LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Ja sad pijem Novalac, magnezij i to je to. Trudim se jesti sto vise povrca, meso uglavnom teletinu i piletinu, svjezi sir, kefir, vocni jogurti, pahuljice… krafne naravno 🤣 Jedino ne jedem nikakvo voce  jednostavno ga ne volim.
    Mi razmisljamo da odustanemo od odlaska u zg iduci tjedan. Da idemo sami muz i ja otisli bi samo do stana i obaviti taj pregled ali kad mali ide s nama onda se to mora ici u McDonald's,  Arenu, restorani…a ja bi bas izbjegavala tu masu ljudi sto vise mogu.

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Danijela kao što sam već rekla divno je čuti kada ovako žene ostanu i prirodno trudne 🥰🥰🥰 I ja  endometriozu već 19 godina i znam kakva je ona odvratna bolest koje se nikako riješiti… 😔 Koma su te kronične dijagnoze s kojima moraš živjeti…

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    I ja od 13.tt.pijem Elebaby i često zaboravim popiti al se ne zabrinjavam, važnije mi je da ne zaboravim kalcij…
    Cure, tako savršen ručak sam sad napravila i pojela, obična piletina s krompirima iz pećnice, al dečko napravio tako dobru marinadu da je okus bio presavršen. Bijelo vino da tako savršen okus marinadi 😁

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Kaktusica mislim da vam je to pametna odluka, bar dok ovo ludilo ne prođe… 👍 A uskoro će i ljepše vrijeme… 👍
    Rose tako sam i ja negdje čula za magnezij u 3.trimestru da nije baš preporučljiv. 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Rose1

    DanijelaBB

    Rose1

    DanijelaBB

    mimoza

    Kaktusica zao mi je zbog gubitka bebe, nisam znala 😢Ovaj put ce biti dobro, sigurna sam 🥰
    Danijela bas ste sretnici. Nadam se da ce vam i u sljedecim trudnocama biti tako, spontano. Mi imamo jos 2 zamrznute oplodjene celije, pa planiramo kroz 2-3 godine i njih vratiti 🥰 nadam se da ce biti uspjesno kao i ovaj put.
    Cesto pomislim na nasu Tiki 😰

    Mimoza i Vrapčić, bili smo na dvije neuspješne inseminacije, nakon toga otkrivena endomemetrioza odmah potom operacija, 6mj terapije i eto nakon toga hvala Bogu trudnoća. Inače livi jajnik mi je bio toliko zahvaćen žarištima da su ga morali odstranit jer se jednostavno nije imalo šta spasit. Čak mi je dr koji me operirao reka da su jako male šanse da prirodno ostanem trudna. Onaj osjećaj kad sam napravila test i vidila plus nakon što mi je menstruacija kasila 4 dana je neopisiv 🥰

    Znaci nakon izvan postupka si ostala trudna? Inseminacija rijetko kome i bude uspjesna

    Rose,nisam stigla do postupka. Nakon operacije sam pila 6mj Qlairu, kontracepciju, da se malo primiri ovaj preostali jajnik i smanji mogućnost nastanka novih endometrioma. Zadnja menst mi je bila 2.10. i tada sam prestala piti kontracepciju jer sam za 11mj imala dogovoren postupak. I tako obavila ja sve potrebne pretrage, čekam menst…kako je kasnila otišla se javiti doktoru on mi kaže kao pa napravi test možda si trudna i ja ga napravim ono čisto reda radi, kad ono + u roku od 5 sekundi. 🥳🥳🥳

    Predobro, bas mi drago🎊🎉🥰 opustila si se između ostalog i evo bebice🥰


    A vjerovatno mi je taj jajnik turbo proradia i izbacia kvalitetne jajne stanice 😊
    Iskreno, vjernica sam, ali nisan bas super pobozna u smislu odlaska na misu i sl, ali u 8mj sam sam pjesacila u Sinj na Velu Gospu i u 10mj također išla u Međugorje samo sa jednom mišlju i molitvom…pa sad, možda su mi i molitve uslišene zbog svega toga 🤷‍♀️

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar Trudy

    Trudy

    Broj poruka: 954

    Prijavi adminu

    Vrapcic ne vjerujem da ce mi bit bas tako nizak secer sa ogttu, al ipak se nadam da ce bit sve ok.
    Za ove vitamine i sl meni je ginekolog rekao da su to sve gluposti i marketing 😁 osim kao folne, to mogu kao nadodavat. Tako da ja na kraju nis ne pijem jer sam lijena 🙄😟 al zbilja svaki dan jedem voca, povrca, jogurta. Pojedem naravno i nezdravo nesto, ali mislim da mi je vecinom prehrana ok.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Danijela divna prica, hvala Bogu pa je tako bilo. Iskreno i ja sam se nadala da ce mi tako biti, ali nije. Kod nas je muski faktor u pitanju, kod mene je sve super funkcioniralo. Ali sreca pa postoje i ove metode 🙏🏻🥰
    Rose citala sam to za Mg, al se preporucuje u 9tom mjesecu tek izbaciti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    mimoza

    Danijela divna prica, hvala Bogu pa je tako bilo. Iskreno i ja sam se nadala da ce mi tako biti, ali nije. Kod nas je muski faktor u pitanju, kod mene je sve super funkcioniralo. Ali sreca pa postoje i ove metode 🙏🏻🥰
    Rose citala sam to za Mg, al se preporucuje u 9tom mjesecu tek izbaciti.


    Da, bitno je da su bebice tu, nije bitno na koji način 🥰

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Rose, pa nije dobro previse magnezija u zadnjoj fazi trudnoce. Nebi bas rekla cijelo tromjesecje, nego bas sam kraj. Ali ako ga inace uzimas redovno i svakodnevno onda bi i cijelo zadnje tromjesecje smanjila lagano taj unos magnezija. Ma sto se tice tih vitamina svaki doktor ima svoju preporuku…vise je to stvar osobnog iskustva i preferencija. Isto tako i farmaceuti u ljekarnama. Jer to su vam sve labava saznanja i nema dovoljno dokaza oko iceg vezano za dodatke prehrani. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Cure tako mi je teško čitati i općenito čuti da se netko bori za zatrudnjeti. Baš je teško to 😪 hvala Bogu nemam i nisam imala tih problema ali suosjećam koliko mogu s vama koje ste prošle težak put da dođete do svojih plusića.
    Ja sam danas tako smirena i napokon bebu zovem imenom (Dora). Kad vidim kako je naša Dora draga odmah pomislim na to da i moja Dora bude anđeo kao ona.🌸💜 Lakše je kada se zna spol. Sada mogu nešto i kupiti i gledati, ali najviše zbog toga jer sam svako malo mijenjala rod pa se smijala sama sa sobom.
    Vrijeme mi je tako teško i odmah to osjećam na leđima i kukovima. Ne mogu se okrenuti na trosjedu. Ležim kao da imam 350 kg. 😂🙈🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.