Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    E da sjetih se da sam htjela pisati i o noktima, nalakiranjm tj. Ne nalakiranim. Trebaju ili noge ili ruke biti bez laka ili prozirni lak jer se na noktima prvo vidi ako nesto krene po zlu…ne sjecam se sad detaljno sta kako al znam da je preporuka da barem jedno od bude bez laka.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tonks6

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mimica2

    ana.b.

    Mimica2 mislim da ostajem kod gina do kraja…sad sam dobila tu ako uputnicu za bolnicu, pa cu zvati u petak i napraviti termin. Nego jesi isla sama ili je mogao i muž s tobom na dogovor? Jer ja bi htjela da i mm bude samnom, pogotovo jer sam zaboravna postala i to neformalno zaboravna..pa me strah da ne zaboravim nešto bitno što mi kažu 😅
    Ja sam bas mislila da me preskočio taj simptom trudnickog mozga hahah ali meni je to očito tek sad na kraju došlo i to ekstremno 😅😅😅
    I da patronazna mi je rekla da se njoj mogu uvijek javiti ako imam neka pitanja ili nešto, ali kao ako vidim da mi ona ne odgovara i ako je nešto hitno da slobodno odem i u bolnicu, ali naravno obavezno najaviti svoj dolazak u bolnici.

    Ja sam sama išla, ne znam jel smije s tobom. Pitaš kad nazoveš. Ali ko pratnja na porodu je recimo u mom rodilištu slobodno (uz brzi test), tu se ništa nije mjenjalo 😊 On je nekako baš jako zapeo da ide sa mnom, što mi je drago, ali mogla bi i bez njega. 🤷‍♀️😄


    Samo nek ide. To ce i tebi i njemu bit jako lijepo iskustvo. Moj i dan danas prica o porodu 😆

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Da se javimo sa pregleda
    Sve je u redu i imamo 1360 kila.Iduci pregledi za 3 tjedna.
    Meni je ginic spomenio da s obziron da san prebolila koronu u trudnoci da kad rodin cu si morat davat nekakve inekcije 2 tjedna protiv zgrusavanja.ako san dobro svatila da ce mi sve u rodilistu pojasnit,ja to prvi put cujen pa eto 🤔

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Mimica2

    ana.b.

    Mimica2 mislim da ostajem kod gina do kraja…sad sam dobila tu ako uputnicu za bolnicu, pa cu zvati u petak i napraviti termin. Nego jesi isla sama ili je mogao i muž s tobom na dogovor? Jer ja bi htjela da i mm bude samnom, pogotovo jer sam zaboravna postala i to neformalno zaboravna..pa me strah da ne zaboravim nešto bitno što mi kažu 😅
    Ja sam bas mislila da me preskočio taj simptom trudnickog mozga hahah ali meni je to očito tek sad na kraju došlo i to ekstremno 😅😅😅
    I da patronazna mi je rekla da se njoj mogu uvijek javiti ako imam neka pitanja ili nešto, ali kao ako vidim da mi ona ne odgovara i ako je nešto hitno da slobodno odem i u bolnicu, ali naravno obavezno najaviti svoj dolazak u bolnici.

    Ja sam sama išla, ne znam jel smije s tobom. Pitaš kad nazoveš. Ali ko pratnja na porodu je recimo u mom rodilištu slobodno (uz brzi test), tu se ništa nije mjenjalo 😊 On je nekako baš jako zapeo da ide sa mnom, što mi je drago, ali mogla bi i bez njega. 🤷‍♀️😄


    Na porod znam da smije..jer kod nas gledaju bas na to na neki poseban način, jer i on je otac…ali druge osobe ne smiju doći niti u pratnju niti u posjetu…bas ću pitati u petak onda kad nazovem jel smije on samnom na dogovor 😊

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Amber

    Amber

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Mallla

    E da sjetih se da sam htjela pisati i o noktima, nalakiranjm tj. Ne nalakiranim. Trebaju ili noge ili ruke biti bez laka ili prozirni lak jer se na noktima prvo vidi ako nesto krene po zlu…ne sjecam se sad detaljno sta kako al znam da je preporuka da barem jedno od bude bez laka.


