Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Puterica dobrodošla! 😊

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Kod mene u obitelji su svi rađali "lako", nitko na carski. S tim da moja teta najlakše rodila sina od 4600g bez pucanja, rezanja i šivanja (drugi po redu), a najteže treći put curu 3500g. Ona frajerica 5 dana prije termina probila vodenjak i fino zaspala...tako da je bio inducirani porod. Uglavnom ja se nadam da ce mi sad drugi put biti barem kao prvi put, a svi me uvjeravaju da ce biti lakse. Al iskreno frkica mi radi koliko god se ja pravila da nije.
    I da nokti, koliko god odvratno bilo i meni su stalno prsti po ustima i po tome skuzim da sam zapravo nervozna na podsvjesnoj razini.
    Skuzila sam da me pred jutro hvataju menstrualni bolovi, pa nisam sigur jel to od cijelonocnog ležanja, bude mi baš neudobno i probudi me to žickanje i neugoda.
    Bila sam kukala kako se mala umirila al jucer je sve to nadoknadila samo mi se cini da se malo spustila jer osjecam udarce malo niže nego inače i neki "pritisak" u zdjelici.
    Gdje nam je Lucky? Nadam se njenom javljanju u toku dana!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Ninica28

    Jutro cure, da li je kome posteljica gradus 2, meni sad na pregledu rekao da mi je kalcificirana i napisao gradus 2 i da pratim pokrete maloga, pa sam se za brinula, ali veli sve je oke protok krvi dobar i srce dobro

    Meni je posteljica gr. 2 i otvorena za 1cm, dr. Kaže uredan nalaz za te tjedne. Samo treba češće pratit protoke jer će posteljica uskoro biti i gr. 3

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Bela23

    Bela23

    Broj poruka: 579

    Prijavi adminu

    Jesam ja jedina kojoj ne gledaju tu posteljicu? Nije me uopce gledala zadnja dva pregleda na uzv da bi pogledala ni posteljicu ni protoke. Da ne govorim da krv me nije poslala vadit od 3.mjeseca trudnoce. 🤷🏽‍♀️ Nzn jel se trebam zabrinuti

    6/21 👧🏼
    6/23 👼🏼 7tt
    03/24 ⏳

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Ma moj ginekolog 5 minuta od zgrade, pa ja to sve na brzinu 😁
    .
    Da velika beba, ali sigurno ce biiti na muza on se rodio sa malo vise od 4 kg... prezivit cemo vec..
    .
    Carski, u obitelji sve su bili vaginalni porodi. Znam za jedan hitni carski poznanica, i dva carska koje su zene same birale jer su se bojale vaginalnog. 
    .
    Na kraju krajeva necu se sa tim opterecivati, bitno da taj mali div stigne 🤱

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Raven7

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Lucky obavezno izvjestavaj😍😍🥰🥰
    Miska nam se negdje izgubila, nadam se da ce se javiti s lijepim vijestima 🙏🏽😇

    ➕4.11.2020.
    It's a boy 💙
    Termin poroda 09.07.
    Rođenje 20.07.2021.[url=https://lilypie.com [/url

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Tockica, divno kako si bila dobra seka!❤😍
    Bojana, haha nasmijala si me na 113🤣😂 Bas je zvucalo kao da ti se cino toliko. Moj muz i ja smo skupa isto 13 g.❤
    Boobaboo-thnx zs odg.za anesteziju.
    Malla, oko maticnih se dvoumim, dobila dva razlicita odg.od 2 doktora na tecaju - jedan rekao da se moze na stolcicu uzeti, druga da ne moze... Znam da je to predivna gesta, ali s druge strane bih htjela i laksi porod pa bi htjela stolcic... ne znam.😊
    Inace, moram pohvalit Ri rodiliste, odmah su dopustili pratnju na porodu i ne kompliciraju, muz ne treba imati ni test ni nista placati ni na tecaj. Samo treba doci. ❤ Ja sam sretna jako da on moze biti uz mene. Ne znam iskreno kakva sam u bolovima jer ih hvala bogu nemam, osim par puta menstrualne, a tad mi je pasalo sjedit na wc-u🙈 ili gledat neki film. 
    Spavam bolje no ikad u zivotu, ko teenager na praznicima, od cca 11 navecer do 9 ujutro.😂 Jednom u noci odem popiskit se i popijem vode. Bebica se promeskolji kad se ja okrecem s boka na bok, i ona se namjesti na novu poziciju koja joj pase i spava dalje, a po danu se vise krece. Malo je mirnija u zadnje vrijeme, ali i dalje ima dovoljno pokreta, samo ne skace i ne luduje ko prije non-stop. Kad idem lec pazim da polako legnem da ona ostane nize, no zna se protegnut do pluca i zeluca pa ostanem bez zraka i zgaravica krene. Onda se malo pridignem, osjetim kako se ona strovali nize dolje, promeskolji se, par puta bubne i namjesti se i ja se polako vratim lec da ona ostane dolje. Trenutno funkcionira! 👍😃

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Tweetyca, haha predobro kako ti dragi pusti carapice na lusteru i slicno🤣 Bas me nasmijalo! I moj je uredan jako. Hobica je predivna! 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hahah Kiflice vas dvije ste se dogovorile, cini se da je mala na mamu 😊
    Orhideja i ja isto otvorena 1cm, uloživa 2/3čl, omekšana i posteljica 1-2 stupanj....slično je bilo i u 1t. Budući da je treće tromjesečje i to kraj to je odličan nalaz...čak se dr. Začudila da je posteljica i dalje takva i kaže da je dosta velika. Bela mislim da nemaš brige oko toga, meni isto krv vađena na početku, a kasnije nikako, ja ni nemam nekih tegoba koje bi se mogle povezivati s krvnom slikom. Što se tiče posteljice i protoka moja dr ih je zadnji put pogledala isključivo jer se beba namjestila tako da su posteljica i pupčana bile jasno vidljive, u prvom planu. Npr. Meni se nikako ne radi i neće mi se raditi ctg do poroda, al ne zabrinjavam se oko toga. Ako prođem termin moja dr. Će mi gledat plodnu vodu....ja se nadam da ću rodit prije tih egzibicija.
    Ooo pa Lucky zazivali smo te cijelo jutro....javi nam sto ste na kraju dogovorili! Nadam se da neces ostati tu vec da ce te poslati kuci dok ne nastupe jaci i stabilniji trudovi, naravno ako zivis blizu. S nestrpljenjem cekamo i Sretno ako krenes rađat 😍 mislimo na tebe i šaljemo svu moguću misaonu podršku!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Ja bila danas isto na pregledu, sve super, za vrh prsta sam otvorena i to je normalno za tjedne u kojima se nalazim😊 a za 2 tjedna imam uzv i ctg 😍
    Puterica dobro došla 😊
    Što se spavanja tiče dobro spavam cijelu trudnoću, ponekad ako idem na wc ponoći razbudim se pa ne mogu odmah zaspat.. Bolove u preponama nemam, niti trnce u rukama.. Jedino kako je Ana napisala, teško se okrećem u krevetu,
    baš me boli donji dio trbuha, al znam da je to normalno 😊 
    Dominique bas lijepo da si spasila ptičicu 😍🥰 i baš kako si rekla, ja isto obožavam životinje i imam macu koja je kod mojih.. i tooooliko joj se veselim, jedva čekam vidjet i obožavam ju da si isto mislim kak će tek biti s mojom curkom 😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.