Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Clio meni isto tako nisko baš, ne može se ni vidjeti na uzv koliko je nisko glavica, valjda se od posteljice ne može. Tako da bebu danas nisam baš vidjela, ali nema veze, bitno da je ok. Imam nekih neuroloških problema pa imam dodatno posla oko toga + ovo nisko nošenje i šećer treba vidjeti. Još malo da izdržimo pa se nadam da ćemo moći tako kao ti bar malo proštetati jer mi baš teško pada ležanje. Ne toliko što ne idem okolo nego to što mi sve drugi moraju raditi. Sad ćeš lijepo moći srediti sve za bebu 😊

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    tweetyca

    MariLove ajme odlicna cijena ne mogu vjerovat!!! Meni se strasno svidjaju ta Cybexova i nadam se uhvatit jedna njihova!


    Ako sam dobro skuzila prodavacicu, to su bila zadnja u hrv, taj model vise ne ide u prodaju, zamijenio ih je novi model. Ela Dvornik sad prodaje njihova cybex nekoristena (ona crna sa zlatnim krilima ako ti to ista znaci, imas detalje kod nje na instagramu) 😄 vidjela sam na njuskalu da ima par modela ako ti to dolazi u obzir - u košari apsolutno sve možeš oprati, sportski dio je ionako mrežast, a oprati se može onaj gore krović. Tako da sve može sterilizirati ako ih ne nades u ducanu😃

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2733

    Prijavi adminu

    Hvala, no mi ih u Svedskoj moramo nac 😄 meni se svidja njihov Balios S Lux model, a zasto mi se posebno svidjaju Cybexova je da na vecini njih i sjedeci dio mozes stavit u skroz lezeci polozaj. Ne znam zasto nisam prije isla za tim ali bebe nekad znaju prerast taj lezeci dio ranije od 6mj i mislim da ih tad ne zelis uvalit u dio u kojem su im noge na L konstantno… 

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Hvala, no mi ih u Svedskoj moramo nac 😄 meni se svidja njihov Balios S Lux model, a zasto mi se posebno svidjaju Cybexova je da na vecini njih i sjedeci dio mozes stavit u skroz lezeci polozaj. Ne znam zasto nisam prije isla za tim ali bebe nekad znaju prerast taj lezeci dio ranije od 6mj i mislim da ih tad ne zelis uvalit u dio u kojem su im noge na L konstantno…


    Jao da! Svedska 😅🤦‍♀️ drzim fige u svakom slucaju :)) 

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Tweetyca ja sam na kraju odustala i kupila kolica koja nemaju nulti položaj za sportska 😅 Nisam mogla naći da mi odgovaraju u svemu i onda sam to žrtvovala 😂 Računam ako baš bude problem prevladat ćemo nekako..autosjedalicom ili nekim umetkom ako takvo nešto postoji.

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2733

    Prijavi adminu

    Umetaka ima, da. Autosjedalica se ne preporucuje na duze vrijeme isto radi kukova :) 
    Ja sam suzila izbor na 2 zasad: ili cybex balios s lux ili uppababy vista jer joj je lezeci dio veci nego kod vecine a i lakse mi ju je nac gore. Sad dal ce to ostat tako nakon sto odemo do par trgovina pogledat kolica, ne znam 😂

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Znam za autosjedalicu. Iako moram reći da svi oko mene vozaju u njoj i dosta ljudi vidim tako u šetnji. Vjerojatno bebe ne žele leći više ili što 😄

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Bebe s 4mj mogu u poluležeći položaj, tako ako ih s 3 ili 4 mj polegnete u sportski dio koji nije ravan po špagi nije problem! Ovaj dio s kolicima na L sam bas jucer gledala kod strollerice sto napravi s tim da izravna, dakle srola tetru stavi u taj L kut i preko stavi umetak, poprilicno izravna ležaj, pa evo ako nekom zatreba!
    A ovo za vožnju u autosjedalici mislim da je roditeljima praktično pa to koriste jer doslovno bebu ne vadiš nego iz auta samo prikopčaš na kolica. Meni nikako vožnja u kolicima u AS nije ni oku ni mozgu draga. Posebice ne ljeti kad je još i vruće, pa ima u sjedalici 300 stupnjeva. Ovaj dio o štetnosti ne moram ni spominjati. Meni je ta stalna vožnja u kolicima u AS ravna onom kad u autu voze bebu u košari od kolica (e da ima i toga). Dakle AS je osmišljena za auto radi sigurnosti ako dođe do sudara, dakle štetnost vožnje u AS je puno manja od štetnosti potencijalnog sudara bez AS. Ionako je preporuka ako je duže putovanje svako 2h stato, izvaditi bebu iz AS da se malo protegne i promjeni položaj. Ok mi je kratka vožnja u AS, tipa moras skoknut u trgovinu ili slicno, al nasetavanje s njom jednostavno ne kuzim. Međutim tko voli nek izvoli!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Ja sam si malo razbijala glavu kak ću s bebom u trgovinu da ju ne vozim u kolicima (pošto nemam ni adaptere, samo košaru) i baš jučer vidjela mamu kako vozi jaje na tim kolicima iz trgovine (na izvučenoj ravnoj podlozi) i super je rješenje. Druga opcija mi je nosiljka. 

    Termin 18.06

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Lullaby

    Clio meni isto tako nisko baš, ne može se ni vidjeti na uzv koliko je nisko glavica, valjda se od posteljice ne može. Tako da bebu danas nisam baš vidjela, ali nema veze, bitno da je ok. Imam nekih neuroloških problema pa imam dodatno posla oko toga + ovo nisko nošenje i šećer treba vidjeti. Još malo da izdržimo pa se nadam da ćemo moći tako kao ti bar malo proštetati jer mi baš teško pada ležanje. Ne toliko što ne idem okolo nego to što mi sve drugi moraju raditi. Sad ćeš lijepo moći srediti sve za bebu 😊


    Skroz te razumijem, i mene moja gin. drzi pod povećalom (prebolila trombozu sinusa sa mozdanim udarom) tako da te skroz razumijem sto se pregleda tice. I ja sam na injekcijama, tablete za štitnjaču, duphoston….radila EEG prije mjesec dana… Tako da te razumijem.
    Ali kad mi dođe teško zbog svega toga samo promislim da sve to radimo i trpimo za naša mala bića koja će nam uskoro doći i promijeniti naše živote na bolje ♥️♥️

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.