LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Cure tako mi je teško čitati i općenito čuti da se netko bori za zatrudnjeti. Baš je teško to 😪 hvala Bogu nemam i nisam imala tih problema ali suosjećam koliko mogu s vama koje ste prošle težak put da dođete do svojih plusića.
    Ja sam danas tako smirena i napokon bebu zovem imenom (Dora). Kad vidim kako je naša Dora draga odmah pomislim na to da i moja Dora bude anđeo kao ona.🌸💜 Lakše je kada se zna spol. Sada mogu nešto i kupiti i gledati, ali najviše zbog toga jer sam svako malo mijenjala rod pa se smijala sama sa sobom.
    Vrijeme mi je tako teško i odmah to osjećam na leđima i kukovima. Ne mogu se okrenuti na trosjedu. Ležim kao da imam 350 kg. 😂🙈🙈


    😊😊😊 Dora

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Cure tako mi je teško čitati i općenito čuti da se netko bori za zatrudnjeti. Baš je teško to 😪 hvala Bogu nemam i nisam imala tih problema ali suosjećam koliko mogu s vama koje ste prošle težak put da dođete do svojih plusića.
    Ja sam danas tako smirena i napokon bebu zovem imenom (Dora). Kad vidim kako je naša Dora draga odmah pomislim na to da i moja Dora bude anđeo kao ona.🌸💜 Lakše je kada se zna spol. Sada mogu nešto i kupiti i gledati, ali najviše zbog toga jer sam svako malo mijenjala rod pa se smijala sama sa sobom.
    Vrijeme mi je tako teško i odmah to osjećam na leđima i kukovima. Ne mogu se okrenuti na trosjedu. Ležim kao da imam 350 kg. 😂🙈🙈


    Btw Mrvičak, tako mi je i samoj, pogoto kad mi se još i mjehur napuni…šta će biti kad pređemo 30tj ako sam sad s 21tj ovako nikakva 😁

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Ljepotice moje!
    Skoro 10ak stranica sam procitala i cini mi se da me negdje nesto pitao, ali ne mogu se sjetit tko i sto 🙈 i sad vrtim i ne mogu nac  pliz ako je bitno neka se javi tko i sto pa odgovaram! 
    Vrapcic dam ti svoju zdravstvenu pa odi i za mene odradit ogtt, nalaz ti je tip top! 
    Mimoza, Kaktusica, Danijela bas ste me vratile u film postupaka i svih onih emocija, 😪 gledajuci unazad ozbiljno ne znam od kud sam crpila snagu za sve, kao i sve vi koje ste teze dosle do ovih svojih cudesa u trbicama! Zbilja mislim da nema jacih bica na svijetu od zena 💪🏼 cesto se radi zbilja od nadljudskoj snazi i motivaciji..
    Mrvičak awww ♡ hvala ti! Vjerujem da je sad ipak ljepse, lakse i prije svega realnije obracati se bebici 💜🥰
    Alisa gdje si nam ti danas, jesi dobro?
    Meni stigle nove cimerice, obje prvi put u bolnici, odajem im tajne prezivljavanja 🤭 
    Sad sam lijepo na boku, cekam veceru u 18h i slusam glazbu koju smo imali na vjencanju, peru me bas svakakve emocije, uglavnom sretne, ali tako snazne da se suzdrzavam od cmoljkice da ne pomisle curke u sobi da sam emocionalni vrtuljak (prvi je dan pa jos malo neka ispadnem fina)  jedna sluskica je na trbuhu, fali mi obracanje i pricanje bebicama na glas..sto mislite jel cuju i preko slusalice nesto ili samo kad je glasno? Iliti ga jesam li pukla? 😅

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Cure tako mi je teško čitati i općenito čuti da se netko bori za zatrudnjeti. Baš je teško to 😪 hvala Bogu nemam i nisam imala tih problema ali suosjećam koliko mogu s vama koje ste prošle težak put da dođete do svojih plusića.
    Ja sam danas tako smirena i napokon bebu zovem imenom (Dora). Kad vidim kako je naša Dora draga odmah pomislim na to da i moja Dora bude anđeo kao ona.🌸💜 Lakše je kada se zna spol. Sada mogu nešto i kupiti i gledati, ali najviše zbog toga jer sam svako malo mijenjala rod pa se smijala sama sa sobom.
    Vrijeme mi je tako teško i odmah to osjećam na leđima i kukovima. Ne mogu se okrenuti na trosjedu. Ležim kao da imam 350 kg. 😂🙈🙈


    I moja mala mrvica ce biti Dora😊😊

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Da, svi imaju svoje teorije vitaminima…ma o svemu pa najbolje umjereno nekako…
    Danijela ma superrr🎉❤sve se poslozilo taj mjesec🙏
    Mrvicak lijepooo ime, a i kad vidimo kako nam je nasa Dora draga, jos mi draze ime❤

    💙

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    anav05

    mrvičak

    Cure tako mi je teško čitati i općenito čuti da se netko bori za zatrudnjeti. Baš je teško to 😪 hvala Bogu nemam i nisam imala tih problema ali suosjećam koliko mogu s vama koje ste prošle težak put da dođete do svojih plusića.
    Ja sam danas tako smirena i napokon bebu zovem imenom (Dora). Kad vidim kako je naša Dora draga odmah pomislim na to da i moja Dora bude anđeo kao ona.🌸💜 Lakše je kada se zna spol. Sada mogu nešto i kupiti i gledati, ali najviše zbog toga jer sam svako malo mijenjala rod pa se smijala sama sa sobom.
    Vrijeme mi je tako teško i odmah to osjećam na leđima i kukovima. Ne mogu se okrenuti na trosjedu. Ležim kao da imam 350 kg. 😂🙈🙈

    I moja mala mrvica ce biti Dora😊😊


    Dora, pa jel čitaš ti ovo 😊?
    Imamo još dvije Dore 💝

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Rose1

    Da, svi imaju svoje teorije vitaminima…ma o svemu pa najbolje umjereno nekako…
    Danijela ma superrr🎉❤sve se poslozilo taj mjesec🙏
    Mrvicak lijepooo ime, a i kad vidimo kako nam je nasa Dora draga, jos mi draze ime❤


    Rose, da baš se posložilo…a kad ne ide onda baš ne ide ništa i moš ga hebat

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Di nam je Zara? Ili je nisam skuzila da je pisala…
    Dora da i ja sam se danas podsjetila na sve to skupa, na postupke, preglede i cekanja…a danas mi je i tako neki bezvezan dan, pun nekog straha,ali sutra je novi dan pa ce biti bolji❤🙏

    💙

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Danijela vjerujem ti ja da vam je netko od gore pomogao 🙏🥰🙏🥰

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Rose nije pisala ne, bas sam i ja neki dan pitala, i dora ju je spomenula kad je otisla u bolnicu. Bas ma zabrinjava malo 😕
    I meni je danas neki cudan dan, ovo vrijeme se izmjenilo 100 puta, iako ne dizem paniku, sad vidim da je i u ri potvrden jedan zarazeni 😑
    Mene cijeli dan lagano dolje sve zateze, probada ne znam ni sama. Imam previse slobodnog vremena pa svakoj stvari pridajem veliku pozornost i samo se izludujem. 
    Cure kad citam vase price s pokusajima, stvarno vam se divim i skidam kapu na snazi koju imate. 
    A cure koje su imale spontane, vama pogotovo ne znam sto bi rekla. Prode me vas neka tuga kad sve citam, ali nadam se da cete sve drzati svoja klupka srece u narucju, prije ili kasnije

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.