Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Mateja mozda se beba samo namjesta pa je sad nize i radi ti pritisak. Ali ako vidis da potraje mirnija ces bit ako provjeris.
    Ma izdrzat ces ti do termina, ne brini, vidi da ove ljetne bebe slusaju i previse😃
    Kiflice po veličini nam je trbuh slican, moj je jedino vise loptast. Ma ja mislim da ce to bit beba u terminu oko 3kg. Ja sam isto rođenna sitnija, tako da mi rekla doktorica da i genetika igra ulogu, da to nema veze kad su protoci uredni.
    Neka si ti ponijela kofer i jos torbu, briga te. Nisu dozvoljeni posjeti bolje da imas sve sta ti treba nego da moras iscekivat da ti netko donese torbu.
    Spavanje 😴 ja jos odradila od 8 i 30 do sad. Tako vec da😊

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Ja idem malo čistiti po kući, prevruće mi je za more sad, a kuvam ručak. Možda poslije podne odem, vidjeću od stanja spavanja i nespavanja 🤣🤣🤣
    Kontam malo skakati po kući da pokrenem nešto 🤣🤣🤣🤣
    Mateja moguće da se beba okreće i namješta, pomjera, moja mi priredila haos prije 2 sedmice sa tim okretanjem 🤣🤣🤣
    Ali ako ćeš biti mirnija provjeri, i ja sam išla u bolnicu nakon svega da provjerim da je beba ok. 

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Ma gospodicna je bila namjestena vec glavicom prema dole. Samo noge gore rade,bas zna udarit posteno. Ma bit ce to okej. Ne volim dolazit u bolnicu da me neko gleda sto sam dosla bezveze , vidjet cu sad kako ce se odvijati pa se lako zaletim provjeriti . Bolnoca tu na 5 minuta udaljenosti😁 neka nje bar do 37 tj u trbuhu pa moze van slobodno, jer ove vrućine + veliki trbuh neizdrzivo kao i svimaa vama😅

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Eeeee curee i ona stalno stuca po 4,5 puta dnevnoooo🤭

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Tinchy_07

    Olivera

    Tinchy_07 jesi odlučila gdje ćeš ići roditi?
    Ana.b. možda sam zlobna ali odgovaram im sad u nadi da će ih probuditi i nanervirati kao i mene njihove, naročito ova I? 😂
    Da se razumijemo, svima bliskima s kojima se čujem cijelu trudnoću odgovorim na poziv ili njihove normalne poruke u razumno vrijeme🙂

    Iako sam naginjala Rijeci od kad sam bila hospitalizirana zbog tlaka odlucila se za Pulu. Blize je, a kako nema posjeta to puno znaci za nosit stvari, jer imam dosta poznatih osoba sto rade u bolnici. Muz naravno odusevljen jer mu se neda za Rijeku zbog radova i svega


    Sto se tice Pule po novom se kao moze doci u posjete svaki drugi dan kao. Prvi dan pororda se racuna kao 1.dan, 2.ne smije i 3.smije iako nema smisla jer 3.dan se vec ide kuci ukoliko je vaginalni pregled i sve je u redu. Mozda se moze pitati sestre smije li se doci i drugi dan, mozda bi i dozvolile. Ja sam imala srecu da sam bila sama u sobi pa su mi ga pustili vise od dozvoljenoga i to odmah drugi dan. 

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    cocolina

    Samo da prvo Kiflici odgovorim…ja sam bila radi zastoja hospitalizurana skroz do poroda,znam samo da te nece drzat duze od 38 ili ako su protoci uredu 39 tjedna.Znam kolko god bilo grozno u bolnici stavi si u glavu da je radi bebice i izdrzat ces,svi su tamo u istim i slicnim problemima tako da se da prezivjet,pogotovo ako ces imat dobre cimerice u sobi😊.

    Nama bila patronaza danas imamo 2635 sto je 105 grama u 4 dana i ona je zadovoljna,rekla je za to kaj odbija sisu da se zna dogodit ali ako mogu da se izdojim.Pa se onda izdojim i dam tako,sretnije smo obadvije,ja imam uvijek spremno,malo odmorim sise jer su stvsrno sve izranjavane vec a ona opet dobi moje mlijeko.Dobili smo dopustenje da idemo van pa se idemo danas malo prosetatii :). Ako vas kaj zanima o ovim prvim danima ssmo pitajte odgovaram kolko znam ahahsh


    Evo mene zanima cime mazes guzu ? Radis li siroko povijanje i na koji nacin ?
    Hmm kakvu bocicu uzet za mlijeko ako se trebas izdajat  ?
    Jel ti treba elektircna izdajalica ?
    I tako sta ti se pokazalo zasad bas korisno ?

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Da se nadovezem na cocolinu, moja za sad hoce sisu ali dudu nema sanse, sve vrste smo kupili nece niti jednu dize joj se zeludac na njih. Eventualno je jednom malo dudlala dudu mam marke ovo ostalo nista. Na sisi se uspava. Do sad nam je bila baka da nam pomogne jutros je otisla sad se same snalazimo dok tata ne dodje s posla oko 17 h. Uglavnom za sad je sve ok, poceli smo kapi koristiti k1+d3 i strah me bilo zbog grcica kazu da one uzrokuju njih za sad se jos drzimo pa cemo vidjeti. Sve u svemu za sad drzimo sve pod kontrolom. 

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Cure mi danas idemo domeka😁😁 jedva cekam da si veliko dijete izljubim😁😁 ovog malog ovak i onak stalno cmacem😂

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Aaaa Tonks gustaj, gustaj…vjerujem da ce susret s malim velikim ditetom bit posebno emotivan ❤

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Lena25

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Cure mislite li ozbiljno traziti indukciju ili? Ja sam se vec malo prepala, po sluzbenom sam 42tj i 1 dan, kako ovdje nije praksa ici u bolnicu dok te ginekolog ne posalje, vec sam se pocela brinuti, mozda mi to u bolnici ne bi dopustili, postoje bas oprecna misljenja, kad citam koliko njih ne prizna termin po UZV prepadnem se… Imam dojam da ce me danas opet poslati normalno kuci i narucit za 2 dana opet na ctg 🙄

    👨28 👩28
    13.10 + 🥰
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.