Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    sassy

    Matejaa95

    Cureeee pomoc . 35+4 nocas sam imala par onako srednje jacine bolova ispod trbuha. A danas imam kao menstrualne grceve. Kao ono kad trebam dobiti. Nr.2 vec drugi put u pola sata. Od nocas piskim svako malo. Sto da radimmm, nisam ni sama pametnaa🤔

    Cini mi se da je Dominique imala te bolove po dnu stomaka i da je u pitanju neka upalica bila.
    Ja ih imam takodjer povremeno ali nemam upale, kod mene su neki drugi problemi. U svakom slucaju najbolje ti je da provjeris s ginekologom.


    Bas su me poceli ti menstrualni grcevi i iza dole bol u ledima. Mislim da cu ic provjeriti. 🤔

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Hahaha ovo je ludnica 🙈
    Sve smo postale nervozna i samo da nam je roditi više 🙈
    Mirjam samo nek se pokrene više vrijeme je..i mogu samo zamisliti kako je tebi
    Clio drži se…isto mi je..u srijedu punih 40tt ali po zm 41tt tako da ću isto odmah tražiti indukaciju..nema više čekanja..dosta je bilo 😅
    .
    2 dana sam samo u krevetu i s ventilatorom…ne mogu nigdje jer je vruće I teška sam sama sebi 🙈
    Bojana i ja sam odspavala do 8 hahah i baš što kažeš kao zombi sam 😅

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Jutro, cure! Jao, koliko stranica, i ja se ponadala da je neka rodila, kad ono nesanica, vrucina i muke. Drzite se cure, navijam za vas da krene i da se ne patite vise. Meni je bas cudno to sto ja nemam nista od svih tih tegoba koje vi imate s urednim trudnocama, a moja trudnoca na papiru zvuci bas mukotrpno jer sam imala i mucnine i dijabetes i sad zastoj u razvoju i hospitalizaciju, a ja se osjecam i dalje ko da nisam trudna, samo mi trbuh raste. Ne oticem, spavam bas lijepo cijelu noc (doduse, imam klimu koja radi cijelu noc na jako lagano - ne idemo nize od 26 stupnjeva dolje ,odnosno 28 gore na klimi - bez klime bi umrli jer bas jako zagrije) tako da se i pokrijem s plahticom. I bebica je dobra u trbici, po danu je tulum, a po noci lijepo spava. Ne znam, ja bi ovako mogla dovjeka, a doktori ju zele izbaciti ranije vanka… Sve smo oprali i pospremili, krevetic je napokon spreman, ja sam spakirana za bolnicu i psihicki spremna za slusati doktore da bude sta god mora biti samo da bebica bude dobro. ❤Mara, hvala ti sto pitas, nadam se da jesmo dobile malo grama i ona i ja, danas popodne ce doktori reci stanje. 🤗 Drzite nam fige da je malecka uspjela malo zbucati se! 🐖 

    [lilypie.com]

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Hahaha 6 stranica od sinoc a nista od akcije! A tako nam je dobro krenulo jedan period 😂😂 Na kraju ce nas Mateja sve presisati! 😀 Idem u DM po sve ove preparate za hladenje i oticanje, nesto od toga ce upaliti! 

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    MariLove12

    Hahaha 6 stranica od sinoc a nista od akcije! A tako nam je dobro krenulo jedan period 😂😂 Na kraju ce nas Mateja sve presisati! 😀 Idem u DM po sve ove preparate za hladenje i oticanje, nesto od toga ce upaliti!


    Jaao nebi jos bar tjedan dana. Bas me strah tog perioda dok ne udem u termin😏

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    MariLove12

    Hahaha 6 stranica od sinoc a nista od akcije! A tako nam je dobro krenulo jedan period 😂😂 Na kraju ce nas Mateja sve presisati! 😀 Idem u DM po sve ove preparate za hladenje i oticanje, nesto od toga ce upaliti!


    Slikaj sto si kupil 😅
    .
    Mateja ne brini se,  ali svakako nazovi doktora bit ces opustenija

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Evo slikice, iz moje perspektive ne izgleda veliki trbuh, noge ne oticu. Ni od straga se ne vidi trbuh, ali zato je ispupcen na van jako, pa se s boka vidi jako, cudi me kako je bebica malena kad je trbuh tako velik! 
    Odozgo: https://ibb.co/Gv1TxX7 [ibb.co]
    Sa strane: https://ibb.co/4T7HwB9 [ibb.co]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Cocolina- za dojenje nemam iskustva, ali se sjecam sto su na tecaju rekli - da moze bebici u nekom momentu smetati okus mlijeka ovisno o tome sto si pojela ili da joj moze smetati miris na koji nije navikla (ako si stavila dezic, parfem ili ako si se otusirala s nekim mirisnim gelom za tusiranje) Bebe najvise vole mamin prirodni miris. Ili hvat da nije ulovila taj put dobro. Samo da se trudimo dalje su nam rekli i proci ce! :) Mateja, kontrakcije nepravilne mozes imati i puno prije poroda, nama su rekli da cekamo doma dok ne bude formula 5-1-1. Pravilni trudovi svakih 5 minuta, koji traju 1 minutu i takvi su bar 1 sat. Ali, ako ti osjecas intuitivno da trebas ici provjeriti da nesto nije u redu, bolje ici provjeriti uzalud, nego ne! ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Blago vama koje se kupateee, nadam se da me nece drzati jos 3 tjedna u bolnici, do termina. Propali svi planovi za romanticni bijeg u Istru. Na kraju mi nije sce stalo u onu sportsku torbu, uzimam mini koferic s kotacicima da ga mogu vuci i jos jednu torbu na rame. Ko da idem na avion, a ne u bolnicu🙈🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Olivera

    Olivera

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Nije li ironično da Mateja ima bolove koje si sve mi terminuše priželjkujemo🙈
    Nisam nikad mislila da ću se veseliti tome da mi netko kaže ostani u bolnici, ali danas nakon pregleda bi baš to htjela i da kažu da će mi inducirati porod.
    Kiflica ti si u Rijeci šta ne? Kad ideš ha hospitalizaciju i zbog čega već u ovim tjednima? Sorry vjerojatno pročitala ali zaboravila🙄
    .
    Cure ako vam treba i imate volje za shopingirati, i ste danas svašta nešto za bebe u lidlu. 

    🧔42 👱‍♀️39
    MPO - FET 10/2020 - vraćena jedna blastica, beta divna
    4.11. UTZ - GM s EO 9. 2 mm, kuca nam ❤️
    Mama i tata jedva čekaju upoznati svog dečkića💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.