Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • puterica

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Meni se do sad najbolji prasak pokazao denk mit sensitive praskasti. Mislim da na njemu pise da je za bijeli ves ali ja ga koristim i za sareni za pranje na 40 i 60 jedino za svoje neke ljepse i finije stvari koristim tekuci.  Jako se od njega ves bijeli i fleke mi sve sa robe od klinca odu s tim da fleke prvo naspricam sa spjrejem za flke iz lidla. 

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    točkicaa

    A ja sam jedna od onih koja sve sto kupi unisti u masini 😂 jednostavno ne znam prati ves, ma nije zapravo da ne znam nego meni to tako mrsko, mrzim sve sto ima veze sa robom pa mi redovito u bijeli ves uleti neka crna carapa pa to sve na kraju ispadne sivo, znaci nemam vise nista bijelo u ormaru sve je postalo sivo ili roza 😂 Ako ne unistim u ves masini onda u susilici, uvijek ubacim nesto sto ne smijem, ili se skupi da je za baciti ili se odljepe naljepnice sa majica. Uglavnom ja si moram pothitno nabavit nekog tko ce mi prat i susit ves. Mozda da koja posudi svoju sveki? Meni nece smetati 😂

    Ja sam ti oprala sav ves za malu i odnjela u peglaonu, mislim da to sve govori 🤣

    + 29.10

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Mrzim peglat. Eto. Ako ista mrzim, mrzim usisavat, prat podove i peglat.

    Cekaj dok navrsis 50 godina, navodno onda krene. Ja sam prosli tjedan restartala tetu cistacicu koja nam dodje, malo meni prica kak ce bit majcinstvo (super je zena, ne soli pamet, bas mi pase) i onda zglanca stan da ne moramo nista dirati dva tjedna. Ne znam sto bih bez nje, bila prljava i plakala. Bas mi je odahnulo kad se vratila nakon korone, nimalo nemam potrebu odrzavat stan urednim i jako zavidim vama svima koje ste razvile nekad tu naviku, ja bas mogu u totalnom kaosu zivjeti ako nije prljavo... 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Bok cure.
    Evo i ja sam bila na pregledu danas... Cerviks mi je nesto kraci pa sam i dalje na strogom mirovanju. Pojacao mi dr. cordipin i magnezij. Beba je super, napreduje dobro. Zadovoljan je guk profilima, jos uvijek sam na +4kg pa je rekao da pojacam malo obroke jer nemam viska kg pa da ne bih pocela gubiti na kilazi. Ponovna kontrola za dva tjedna. Jos malo pa se sve blizimo kraju, ja bih također htjela donirati maticne stanice iz pupkovine, nadam se da cu uspjeti. Pocela sam polako kupovati stvari za bebu i tako... Nadam se da ste sve ok ❤️

    👨‍🔧 '91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️' 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Obozavam prat i peglaaaaaat ves 😍😍😍 hhahahah nisam normalna, ali mene to stvarno opusta... a djecjs robics za peglanje to bas ide brzo, sredis 50 komada za bebaca u 15min... 😃

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Mame znaju s flekama, to je stvarno tako... 
    Ja isto moram priznati da ne bi mogla spremiti nešto u ormar, a da mi nije speglano 😄 Osim tetrica, očito ću i njih morati, već me duže vrijeme žulja što sam ih samo tako spremila u ladicu 😅

    Termin 18.06

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Meni nije problem staviti ves na pranje i susenje, ali peglanje... evo ja ne znam, izludim, ne mogu... ovu bebecu robicu kad vidim plakala bi najrade, ubuduce ide sve u susilicu u nadi da necu unistiti robicu 😅 nije mi problem ni kuhanje ni ciscenje, samo peglanje 🤣

    + 29.10

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    ana0310

    Meni nije problem staviti ves na pranje i susenje, ali peglanje… evo ja ne znam, izludim, ne mogu… ovu bebecu robicu kad vidim plakala bi najrade, ubuduce ide sve u susilicu u nadi da necu unistiti robicu 😅 nije mi problem ni kuhanje ni ciscenje, samo peglanje 🤣

    Hahahaha ali stvarno je kako Mila kaže, izgleda strašno puno na hrpi, a kad kreneš, to nemaš šta nego u 2 poteza speglat koliko je malo i isto tako brzo gotovo 😄

    Termin 18.06

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Ajme peglu nemam ni ja, moja mama je crkla kad je cula. Ali kad mi treba dvaput godisnje, odnesem u cistionicu i popeglaju mi. Imam onaj steamer ali ni to nije ispao neki hit 🙈 lijena sam i bok. Cekam da me ulovi faza gnijezdjenja da perem po stanu ali bojim se da bi me moglo preskocit 😂

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    ana0310

    Meni nije problem staviti ves na pranje i susenje, ali peglanje… evo ja ne znam, izludim, ne mogu… ovu bebecu robicu kad vidim plakala bi najrade, ubuduce ide sve u susilicu u nadi da necu unistiti robicu 😅 nije mi problem ni kuhanje ni ciscenje, samo peglanje 🤣

    Ja direkt iz masine istresla na susilicu i lijepo se osusilo, stvarno. Znam da mi kriterij nije onako visok kao kod mama koje peglaju, ali eto, ak si u grupi nas neosjetljivih, fakat mislim da ce ti to samo na liniji biti okej! 

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.