Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Tinchy - sto se tlaka tice, to je svakako dobro da provjeris s doktoricom. A sto se pokreta tice, nezz, moja je oduvijek jako aktivna, ja izbrojim 10 pokreta u 20 sekundi!🤣  

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Ivančica_Maslačak

    Super je spavacica ali stvarno ne kuzim sto ih prave tako kratke. Pa to da se malo savijes, ispade sve 😂😂😂

    pa nek ispadne, ionak budu u bolnici vidjeli sve kaj se da vidjeti 😁😁

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Susika, jako slatka spavacica i slapice i ti i trbuscic! 😍
    Malm mi je kako lijep, Hemnes isto, ali meni ne stanu, no zadovoljna sam jer sam rascistila malo svoje ormare (kojih imam stvarno puno) i oslobodila masu ladica, tako da imam mjesta za bebu kao da sam kupila komodu, a nije mi zakrcilo sobu! 🎉 Sad jos imam za poklonit par vreca robe i par vreca za odnijet na reciklazu-HM prima robu i daje 10 %popusta po vecici za jedan artikal😊
    Spavacicu kupila trudnicku i za dojenje bas lijepu ljetnu udobnu, Intimissimi - iz vintage shopa za 30 kn.🤣🙈 Mislim da sam dobar deal napravila.😊

    hvala ti🥰 
    30 kn😵😵 ti jos bolja od mene, svaka cast 😀 i moja je bas za dojilje, ima gumbiće, nisam sigurna dal se vide na slici

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Vide se gumbici! Ja bas volim kratke, i moja je kratka...nekako se vidim samo u mini haljinicama i spavacicama, sve dugacko me nekako pojede, lose se osjecam u dugackom i sirokom.😊

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Wouu koliko stranica danas 🥰🥰🥰, sve sam pročitala, ali me objava od Luckyy izbacila iz takta, ako je to to, onda sretno. 
    Ja sam danas obavila bris na streptokok kod svoje dr. i to mi je zadnji kod nje. I naravno usput vaginalni pregled i par sekundi UZV. Nakon vaginalnog pregleda (kako zna biti ugodan) meni je baš došlo loše da sam skoro u nesvjest pala, sva sam probljedila. Dali su mi vode i da se okrenem i onda sam došla k sebi.
    I sad se sjetim vaših kometara na strah od poroda... Ma nije me strah nego sam se zapitala ako ti je loše od pregleda, kako ti ženo misliš rodit😨😨😨, ali opet vaše ohrabrujuće objave vrate optimizam. I ja se planiram vodit time da će završit za dan. 

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Luckyy ma to je samo mala pauza😉😉

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    P. S. Beba je 2.900, a ja otvorena za 1cm.
    Iskusne mame dali da se i ja nadam da neću preći 40tt😁

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Orhideja1

    P. S. Beba je 2.900, a ja otvorena za 1cm.
    Iskusne mame dali da se i ja nadam da neću preći 40tt😁


    Kad je tebi tocno termin? Mi dvije smo tu negdje blizu. Htjela sam te pitati pošto si na fragminu kao i ja da li su ti spominjali išta u vezi injekcija i poroda? Meni je moja gin. rekla da bi ona preferirala prirodan porod, ne carski. Meni je sljedeći pregled 8.6. I tad sam punih 37tt +1.
    Lucky kakvo je stanje? 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Moja komoda je iz jysk-a, gotovo ista kao mallm (ima i bijela)
    1. ladica- pelene, krenice, blaznice, vl. maramici i male tetrice
    2. ladaica- sve br. 56 i 62, tetrice
    3. ladica- br. 68 i pokoji komad 74 (robicu iz ove ladice sam sve dobila od nećak)
    4. ladica- dodatne pelene, blaznice, izlošci za radilje.
    Danas nam je stigao i ovaj drveni baby gym 🥰🥰
    https://ibb.co/DLNB4NY
    https://ibb.co/DQL46yJ
    https://ibb.co/F0Gj6xP
    https://ibb.co/Fh549NL
    https://ibb.co/4NybLf2

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Lucky, vidjet ćeš kad te iznenade u neko doba noći 😄😘
    Dakle ja s pregleda, očito sam nešt zabrijala jer je mali smješten glavom prema dole, znači ne ukoso ko zadnji put. Uljepšalo mi je dan 🎉🙏 Ja zatvorena, a ctg očitavao trudove ovako - - - - - - - - - - - - - - - - - Ravno da ravnije ne može. Težina je na 3130. Mogla bi ja takvim tempom do 1.7.kak se meni čini 🤣

    Termin 18.06

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.