LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Molim pomoc 🤧🤢 dva dana me satrala grlobolja uz glavobolje, začepljen nos i povremeno temp oko 37.1 37.2. Cuclam pastile Isla Moos, skoro bez ikakvog pomaka treći dan. Popijem jedan do dva lekadola od 500 mg u danu. Sinoc sam legla u ponoc, probudila se u 4 i nisam vise spavala. Žeđ ogromna, suha usta, ajme začepljen nos.. Nez sta mi je jos cinit, pomagajte. I da, 8+2 sam

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Skakavac draga, ja bi na tvom mjestu odmah maznula 2x500 lekadola i tako ponovila za 5-6 sati, ako nemas doma inhalator mozes se nad najobicnijim loncem izinhalirat-napravi vruci caj od kamilice, nagnes se nad to(pazi da nije bas kipuce da si ne izgoris lice) i prekrijes glavu rucnikom, to bi ti trebalo rascistit nos i disanje, pij caja s medom i limunom, vode ne prehladne..
    Mene nekidan grlo bas jako stislo pa sam pravila ono mlijeko na seceru (zagrijes secera 3-4 zlice da se bas otope na vatri, kad su otopljene(odmah cim je otopljeno, nemoj da ti posmedji jer ce bit okus zagorenog) prelijes mlijeko(kolicine za 1salicu-2-3dcl) i onda se taj secer izkaramelizira, pocne se otapat, malo jos mijesaj dok se ne otopi do kraja i probaj popit sto toplije..popila sam to 2 dana za redom i smirlo se! Lezi i spavaj na povisenom, jastuke namjesti da si vise u nekom polusjede lezecem polozaju..

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Dora4

    Skakavac draga, ja bi na tvom mjestu odmah maznula 2x500 lekadola i tako ponovila za 5-6 sati, ako nemas doma inhalator mozes se nad najobicnijim loncem izinhalirat-napravi vruci caj od kamilice, nagnes se nad to(pazi da nije bas kipuce da si ne izgoris lice) i prekrijes glavu rucnikom, to bi ti trebalo rascistit nos i disanje, pij caja s medom i limunom, vode ne prehladne..
    Mene nekidan grlo bas jako stislo pa sam pravila ono mlijeko na seceru (zagrijes secera 3-4 zlice da se bas otope na vatri, kad su otopljene(odmah cim je otopljeno, nemoj da ti posmedji jer ce bit okus zagorenog) prelijes mlijeko(kolicine za 1salicu-2-3dcl) i onda se taj secer izkaramelizira, pocne se otapat, malo jos mijesaj dok se ne otopi do kraja i probaj popit sto toplije..popila sam to 2 dana za redom i smirlo se! Lezi i spavaj na povisenom, jastuke namjesti da si vise u nekom polusjede lezecem polozaju..


    Hvala ti puno 😪 nakon neprospavand noći, osjećam se pomalo bespomoćno a sve me satralo bas. Pokusat cu sve sta si navela. Mislim da sam nocas dvi litre vode popila, koliko su mi suha usta bila. Odmarat cu, nadam se da ce proc
    🤧🤒

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Nikita to ti sigurno tako dobro od novog jastuka spavas 
    Tiki ajde super!! Daj mi pliz kazi jel ti jos sto osim mirovanja i lijevog boka predlozila dr. zbog posteljice? Meni zasad prekriva usce, ali reko je dr.da ne panicarim da se stigne jos dici..znam da si pisala za carski, ali to mislim da mi ne gine i ovako i onako zbog blizanaca..tijekom dana sam na kaucu skroz na lijevom boku, a tijekom noci se tesko namjestam pa me ima na oba boka  ti si jos na utrogestanu navecer 1x2, jel da? 
    Dana Jos ne znas spol? Bit ce bas fora ako si ga predvidjela u snovima  za ovaj drugi san, da, cesto cure pisu i znam po sebi, bas svasta i ruzno i skroz nepovezano sanjamo, hormoni rade svoje 

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Vrapcic, Dora je rekla sve 😂
    Lola uzas, taman se malo opustin ono nesto…
    Mimoza danas neman bolove u jajniku, vise nisko dole osjecan nesto bezveze…. planiram prilezat cili dan pa se nadam da ce se smirit…
    Dora sestro po simptomima, ocemo mi ikad na zelenu granu? Najbitnije je da su bebice dobre, al posteno se pripadnen…. taman se opustin, pocnen gustat onda me nesto strefi da se bojin ista. A velike planove san imala za vikend, sad nista, teska lezarina.
    Kako si danas? Ima li ista?

