Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Iva9

    Iva9

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Amber

    Vidim da vas puno pise da vise nemate odnose… cure koje imate, jeste li otkrile neke dobre pozicije kako postajete vece da vam odgovaraju? Meni je libido valjda stoput veci nego inace (dobro, seks s endometriozom inace nije neka sreca, pogotovo u vrijeme ovulacije) a muz mi je u panici da ce zgnjeciti bebu pa rekoh da pitam vas koje ste malo ispred mene…

    Hehe..ja sam u prvoj trudnoci do zadnjeg dana imala spolne odnose.. Tako ce ako sve bude ok biti i danas… A poza tzv. Žlica 🙈😅🤣 kad trbuh bude veci 😅🙈al i dogy ce ti biti dobar jer ne smeta trbuh😅🤣🤣

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Amber prolaze doggy i bočno, to su za veliki trbuh najsretnije pozicije, nije sa se nešto specijalno da izvest 🤣 ili možda da….imamo li kakvu akrobatkinju među nama?
    Ana.b. važno da si se smirila. Pokušaj razmišljati dw je svaka od nas drugačija, s različitim tempom i funkcioniranjem, debljinom i visinom….takve će biti i naše bebe, sve različite. Ali razumijem te s prvom bebom sam brinula i takve brige.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Što se tiče sexa ja tu nisam od neke pomoći. Sad ga nemam od testa, a i dalje mi je zabranjen pa ga sigurno neće biti do kraja.
    U prvoj trudnoći ga je bilo dok nismo počeli osjećati bebine pokrete baš jače. Ni muž ni ja nismo više mogli imati odnose, nije nam to bilo to, nismo se mogli opustiti i uživati.
    Tako da, dok ga je bilo mogle su proći sve poze 🤣🤣🤣

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2761

    Prijavi adminu

    I u nas prolaze sve poze trenutno 😅 al trbuh je jos mali skroz.

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Doggy!! Ma ide i kod nas jos sve ali nekidan tijekom seksa beba ritnula, aj se onak malo nasmijala, a muz siznuo tako da gledam da predlozim za sljedeci put neke pozicije gdje ga bas necu podsjecati na to ritajuce dijete jer ga to skroz izbezumi 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

    [lilypie.com]

  • Avatar MaryClear

    MaryClear

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Evo moj paket za trudnice iz Dm-a, Hrvatska.
    https://ibb.co/2N6ZSC5 [ibb.co]

    [lilypie.com]

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Amber, sve su ti cure rekle  ako otkrijete još neku zgodnu pozu sherajte  meni je još najbolje na visokom stolu, ves masini, odnosno tako da sam u polustojecem polozaju… Ili na njemu okrenuta sa leđima jer mi je trbuh slobodan👌
    Snje kad si vec spomenula depilaciju, da li sad u trudnoći ona vise boli? Razmišljam šta ću kada uskoro neću moći do dolje  kak da to obavim a nisam baš ljubitelj depilacijaaa

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar Iva9

    Iva9

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    MaryClear

    Evo moj paket za trudnice iz Dm-a, Hrvatska.
    https://ibb.co/2N6ZSC5 [ibb.co]


    A bas superr vidis 😍

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    snje

    Sigurno ti je bebica štucala :-)
    Glede pidžame na preklop, ako misliš na pidžamu na kopčanje, ima vjerujemu Nami:-) iako nisam dugo kupovala, ali oni su uvijek imali.Volim Namu, drži dosta hr proizvoda :-) jako mi je draga Nama na Kvatriću i tete su uvijek bile ljubazne, a prvi šopinzi su se tamo zbavljali i baš se dobro osjećam kad tamo uđem :-) Nama mi je još iz doba prije 90ih sinonim kvalitete. A kada su pidžame na kopčanje u pitanju, ja ti posegnem i za muškima jer su mivećinom ljepše od ženskih :-) često muževe kradem jer je neznatno viši, a više nije širi od mene :-)


    Pidžame - Snje, bila sam u Nami! 😊 Ima lijepih jednostavnih pidžama na kopčanje, ali su još verzije s dugim rukavima. Rekli su da će verzije s kratkim doći poslije Uskrsa vjerojatno. Npr. jedna takva s dugim rukavima je bila 127 kn. Nije loše, a možda ove s kratkima budu i jeftinije 😉
    Grudnjaci za dojenje - Nailazila sam na fine grudnjake za dojenje u specijaliziranim trgovinama za bebe, u jednoj trgovini su bili oko 200 do 300 kuna, čini mi se. U jednoj drugoj su bili nešto jeftiniji, oko 150 kuna. Uglavnom, danas sam bila u Mullera i sasvim lijepi grudnjak je 100 kn! Ima i bijeli i crni. Mislim da ću tamo uzeti 2 grudnjaka. Nekako, neću te grudnjake nositi tako dugo, trebat će mi za po kući i po kvartu… tako da mislim da ne treba izdvajati ne znam koliko novca za njih. Ima li ih u bilo kojem Mulleru, ne znam… Ovo je bilo u njihovoj najvećoj trgovini, na Trgu u Zagrebu.
    Pepco - Vidjela sam iste bodije od bio pamuka koje je jedna od vas slikala i postala 😁 Ima super stvari za bebu, lijepih, a povoljnih… Pidžama nema na kopčanje, barem zasada!

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    MariLove12

    Amber, sve su ti cure rekleako otkrijete još neku zgodnu pozu sherajtemeni je još najbolje na visokom stolu, ves masini, odnosno tako da sam u polustojecem polozaju… Ili na njemu okrenuta sa leđima jer mi je trbuh slobodan👌
    Snje kad si vec spomenula depilaciju, da li sad u trudnoći ona vise boli? Razmišljam šta ću kada uskoro neću moći do doljekak da to obavim a nisam baš ljubitelj depilacijaaa


    MariLove ja sam otišla prvi put na depilaciju (brazilku) kad sam bila u šestom mjesecu prve trudnoće i od tad nisam nilad prestala i nijednom nisam koristila žilet poslije toga.
    Ja ne bih rekla da više boli u trudnoći iskreno. Meni je to baš laganini, bez bola i brzo gotovo i morna sam do sljedećeg pregleda 😉

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.