Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • puterica

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    I da narucila sam spavacicu sa bonprixa 40/42 i morala ju mijenjati za 36/38 jer mi je bila ogromna. Tako da znate ako cete uzimati. Obicna crna kratka za dojilje i super je materijal. Inace nosim 36 ili 38 ali kako sam vec na +12 kg narucila sam 40/42 i bila sigurna da ce mi biti ok. Ipak sam se razveselila kad mi je bila prevelika 

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Oooooo, ovo za hormonalnu bombu kuzim totalno. Znaci ja sam inace totalno smirena, takva bila i iza 1. poroda. Ali hormoniiiii, a plakanje ..... na vani, prema ostalima oko mene, bila sam super, ali u sebi uzas. I iskreno, bila sam grozna prema muzu, ali ono bas 🙈 A znoj mislim da sam vec jednom iskomentirala - koji je to vonj, ajme meni. Ko Puterica, pola dana u kadi/pod tusem provodila, ali nema tog sapuna ni dezica da ti pomogne, sve dok se to ne izregulira samo od sebe, bar nekih mjesec dana. 

  • Avatar Olivera

    Olivera

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Vidim da nas je dosta bilo na pregledu danas. Meni su dvaput radili ctg jer je mali bio toliko aktivan da mu je puls bio stalno preko 160 (svaki put nabrojala više od 50 pokreta) , za svaku slučaj moram ići ponoviti ctg i sutra ujutro.
    Osim toga sve drugo je uredno, i moja je posteljica drugi stupanj razvitka, omekšana sam i otvorena 1,5 cm što je super jer sam prošli tjedan bila za cementirana. 

    🧔42 👱‍♀️39
    MPO - FET 10/2020 - vraćena jedna blastica, beta divna
    4.11. UTZ - GM s EO 9. 2 mm, kuca nam ❤️
    Mama i tata jedva čekaju upoznati svog dečkića💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Boobaboo i puterica ista stvar znoj nenormalno smrdljiv, prema mužu grozna, unutra grozna a prema van totalno funkcionalna ženska. A rodila sam u sred zime a sad ljeto....O Bože daj mom mužu snage da ke junački podnese 😁

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Super Olivera, navijam da i tebi lijepo krene to otvaranje, i ti si u terminu 😀😀😀
    Sve smo bliže, lagano se sve krećemo prema terminima 😀

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Mallla

    Boobaboo i puterica ista stvar znoj nenormalno smrdljiv, prema mužu grozna, unutra grozna a prema van totalno funkcionalna ženska. A rodila sam u sred zime a sad ljeto….O Bože daj mom mužu snage da ke junački podnese 😁

    Hahahaha Malla 🤣🤣🤣🤣
    Daj mom mužu snage. Moj zna šta ga čeka, takođe, tako da je "sreća" pa će većinu vremena prva 2 mjeseca biti odsutan 🤣🤣🤣

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar Olivera

    Olivera

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Bojana ako nastavi i dalje ovako skakati mislim da bi si mogao uskoro otvoriti put (za što mamica zdušno navija).

    🧔42 👱‍♀️39
    MPO - FET 10/2020 - vraćena jedna blastica, beta divna
    4.11. UTZ - GM s EO 9. 2 mm, kuca nam ❤️
    Mama i tata jedva čekaju upoznati svog dečkića💙

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Puterica, dobrodosla! Znoj, hormoni i ludilo-thnx, bit cemo spremne da je to tako i da ce proci!🤗
    Nedavno smo spominjale deterdzente - znate da sam dobila neku robicu s flekicama. Nisu otisle sa sodom bikarbonom i tekucom Violetom na 60. Onda ponovno, ali sa Vanishom i na 90- nisu otisle, ko da nisam prala. Odnijela mami sve - ona oprala s Arielom u prasku na 90 i sad je sve otislo, sve izgleda odlicno! Jos mi sve i ispeglala. Mozda joj odnesem i drugu robicu da ju ona jos jednom tako opere, a ja znam koji cu prasak kupit drugi put...  Netko je pisao da joj he muka da joj sveki pomaze - gle, kad se ljudi nude pomoc, a ti ne mozes- ili ces se a)zivcirat ili b)prepustit i uzivati. 😁

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    E da praškasti ariel i persil dižu fleke daleko bolje nego bilo koji tekući. Kod mene je Persil Sensitive al isto praškasti nisam zadovoljna tekućim.
    Uglavnom super da je mama spasila stvar.

    url=https://lilypie.com]

  • boobaboo

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    A meni Frosch tekuci , onaj baby daleko najbolje mirise. Nekako najneutralnije, najbezbolnije , mi djeluje. Da, ovo za praskaste, sto mozete njima ( flekavo), to ce jedino tako otici. Inace, tko misli koristiti platnene pelene, one isto samo praskastim detergentom perete.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.