Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TheTina

    TheTina

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Curke koje su rodile cestitam 🥳🥰 Zelim vam brzi oporavak i da cim prije drzite svoje male smotuljke ❤️💙.
    .
    Samoja drzi se i normalno je da imas takve reakcije i kao sto su cure napisale, samo pricaj o tome jer to je stanje za koje drugi trebaju znati. Ja sam prosle godine rodila u 2mj i bila sam 6dana u bolnici jer je mala zuticu imala i isto sam plakala jer sam htjela doma, muza sam vidla kroz prozor samo dok mi je donesel stvari. Nije lako al proci ce brzo 💪.

    .
    Epiduralna - ovisi sve o anesteziolozima. Ja sam ju dobila kad sam rodila prosle godine al samo zato kaj sam imala vezu u bolnicu. Posto je bila navala i zene su radale po hodnicima doslovno, nisu masovno dobivale epi jer im nije tko imal dati 😕
    .
    Meni su prestali grcevi u nogama, al jedno vrijeme je to bilo prestrasno, pogotovo po noci. Ja sam pocela sva oticati 🤨 Noge su mi u kaosu, a od jutros mi je naoteceno i lice, prepala sam se kad sam se ustala. Ne spavam uopce, tjera me stalno na wc i dok sjednem vise nis 😒 Jedva cekam da rodim 😅

  • anata12345

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Poštovane žene,
    nadam se da vam neću biti smiješna, samo sam previše neiskusna i panična. Nisam nikada imala spolni odnos, dakle nevina sam. Jedino sto prakticiram s deckom jeste peting( “seks preko odjece”) s tim da sam ja uvijek u donjem vesu i pantalonama a on nekad u donjem vesu a nekad gol. Jedan doktor na forumu mi je odgovorio da nije moguca trudnoca na taj nacin ukoliko dodje do ejakulacije na mojim pantalonama, tj. vjerovatno je time mislio da spermiji ne mogu prolaziti kroz odjecu iako sperma kao tekućina može. Mene zanima vaše mišljenje pošto sam jako neiskusna? Da li je moguće da ukoliko je kanulo malo sperme s vanjske strane pantalona, da pri tom “ probijanju” i “seksu” nešto uspije proći kroz pantalone, donji ves i da dospije do rodnice ili eventualno ako su spermiji uspjeli proci a zadrzali se na vagini da se brisanjem toalet papirom unesu u rodnicu? Ovo je vama sigurno smijesno ali bi mi znacio vas odgovor.

  • Avatar Ina85

    Ina85

    Broj poruka: 599

    Prijavi adminu

    anata12345

    Poštovane žene,
    nadam se da vam neću biti smiješna, samo sam previše neiskusna i panična. Nisam nikada imala spolni odnos, dakle nevina sam. Jedino sto prakticiram s deckom jeste peting( “seks preko odjece”) s tim da sam ja uvijek u donjem vesu i pantalonama a on nekad u donjem vesu a nekad gol. Jedan doktor na forumu mi je odgovorio da nije moguca trudnoca na taj nacin ukoliko dodje do ejakulacije na mojim pantalonama, tj. vjerovatno je time mislio da spermiji ne mogu prolaziti kroz odjecu iako sperma kao tekućina može. Mene zanima vaše mišljenje pošto sam jako neiskusna? Da li je moguće da ukoliko je kanulo malo sperme s vanjske strane pantalona, da pri tom “ probijanju” i “seksu” nešto uspije proći kroz pantalone, donji ves i da dospije do rodnice ili eventualno ako su spermiji uspjeli proci a zadrzali se na vagini da se brisanjem toalet papirom unesu u rodnicu? Ovo je vama sigurno smijesno ali bi mi znacio vas odgovor.


    Joj sto sam se slatko nasmijala 😆😆. Ja morala drzat noge u zraku i jastuk pod guzicom da zatrudnim. Uglavnom tko god da ti bila, ne nemozes bas tako zatrudnit.  Trebao bi ejakulirati u tebe ,znaci imati pravi spolni odnos. A ako slucajno zatrudnis tako kako opisujes onda svaka mu cast njegovim vojnicima 😂. 

