Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • puterica

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Zavidim vam i ja bih da sam u terminu. Ovo je mucenje po ovim vrucinama 😑

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    ana0310

    Odradila pregled, nadam se da iduci za 10 dana necu ni docekati 🤣 3 sata skoro od kad sam dosla do kraja, mukica. Vaginalni pregled, bris, mjerenja, prosla s doktoricom cijelu trudnocu i sve nalaze. Otvorena sam 2 prsta, skoro sam suzu radosnicu sva znojna, premorena i nadrkana od zgaravice i cekanja pustila 🥰 uzv isto tek za 10 dana.


    Wohooo, super za 2 prsta!
    Jesi hopsala na lopti? Mislim da je zapravo ana.b rekla da to prakticira?
    Meni danas frendica napokon donijela pilates loptu, ali mala mi je, a i previše ispuhana 🙈🙈🙈
    Tako da idemo mužek i ja popodne kupit je 😁

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Bela bas si me razveselila s ovim za Pulsko rodiliste, hvala ti
    Tonks vjerujem da jedva cekas izljubit dijete, ma sad cete bit svi na okupu i ljubit se, mazit i pazit
    Ana ma kod tebe ce to krenut uskoro, budes vidjela, otvorena si, jos malo setnje i rijesit ces ti ekspresno otvaranje. Za 10 dana ste vec doma😍

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Negativ.Ljubavi

    ana0310

    Odradila pregled, nadam se da iduci za 10 dana necu ni docekati 🤣 3 sata skoro od kad sam dosla do kraja, mukica. Vaginalni pregled, bris, mjerenja, prosla s doktoricom cijelu trudnocu i sve nalaze. Otvorena sam 2 prsta, skoro sam suzu radosnicu sva znojna, premorena i nadrkana od zgaravice i cekanja pustila 🥰 uzv isto tek za 10 dana.

    Wohooo, super za 2 prsta!
    Jesi hopsala na lopti? Mislim da je zapravoana.b rekla da to prakticira?
    Meni danas frendica napokon donijela pilates loptu, ali mala mi je, a i previše ispuhana 🙈🙈🙈
    Tako da idemo mužek i ja popodne kupit je 😁


    Samo se trudim setati sto vise, čistim,  pospremam, ocajnicki ju molim da izade i tak 🤣 cekala sam pregled da vidim dal je sve ok pa da krenem s loptom 😅

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    puterica

    Matejaa95

    Eeeee curee i ona stalno stuca po 4,5 puta dnevnoooo🤭

    Koliko si tjedana trudna? Ja sam 32+5 i mene ti stalno boli trbuh. Rekla sam dr na proslom i pretproslom pregledu ali rekao mi je da je sve ok i da boli od rastezanja maternice. A sinoc su me i trbusni misici boljeli koda sam trbusnjake radila. I beba nekoliko puta dnevno stuca a nekad mi je osjecaj koda me netko iznutra po guzi lupka kad stuca 😳 sve drugacije nego u prvoj trudnoci. Curama u terminu zelim da se sto prije pokrene i bude sto bezbolnije 🙂


    Da, i meni je takav filing kad stuca 😅 moguce da te i trbusni misici bole ako neke nagle pokrete radiš 

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Tinchy, posjete su dozvoljene svaki dan od 16.30. Svaki dan dodje sestra i napiše da li netko dolazi u posjet. Onda kaže trijazi di se muž treba javiti da znaju, izmjere mu temp tamo. Ali može biti cca 10-15 minuta.
    Mi preživite prvu noć, malo nas je zezala, pa smo skuzili da joj je toplo i stavili u bodi dugih rukava, carapice i pokrila tetrom (prije je imala tuticu). Tada je još malo cicala, zaspala. Ja zadovoljna. Budila sam ju svaka 2, 2ipol sata da jede. Bila je patronaža, dobila je na težini od jučer što je super, isplatilo se buditi ju. Iako teško, spavalica mala. 🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    ana0310

    Negativ.Ljubavi

    ana0310

    Odradila pregled, nadam se da iduci za 10 dana necu ni docekati 🤣 3 sata skoro od kad sam dosla do kraja, mukica. Vaginalni pregled, bris, mjerenja, prosla s doktoricom cijelu trudnocu i sve nalaze. Otvorena sam 2 prsta, skoro sam suzu radosnicu sva znojna, premorena i nadrkana od zgaravice i cekanja pustila 🥰 uzv isto tek za 10 dana.

    Wohooo, super za 2 prsta!
    Jesi hopsala na lopti? Mislim da je zapravoana.b rekla da to prakticira?
    Meni danas frendica napokon donijela pilates loptu, ali mala mi je, a i previše ispuhana 🙈🙈🙈
    Tako da idemo mužek i ja popodne kupit je 😁

    Samo se trudim setati sto vise, čistim, pospremam, ocajnicki ju molim da izade i tak 🤣 cekala sam pregled da vidim dal je sve ok pa da krenem s loptom 😅


    Ja sam baš šetala dosta, bila aktivna… A sad me malo strah zbog sunca 🤔 Kako ćeš ti sa šetnjom dok je ovako vruće, čekaš večer ili kako?

  • Avatar Olivera

    Olivera

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Cure ja obavila pregled.
    Otvorena sam 3 cm, sluzni čep je nestao skroz, glavica nabijena u dno zdjelice…ljenčina samo treba krenuti😂
    Ako se ništa ne pokrene kontrola za dva dana, i tako do drugog tjedna🙄

    🧔42 👱‍♀️39
    MPO - FET 10/2020 - vraćena jedna blastica, beta divna
    4.11. UTZ - GM s EO 9. 2 mm, kuca nam ❤️
    Mama i tata jedva čekaju upoznati svog dečkića💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Negativ.Ljubavi

    Ja sam baš šetala dosta, bila aktivna… A sad me malo strah zbog sunca 🤔 Kako ćeš ti sa šetnjom dok je ovako vruće, čekaš večer ili kako?


    Cekam vecer da, bude okej kad nema sunca 😊
    Meni je problem veci lezanje od hodanja, ako lezim kroz dan puno bas krenu bolovi u nogama, posebice preponama.. kad hodam il radim nes po stanu bude mi okej. 

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    ana0310

    Negativ.Ljubavi

    Ja sam baš šetala dosta, bila aktivna… A sad me malo strah zbog sunca 🤔 Kako ćeš ti sa šetnjom dok je ovako vruće, čekaš večer ili kako?

    Cekam vecer da, bude okej kad nema sunca 😊
    Meni je problem veci lezanje od hodanja, ako lezim kroz dan puno bas krenu bolovi u nogama, posebice preponama.. kad hodam il radim nes po stanu bude mi okej.


    I ja tako grabim priliku navečer, super 😜
    Olivera - Juhuuu, super, samo naprijed 🤞🤞🤞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.