Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tyrosur se zove prašak!ja cu koristit octenisept, tyrosur i sterilne gaze….

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    E da, cure u DE sta ste vi sve uzimale za pupak? I gdje?

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2720

    Prijavi adminu

    Preko pupka je pelena? Meni svi rekli pelenu obavezno ispod pupka podvrnit i da pupak dise.. a i sad, bar gore, stavljaju one stipaljke na pupak tako da ni ne znam kako bi preko toga pelenu stavila 😅

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    E da i nama su rekli da se pelena presavine da ne bude preko pupka, da nebi došao urin ili kakica do toga pa da ne dođe do infekcije.

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    ana.b.

    E da, cure u DE sta ste vi sve uzimale za pupak? I gdje?


    Ja još ništa, čekam patronažnu da dođe pa da pitam. 

    Termin 18.06

  • Mimica2

    Broj poruka: 405

    Prijavi adminu

    Imam paket pampers premium care 1 i te su kao slobodne oko pupka. Ja sam mislila da su sve pelene malene tako 🤷‍♀️

    Termin 18.06

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Mimica2

    Imam paket pampers premium care 1 i te su kao slobodne oko pupka. Ja sam mislila da su sve pelene malene tako 🤷‍♀️


    Ja isto imam neke pelene, a stvarno nez jesu slobodne oko pupka..to nisam gledala 😅

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Ninica28

    ana0310

    Negativ.Ljubavi


    MariLove - Zar ćemo samo ti i ja u Petrovoj 🙄 Imaš li kakva iskustva od cura koje su tamo (nedavno) rodile?

    i ja planiram u Petrovu zasad :)

    I ja idem u Petrovu


    Odlicnoooo! Negativ ljubavi, Ana, Ninica, nadam se da cemo se i upoznati 😃 sva friska iskustva od frendica i poznanica koja imam za Petrovu su stvarno dobra. 👍 Dosta pohvala ide za njihovo osoblje, iako kao i u svakoj drugoj bolnici vjerujem da dosta ovisi o sreći i kak te potrefi, kao i o nama samima. Ja se nekako uopće ne brinem, bit ce to sve dobro :) i bas mi je drago da smo vec 4 tamo, blizu sa terminima :)) 

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar MariLove12

    MariLove12

    Broj poruka: 414

    Prijavi adminu

    Tako sam i ja skuzila za pelene, da ne idu preko pupka.
    Ovo za hobotnicu i rucnik je super, trebam to sve zapisati mozak mi je ko kaša 😁

    [lilypie.com]
    It's a boy! 💙

  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Mare87

    Ja bila danas na pregledu, bebica po procjeni ima 2,5 kg.
    Rekla sam gin. da sam jucer imala doslovno 2 kapljice sukrvice, ali je provjerio i sve je u redu, zatvorena sam.
    Sad opet vidim laganu sukrvicu, ali stvarno malo.. da li je kome tako? Moze li to biti od forsiranja fizicki tijekom dana? Ne boli me nista..


    Mare, evo i ja sutra idem par dana ranije na pregled, jer sam danas uvečer primjetila tamniji iscjedak, sluz, obojana u smeđe… Nije bilo puno, ali dovoljno da se uplašim. Naime, ovih dana zaista pretjerujem sa poslovima, želim toliko toga napraviti,  ujedno pripremajući i sve za bebicu. Tu je i briga oko starije kćerkice… I primjetila sam da mi je vaginalna vena dosta otečena, do sad nije bila. Osjetila sam da ove dane, isto kad puno stojim i ne odmorim, zatezanje u donjem dijelu trbuha. Vidjeti ću sutra što doktor kaže, u petak ću biti punih 34.tt…

    👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.