    💞girl💞

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Skakavac

    Dora4

    Skakavac draga, ja bi na tvom mjestu odmah maznula 2x500 lekadola i tako ponovila za 5-6 sati, ako nemas doma inhalator mozes se nad najobicnijim loncem izinhalirat-napravi vruci caj od kamilice, nagnes se nad to(pazi da nije bas kipuce da si ne izgoris lice) i prekrijes glavu rucnikom, to bi ti trebalo rascistit nos i disanje, pij caja s medom i limunom, vode ne prehladne..
    Mene nekidan grlo bas jako stislo pa sam pravila ono mlijeko na seceru (zagrijes secera 3-4 zlice da se bas otope na vatri, kad su otopljene(odmah cim je otopljeno, nemoj da ti posmedji jer ce bit okus zagorenog) prelijes mlijeko(kolicine za 1salicu-2-3dcl) i onda se taj secer izkaramelizira, pocne se otapat, malo jos mijesaj dok se ne otopi do kraja i probaj popit sto toplije..popila sam to 2 dana za redom i smirlo se! Lezi i spavaj na povisenom, jastuke namjesti da si vise u nekom polusjede lezecem polozaju..

    Hvala ti puno 😪 nakon neprospavand noći, osjećam se pomalo bespomoćno a sve me satralo bas. Pokusat cu sve sta si navela. Mislim da sam nocas dvi litre vode popila, koliko su mi suha usta bila. Odmarat cu, nadam se da ce proc
    🤧🤒


    Ma proci ce sigurno, drzi se i samo se toplim nalijevaj da ne bi dehidrirala..imas nekog da skuha malo juhe ili nesto lešo lagano? Da ne izgubis snagu, mozda neka juha, malo mesa na lešo i krumpir s blitvom ili nesto zeleno sto bi ti diglo energiju malo..ja kad sam prehladjena i kad mi vise caj izlazi na nos pijem i samo tople vode..
    Lekadola smijes 4g dnevno, znaci 8x500, ali ako ti je tako grozna glavobolja bolje ti je uzimat jacu dozu od 1000mg svakih 5-6 sati, bolje ce ti djelovat, sretno!

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Skakavac ajmeee, mene je drzalo tjedan dana tako. Nisan spavala nista jer san bila cila zacepljena. Spasilo me inhaliranje. Pokusala san bez antibiotika ali nije islo, tako da otidi doktoru za svaki slucaj…

    💞girl💞

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Dana ja isto iman neke lude snove otkad san trudna, neznan sta je ovo, nikad prije nisan sanjala.
    A ja sam dva puta sanjala da je muskic u pitanju, bas me zanima oce li se snovi pokazati istinitima ili…
    Jednu vecer da radam, ali da sam isla kod nekih vraceva da rodim bez boli 😂 drugu da dojim i da mi je islo bez problema.😂
    Vjerojatno se u snovima tjesim da ce sve bit super jer se bojim poroda i dojenja. Vi cure recite da sam luda, a ja se sve nadam da cu na carski. Toliko sam ispripadana od strane drugih mama za porod da me vec sad straj ic rodit.

    💞girl💞

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Zaraa

    Vrapcic, Doraje rekla sve 😂
    Lolauzas, taman se malo opustin ono nesto…
    Mimozadanas neman bolove u jajniku, vise nisko dole osjecan nesto bezveze…. planiram prilezat cili dan pa se nadam da ce se smirit…
    Dorasestro po simptomima, ocemo mi ikad na zelenu granu? Najbitnije je da su bebice dobre, al posteno se pripadnen…. taman se opustin, pocnen gustat onda me nesto strefi da se bojin ista. A velike planove san imala za vikend, sad nista, teska lezarina.
    Kako si danas? Ima li ista?


    Ocemo draga, kad rodimo..ne ne, kad se zaposle djeca 
    Jos cemo na kraju imat i iste spolove djece hahahah 
    Danas evo isto planiram prelezat dan, premjestila se iz spavace u dnevnu, ni kapi niceg ne curka, bolovi podnosljivi, muzic otiso po krafne za dorucak (ne za mene, za djecu ), mama nazvala da ce ona svakako donijet rucak tako da nisam trudna rekla bi Noge u zrak cijeli vikend, a ovako Lijevi bok cijeli vikend 

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Zaraa

    Danaja isto iman neke lude snove otkad san trudna, neznan sta je ovo, nikad prije nisan sanjala.
    A ja sam dva puta sanjala da je muskic u pitanju, bas me zanima oce li se snovi pokazati istinitima ili…
    Jednu vecer da radam, ali da sam isla kod nekih vraceva da rodim bez boli 😂 drugu da dojim i da mi je islo bez problema.😂
    Vjerojatno se u snovima tjesim da ce sve bit super jer se bojim poroda i dojenja. Vi cure recite da sam luda, a ja se sve nadam da cu na carski. Toliko sam ispripadana od strane drugih mama za porod da me vec sad straj ic rodit.


    Hahahaha nas dvije nema smisla da pisemo u isto vrijeme jer te citam i gledam svoje misli i nije mi jasno zasto pise Zaraa, a ne Dora hahahahha 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.