Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Jojks, koje štivo za dobro jutro 😅 Hvala mamice! Mislim da sam malo nervozna 😅
    .
    MariLove,provjeri svakako. Moja sestra također pala ko kruška u 30+ ali se uputila ravno na hitnu i tamo su je zadržali preko noći iako je s malim bilo sve u redu 😊

    Termin 18.06

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    MariLove12  i ja sam pala na guzicu prije nekih mjesec dana kod pokušaja ustajanja iz cucnja 😅 
    Ali ja nisam išla provjeravati, jer nisam pala bas skroz iz stojeće pozicije nego iz polucucnja i još se mali odmah javio i sve oke….ali ako te strah bolje provjeriti 

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Vučica

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Hvala cure! Utješite ste me🤗
    Tiki tebe znam sa naše mpo teme i bas mi je drago kad se javis! Sretno na pregledu🍀
    Cure u 30+ tjednima super mi je citati vaša iskustva i jedva cekam doci u vaše tjedne! 

    Poliklinika IVF, 2. Ivf uspješan - cekamo dečkića 💙
    [/url
    Stize nam decko💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Može preporuka neke aplikacije za trudove koju ste koristile ili planirate koristit. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Sad vidim da aplikacija moja trudnoća u alatima  ima brojač trudova. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Pozz cure. Ja sam bila na pregledu, sve je ok. Nema kontrakcija, bebac se jos nije okrenuo, sakrio rukicama lice na uzv. Idem opet iduci petak na pregled. Napravili mi test na streptokok i izvadili krv za provjeriti jetrene vrijednosti jer sam rekla dr da me zadnja 2,3 dana boli gornji dio izmedju pupka i grudi. Rekao je da moze biti normalno a moze biti i pritisak na jetru. Dobila sam ovaj mjesec oko 1kg a prethodni mjesec nista, otkad pazim na prehranu zbog gestacijskog dijabetesa.

    [lilypie.com]

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    🌼TiKi🌼

    Vučica

    Zamolila bih cure kojima je dijagnosticiran gestacijski dijabetes za par informacija. Držim se dijete od 1800 kcal tek par dana, tj od trenutka kada mi ne dijagnosticiran gd i vidim na vagi da sam vec pocela gubiti kile. Inace sam mršava, do sada sam dobila samo 4 kg… malo me brine da zbog tog bebica nece dobivati na kilaži i razvoju. Pa bih vas zamolila da podijelite sa mnom slicno iskustvo ako ga imate. Hvala i sretno🍀

    Hej, i ja imam gestacijski. Na dijeti sam isto, nisam dobila ni grama od prethodnog pregleda. Cak variram na vagi od nule do pola kile u minusu, kako koji dan. U srijedu imam pregled pa cu vidjeti kako bebica napreduje. Cure koje imaju isto gestacijski, a pred porod su, utjesile su me da je to normalno i da beba uzme sebi sve sto joj treba. Samo nemoj biti gladna, rasporedi si u onih 6 obroka prehranu. 😉


    Uzmu bebe sto im treba, samo pazi da jedes zdravo i sto kaze Tiki rasporedi si obroke. Ja sam isto u pocetku izgubila pola kile, pa to vratila, sad u mjesec dana dobila skoro kilu, a bebac se fino razvija, normalne je tezine. 

    [lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    miska

    Pozz cure. Ja sam bila na pregledu, sve je ok. Nema kontrakcija, bebac se jos nije okrenuo, sakrio rukicama lice na uzv. Idem opet iduci petak na pregled. Napravili mi test na streptokok i izvadili krv za provjeriti jetrene vrijednosti jer sam rekla dr da me zadnja 2,3 dana boli gornji dio izmedju pupka i grudi. Rekao je da moze biti normalno a moze biti i pritisak na jetru. Dobila sam ovaj mjesec oko 1kg a prethodni mjesec nista, otkad pazim na prehranu zbog gestacijskog dijabetesa.


    Bebo mali se skriva :D sad su vama svake dvije sedmice pregledi?
    Super su to vijesti, nadams e da ce i ti nalazi biti OK :)

    Ja sam sutra na pregledu, nosim one svoje nalaze za secer i jos cu ponovit krv i urin radi anemije. Nadam se da ce sve biti OK, ja sam nekako prije svakog pregleda nervozna al veselim se vidjeti svoju bebicu :) Nadam se da je napredovala, posto moj stomak nije nesto veliki.

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Ivančica_Maslačak

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Aplikaciju za brojanje trudova sam koristila brojač kontrakcija. U biti svaki je ok. Stišćeš tipke kako te zaboli.

    Ja osobno nisam imala nikakav predosjećaj da beba stiže. Znači doslovno sam ručala i za stolom počela osjećati čudnu bol/osjećaj (nećete ju moći usporediti s ničim sličnim do sada - bar ja nisam) i po tome sam znala da je krenulo.

    Kada mi je termin prošao, išla sam svaki dan na ctg i kod pregleda mi je doktor rekao da je posteljica zrela i da ću sutra roditi. Eto tako je i bilo.

    Mia 🥰 termin 27.7.
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Nisam imala nikakav predosjecaj…tu noc sam pravila kolače jer je bilo pred Božić i premorila se…a imala sam u planu još poslova koje naravno nisam stigla 😄
    Nervoza kako se kraj bliži je dio pripreme jer očekivanje svega što dolazi samo po sebi unosi nervozu. Fino radi na tome da se opuštaš koliko god možeš…čitaj pozitivna iskustva ili nemoj uopće čitati ako to utječe na nervozi. Valja otkriti što te čini nervoznom.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.