    👸 35, AMH 22 🤴32-normozoospermia
    Spontani u 8 tt, 9 tt , 15 tt. Bligted ovum 2.2020
    Biokemijske xxx puta , zadnja 8.2021
    Eutirox 50 mg hipotiroza, , folat , almagea vit, vit D, feritin
    Utrogestan 3x1, decortin1/2
    trombofilia -pai 1 heterozigot (aspirin) + nmh
    [lilypie.com]
    Panorama uredna, stize nam curica 💞

  • Avatar Didi4321

    Didi4321

    Broj poruka: 322

    Prijavi adminu

    Nemojte odgovarati, ovo netko trolla. Svako toliko nam se u grupi pojavi netko sa ovakvim pitanjem, samo drugi nick.

    5/21 ektopicna
    12.06.2022. 💙

  • sunchica555

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Didi4321

    Nemojte odgovarati, ovo netko trolla. Svako toliko nam se u grupi pojavi netko sa ovakvim pitanjem, samo drugi nick.

    🤣🤣 Mislim da sam i ja ovo vidjela već doslovce do riječi do riječi tu u forumu davno. Copy paste, kak se da ljudima 😆stvarno nemaju pametnijeg posla..
    Mogli bi baš osnovati neku grupu na fejsu gdje ćemo nastaviti naše putovanje nakon poroda. 😊
    Ja sam zadnjih par dana u nekom umoru, samo bi spavala, dan i noć, ujutro si sto planova napravim i evo danas cijeli dan samo ležim, gledam serije i spavam. Kao da mi tijelo govori, skupljaj energiju za ono što uskoro dolazi 😅🙉. 

    [tickerfactory.com]

  • anata12345

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Didi4321

    Nemojte odgovarati, ovo netko trolla. Svako toliko nam se u grupi pojavi netko sa ovakvim pitanjem, samo drugi nick.


    Stvarno nije, samo sam previše neiskusna u svemu ovom a kako vidim vi ste ovdje uvijek aktivne i svaka čast na tome 😊 samo sam željela čuti iskreno mišljenje vas koje ste puno iskusnije u svemu ovome i Ina85 hvala na tvom odgovoru.❤

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    anata12345

    Didi4321

    Nemojte odgovarati, ovo netko trolla. Svako toliko nam se u grupi pojavi netko sa ovakvim pitanjem, samo drugi nick.

    Stvarno nije, samo sam previše neiskusna u svemu ovom a kako vidim vi ste ovdje uvijek aktivne i svaka čast na tome 😊 samo sam željela čuti iskreno mišljenje vas koje ste puno iskusnije u svemu ovome i Ina85 hvala na tvom odgovoru.❤


    Ja sam za to da se uvede seksualni odgoj u školama 

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar MarVel

    MarVel

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Demetria

    anata12345

    Didi4321

    Nemojte odgovarati, ovo netko trolla. Svako toliko nam se u grupi pojavi netko sa ovakvim pitanjem, samo drugi nick.

    Stvarno nije, samo sam previše neiskusna u svemu ovom a kako vidim vi ste ovdje uvijek aktivne i svaka čast na tome 😊 samo sam željela čuti iskreno mišljenje vas koje ste puno iskusnije u svemu ovome i Ina85 hvala na tvom odgovoru.❤

    Ja sam za to da se uvede seksualni odgoj u školama


    Ja se apsolutno slažem s tobom.

    💖 06/22 rođena naša ljubav, curica
    🙍‍♀️ (41) - amh katastrofa, ostalo sve ok
    🙎‍♂️ (38) - sve ok

  • Avatar TheTina

    TheTina

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Didi4321

    Nemojte odgovarati, ovo netko trolla. Svako toliko nam se u grupi pojavi netko sa ovakvim pitanjem, samo drugi nick.
    🤣🤣 Mislim da sam i ja ovo vidjela već doslovce do riječi do riječi tu u forumu davno. Copy paste, kak se da ljudima 😆stvarno nemaju pametnijeg posla..

    Dakle isto pitanje je bilo prosle godine na proljetnim bebama 😏. I ja se pitam kak im se da.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    TheTina

    sunchica555

    Didi4321

    Nemojte odgovarati, ovo netko trolla. Svako toliko nam se u grupi pojavi netko sa ovakvim pitanjem, samo drugi nick.
    🤣🤣 Mislim da sam i ja ovo vidjela već doslovce do riječi do riječi tu u forumu davno. Copy paste, kak se da ljudima 😆stvarno nemaju pametnijeg posla..
    Dakle isto pitanje je bilo prosle godine na proljetnim bebama 😏. I ja se pitam kak im se da.


    I prije koji dan u jesenskim…a ako se ne varam i negdje na početku ove teme 🤣👏👏

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.