Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Olivera

    Olivera

    Broj poruka: 295

    Prijavi adminu

    Tinchy meni je rečeno u rodilištu u Puli kad sam zvala za info za tečaj, da trenutno nije potreban potvrda o tečaju za partnera, već da si samo treba nabaviti onu zelenu odjeću, navlake za cipele i određenu masku, pa cure vodite računa o tome ako idete u Pulu.
    Kod mene će na kraju vjerojatno prevladati Rijeka jer mi je bliže, a i po preporuci mog ginekologa jer ako je bilo što da treba djetetu od posebne skrbi onda bebu prebacuju u Rijeku jer je tamo pedijatrijski naonatološki odjel. 

    🧔42 👱‍♀️39
    MPO - FET 10/2020 - vraćena jedna blastica, beta divna
    4.11. UTZ - GM s EO 9. 2 mm, kuca nam ❤️
    Mama i tata jedva čekaju upoznati svog dečkića💙
    [lilypie.com]

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Cure (DE), ja sam danas imala prijavu u bolnici di rađam. Uglavnom, mislila sam da idem samo predavati papire, ali to je bio kao neki Vorstellung pa su mi radili sve isto ko i na pregledu, urin proba, tlak, ctg. Mali danas bio dobaaar 😄 A tlak 89/56 🥱 Ko i vrijeme vani. I nakon toga razgovor s anesteziologom koji je pojasnio gdje bode za epiduralnu, opću ili lokalnu anesteziju, kada i zašto. I naravno gdje on ljetuje u Hrvatskoj, to je nezaobilazna tema kad spomeneš odakle si 😆 
    Vodim trudnoću do kraja kod svoje ginekologinje, ali ako bude bilo kakvih kontrakcija, bolova, krvarenja, pravac hitna. I da, Ana, stvarno ne trebam ništa od uložaka, gaćica nositi sve mi je tamo na raspolaganju 🙂

    Termin 18.06

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Evo I moj pregled gotov mali 2600g, dr kaze ima duge noge…rodit ću sebi manekena 🥰😄
    Plodna voda super, obujam stomaka je isto super. Mali na glavicu…zaista brzinski uzv…ništa dole vaginalno nisu gledali…zadnjinput vaginalno bilo u 12tt 🤷🏼‍♀️
    Ali kao idući pregled za 2 tjedna, pa bi trebali raditi briseve neke. Slikicu nisam dobila 😒
    Mimica da da sve oni imaju…i za bebu isto tako samo za izlazak robica…a oni imaju i robicu i pelene i dobranu( ako bude potrebno), ja ću mu samo ponijeti hobotnicu malu da bude mirniji…da ga podsjeća na pupčanu vrpcu 😊😊😊 I crveni mali ručnik ću ponijeti (da se osjeca kao u maternici, to su mi oni savjetovali) I dudicu i tjt za njega 🥰🥰🥰
     

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2715

    Prijavi adminu

    Huh hobotnica i crveni rucnik, objasni molim te prvi put cujem!! ❤️

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Susika slažem se s Negativ ljubavi, možda da nastupiš dr. Malo kao “ja znam svoja prava”. Meni u ponediljak otvoren redovni rodiljni bez dana komplilacija ili bolovanja prije, odnosno 45 dana prije termina! Mozes provjeriti i sa zdravstvenim pa onda doc kod dr. Dalje, sto se place tice ako vec hoces bolje je otvoriti komplikacije jer si odmah na teret drzave i placa ti se racuna po prosjeku 6 isplacenih placa prije mjeseca otvaranja rodiljnog. Ako ides na klasicno bolovanje onda si i dalje na teret poslodavcu i umanjuje ti se placa za te dane. Ali tebi nece ni j3dno ni drugo utjecat na prosjek jer ce ti se uzimat u obzir placa iz 11, 12, 1,2,3,4, mjeseca….ako otvaraš u 6mj. Nadam se da si me skuzila! 

    Ana b.  Eto na i u ciklusima smo iste 🤣Wtf trudove ocitava?? Ja dosla u rodiliste pokazivalo 40 trudove i babica mi kaze ovo je slabo ti ne bi trebala osjecat nista a ja vec tada osjecala te 40tke posteno….
    Dugonja mali, neka njega dugoga 🥰
    I ja planiram hobotnicu, mama ce mi isheklat…jedva cekam da bude gotova 😍 a za crveni rucnik ne znam…koja fora je toga?
    E drago mi je da ti je sve ok s pregledom, opsegom i plodnom vodom.
    Tweetyca kod mene nije lupanje srca al zato nedostatak zraka i vrucina i to mi bas nabija nervozu.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MaryClear

    MaryClear

    Broj poruka: 256

    Prijavi adminu

    Za željezo mi je patronažna rekla da si naribam ciklu i mrkvu i malo limunovog soka istiskam, to pomiješam i svako jutro natašte jednu žlicu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Mara stavi meni pls za termin 7.8. kada budeš mijenjala. 
    Cure super za preglede. Koliko vidim više manje je svima sve ok i bebice dobro napreduju.
    Ne znam kako je vama koje mirujete, ali meni je baš koma zadnje dane, jedva izdržavam. Baš sam nervozna dosta, sve me živcira i još me hvata slabost čim ustanem. Ništa mi se ne da, a mogu 100 stvari gledati, čitati…uff..valjda će biti bolje. Nadam se lošem vremenu da je lakše izdržavati 😅

  • Avatar Lullaby

    Lullaby

    Broj poruka: 720

    Prijavi adminu

    Ja prvi put čujem za hobotnicu? 🙈

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2715

    Prijavi adminu

    Lullaby ja ni ne mirujem a isto sam takva 🤷🏻‍♀️

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    E da Susika da jos dodatno pojasnim sta pricam. Npr. Ti otvoris komplikacije 17.5. I tada predas potvrdu o placi odnosno iznose o isplacenim placama posljednjih 6mj tj. Od 10mj do 3mj (isplata u 4mj). E sad ako ti je plaća veća od 4200 ti ćeš za dane provedene na komplilacijama dobiti satnicu koja odgovara plaći od 4200. A npr. 20.5. Otvoriš rodiljni u obzir ti se uzima ona potvrda o plaći koju si predala za otvaranje komplikacija. A u konačnici to znači da bi u 6mj dobila prvo isplatu plaće od poslodavca za onih 16 dana do kad si radila, onda za 17., 18. I 19.5 bi dobila satnicu od 4200, a ostatak radnih dana bi dobila satnicu iznosa rodiljnog koji odgovara prosjeku tvoje plaće. Kad smo na rodiljnom računa nam se radni sati × prosječna satnica = iznos koji dobijemo.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.