LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mirtasiric1

    Mirtasiric1

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Otkada sam trudna odgovara mi spavanje na lijevom boku, ali stvarno mi zna često utrnuti. S obzirom da me na desnoj uvijek bolucka u donjem dijelu na desnom boku ležim onako uz TV na kauču. Budim se na leđima što znam da nije dobro ali kako si pomoći. Jedva čekam svoj jastučić pa možda bude lakše. 

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Mirta od kud si na kraju narucila jastuk? :)

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Zara i Dora pa ja sam očito u zaostatku, bile ste na hitnoj??? Jel sada sve ok??? 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    Jutrooo, ja spavala 11 sati sinoć ali baš mi je trebalo, nadoknadila sam ove dane kad se budim u 6 zbog posla…
    Ja kombiniram lijevi i desni bok, dosta se okrećem dok spavam i neću se siliti da sam konstantno na lijevom boku. 

    Kaktusica, definitivno si pretjerala s masažom svaki taj masažer se preporučuje koristiti 15-20 minuta maksimalno. 

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Vrapcic123

    Zara i Dora pa ja sam očito u zaostatku, bile ste na hitnoj??? Jel sada sve ok???


    A znas nas dvije, sve isto  kod mene sve okej trenutno i nadam se da ce ostat i dalje  moram se javit opet na hitnu u slucaju obilnijeg krvarenja, ali vjerujem da nece doc do toga, u utorak redovna kontrola kod mog dr., Zari u srijedu

  • Avatar Mirtasiric1

    Mirtasiric1

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Dora4

    Mirta od kud si na kraju narucila jastuk? :)


    Naručila sam preko stranice Mamin mrvičak i trebao bi stići kroz koji dan

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Nikita206

    Kaktusica, definitivno si pretjerala s masažomsvaki taj masažer se preporučuje koristiti 15-20 minuta maksimalno.


    Sad znam 😄 Al jutros je malo bolje, splasnula je i oteklina i crvenilo.

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Jutro.. 
    Ja evo prespavala cijelu noc na lijevom boku. Meni je dr tak i rekla:“krevet, lijevi bok i miruj”. Inace mi je to problem jer sam prije spavala samo na desnom i na trbuhu pa se sad tjeram na taj lijevi vec danima i evo, nocas tek uspjela. Mislim da je to tek neko “pravilo” od treceg tromjesecja, jedino sto ja imam tak tu posteljicu nisko pa mi je mozda zato prije to naglasila. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Mirtasiric1

    Dora4

    Mirta od kud si na kraju narucila jastuk? :)

    Naručila sam preko stranice Mamin mrvičak i trebao bi stići kroz koji dan


    E super, ajde javi kad dodje! 
    Ja se spremam u ponedjeljak narucit, Nikita ga je tako dobro recenzirala da sam na kraju odlucila od njih :) jedino sto su meni za oko zapele i druge stravi, hahah, trenirke, onaj fluffy pulover - kao duga vesta na preklop, haljinice koje kakve i slicno hahah zato sam pitala jel koja curka narucivala jos nesto osim jastuka 

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Dora, zara drago mi je da ste okej, samo odmarajte.
    Sto se tice lesnine, nemaju baby opremuu rijeci, vjerujem da je drugdje bolja situacija 😑
    Sto se tice spavanja, ja se trudim na lijevom, ali cesto se probudim na desnom.
    Ja sam sanjala curicu da smo dosle doma, da nam dojenje bas lijepo ide 😁 pa sam se budila i isla na wc i kasnije opet ali ne sjecam se detalja znam da je nesto lose bilo pa sam vristala i muz me smirivao 😑
    Ludi snovi. 
    Zelim vam svima ugodan vikend 😘

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.