    Je, mislim da je ovo ako krenes ostajati bez kisika onda poplave prvo ekstremiteti, a ispod noktiju se najbolje vidi. Kod nas se mora skinuti za sve porode, i vaginalne i carski.  

    👱🏼‍♀️27, stadij IV endo
    🧔🏻32

    [lilypie.com]

  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Amber

    Mallla

    E da sjetih se da sam htjela pisati i o noktima, nalakiranjm tj. Ne nalakiranim. Trebaju ili noge ili ruke biti bez laka ili prozirni lak jer se na noktima prvo vidi ako nesto krene po zlu…ne sjecam se sad detaljno sta kako al znam da je preporuka da barem jedno od bude bez laka.

    Je, mislim da je ovo ako krenes ostajati bez kisika onda poplave prvo ekstremiteti, a ispod noktiju se najbolje vidi. Kod nas se mora skinuti za sve porode, i vaginalne i carski.


    Preporuka je u trudnoci takodjer da se nema nikakav gel, lak i slicno na noktima jer ukoliko i beba ostane nekim slucajem bez kisika,nesto se desi s pupcsnikom, prepoznat cemo to na nasim noktima koji bi poplavili, uglavnom to je alarm za odmah ici u bolnicu, tako su bas ucili u skolici za trudnice.

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Cure, ja se stalno vrtim oko tih kombinacija za izkazak bebice iz rodilista i ne znam sta misliti. Mislim da cu kupit par stvari pa vidjet po prognozi vremena sta obuci… gledam, ljezo je i vrucina - kupila bi joj jednu krasnu ljetnu cipkanu bijelu haljinicu (a i ja imam takvu vec dugo, pa bi ju mogla obuci i mogle bi biti sriktane ko za photosession🤣). Ili ju ubundati u kompletic za novorođence koji se sastoji od benkice s dugim rukavima i hlacica s dugim nogavicama sa stopalicama, ako treba bebu ubundati iako je ljeto (imam cak i kapicu). Ili treca kombinacija, nekakav kombinezoncic. Ne znam je li zbog pupka bolje da je robice dvodjelna ili tipa kombinezon. I nisu mi jasni ti bodiji, sta se oni nose s golim nogama ili moram dole na njih hlacice obuci. Bebi obleka me zbunjuje, najdrazi su mi kombinezoni jer nemas sta kombinirati.🤣 Koliko toplo treba obuci bebu sredinom 7.mjeseca? I je li bolje dvodjelna ili jednodjelna kombinacija (ako to ikako utjece na ista, tipa pupak?)

    [lilypie.com]

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Ja sam spremila za izlazak tajice, haljinicu dugih rukava, ispod bodi na bratelice, carapice, kapicu i još sam dodatno uzela jedan bodi kratkih rukava ako baš bude vruće da stavim samo njega i tajice. Možda najbolje spremiti više toga za svaki slučaj pa vidjeti taj dan.. Može biti kiša i puhati vjetar pa šta ja znam. Frendica rodila krajem 8mj, bilo je jako vruće taj dan pa je mala izašla samo u bodiju kratkih rukava i tankim čarapama. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hedwig.Z

    Hedwig.Z

    Broj poruka: 600

    Prijavi adminu

    Kad je Kiflica već spomenula pupak, što sve treba za njegu pupka kad dojdemo doma? Fiziološku otopina, sterilne komprese i onaj prašak(ne mogu se sad sjetiti kako se zove, nešto na T).. To je to ili još nešto? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Kiflica ne utjece nista na pupak, preko pupka je pelena tako da on stoji di je i ne mrda. Dvodjelno ilnjednodjelno to radis po svom izboru.
    Na bodi nosis hlacice, jer on dođe kao majica, jedino zimi dođe kao potkošulja. Preporučam za izlazak iz bolnice kombinaciju koja nema stopala, vec carapice da se obuku, jer ako imas voznje u autu i sjednes bebu u AS moze biti vruce pa ako se beba krene znojit samo skines carapice. Inace je u AS vruce a ljeti je pakleno. 
    Zapravo tu robicu u konacnici gledas po sebi, sta ti je prakticno. Tipa ljeti beba moze biti samo u bodiju, golih nogu ako je bas pakleno vruce…mislim da cemo to sve vidit kako bude tih dana kad rodimo.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.