Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Uf Miska, dobro da si im uopće spomenula bol pa ste išli provjeravati. Sad te drže pod kontrolom, u dobrim si tjednima, dan po dan, 🙏
    Al kak se brzo pakira kofer kad stisne, danas ti, jučer MariLove (čini mi se) 😅
    .
    Ja sam se isto bojala te gramaže danas, šta će reći, po aplikaciji koju imam, kaže u ovim tjednima oko 2300. Pa mi je sad ovo malo puno 😅 Al dobro uzmimo u obzir i ta moguća odstupanja…
    Al baš kak veliš, vrti se non stop, malo je lijevo pa malo desno… 

    Termin 18.06

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Mimica2


    .
    Boobaboo, 
    Ja sam se isto bojala te gramaže danas, šta će reći, po aplikaciji koju imam, kaže u ovim tjednima oko 2300. Pa mi je sad ovo malo puno 😅 Al dobro uzmimo u obzir i ta moguća odstupanja…
    Al baš kak veliš, vrti se non stop, malo je lijevo pa malo desno… 

    Boobaboo, 

    Termin 18.06

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Samo da kazen da mi je poznanica nedavno rodila dijete od 3800 kg a 2 dana prije poroda bilo je procjenjeno na 4500 kg 😁
    Toliko o njihovim procjenama.

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2761

    Prijavi adminu

    MariLove jesu to cybex kolica kod tebe? Ili?

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Dominique_i_bebita

    Dominique_i_bebita

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Zene draga cestitam svima na pregledima, super vi to gurate i jako se blizimo prvim porodima ljetnih bebica 😍😍🥳🥳🥳 
    .
    Hvala za info za Sv.Duh nisam cula do sad, wohooo ja tamo rađam pa sam se bas razveselila ❤
    .
    Ajme i ja citala ovo s proljetnica s hemoroidima..jos i to.. nadam se da mi nece bit tak haha 
    .
    I po uzoru na vas, kak vidim da vam je sve teze kak vrijeme ide, bome cu spremit torbu u ovih par tjedana. Necu cekat zadnji cas..danas sam oprala plahtice, navlaku od autosjedalice i kolica i tak pomalo 😊🤞

    👱‍♀️25 👱‍♂️26 👰🤵 10.10.2020.

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Jeste kupovale torbu za rodiliste ? Neznan kakvu velicinu da nabavin.Ako imate sta zgodno saljite linkove,slike.
    Tenks

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar matea1989

    matea1989

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Evo i ja s pregleda upravo, uglavnom sve je u redu, beba je malo veća, ali ne pouzdam se puno u te njihove procijene, jedino što me ne tiješi je što kaže da beba nema baš izduženu glavicu nego je više okrugla pa će samim time vjerojatno teže izaći, ali opet nikad ne znaš.  Nije mi doktorica ništa rekla za cerviks, otvorenost i sl. pa pretpostavljam da je to ok. Naručila me ponovno za 2 tjedna, i rekla je da tada radimo briseve i ctg.  Od početka do sad sam na +11 kg, i kaže doktorica da je to sasvim u redu, pa se i ja tješim iako mi izgleda puno, ali stvarno se nisam nigdje nešto udebljala osim što sam dobila cicke i stomak 🙊🙊🙈

  • Avatar matea1989

    matea1989

    Broj poruka: 553

    Prijavi adminu

    Toncica24

    Jeste kupovale torbu za rodiliste ? Neznan kakvu velicinu da nabavin.Ako imate sta zgodno saljite linkove,slike.
    Tenks


    Torbu nisam kupovala, imala sam običnu sportsku torbu doma i u nju sve stavila. Evo ovakvu nekakvu: https://www.njuskalo.hr/sportske-torbe/fila-sportska-putna-torba-oglas-17546672 [njuskalo.hr]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Drage moje, evo i mene doma s danasnjeg pregleda.
    Bebica je super, slusali smo se na CTG-u i kliktali na pokrete, sve uredno. 
    Kaze dr.da je bebica mrvicu manja, a ja sam uspjela malo dobit kg, oko 2 kg u mjesdc ssns i sad sam skoro blizu pocetnoj kilszi (-0.5). Morat cu malo pojacati obroke (koliko smijdm s dijabetesom) s jos mesa ili tako nesto… 
    E sad, malo mi i zeljeza fali, sto me ful zacudilo jer ssm prijd imala i viska, pa zato nissm pila prenatale. E sad ad kupila i pit cu i pednatale i Heferol mi je prepisala. Toliko o mojoj zdravoj hrani i kao ne trebaju meni tablete.🙈🤣 Cure na Heferolu, nadam se da necu hemace dobit - kako ih sprijeciti? 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Bome kad uhvati frka trpas sve u torbu na brzaka.
    Mene hvataju sve moguce trudnicke tegobe - pored stitnjace od prije, trudnicki dijabetes, jetra, hemoroidi. Ne znam jel ima jos sta 😅 Bome je svakim danom sve teze i sad sam sretna sto sam barem stvari spakirala. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.