jer je ‘'stari’' kvart i nema puno novih zgrada, jedino pitaj ima li jos mjesta ili su sve popunili, probaj zvat i bit dosadna.

    2019 💙
    2022 💙
    2024 ❤️

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.