LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Dora mislim da bebuce od ovih tjedana već čuju glazbu, buku ali i naše glasove ☺️
    A, može može, obavim ogtt za tebe, nema frkice 😁
    Tek sad vidim da je to očito super nalaz kada ga tako hvalite, ja se zaista ne razumijem u to. Jedino što vidim da je unutar referentnih vrijednosti 😊

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    I ja sam se sjetila Zare. Nadam se da je sve ok. 🙏

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Cure što je bilo s Zarom pa je išla u bolnicu ? Evo mozak mi uopće ne funkcionira. 

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    dana130

    Rose nije pisala ne, bas sam i ja neki dan pitala, i dora ju je spomenula kad je otisla u bolnicu. Bas ma zabrinjava malo 😕
    I meni je danas neki cudan dan, ovo vrijeme se izmjenilo 100 puta, iako ne dizem paniku, sad vidim da je i u ri potvrden jedan zarazeni 😑
    Mene cijeli dan lagano dolje sve zateze, probada ne znam ni sama. Imam previse slobodnog vremena pa svakoj stvari pridajem veliku pozornost i samo se izludujem.
    Cure kad citam vase price s pokusajima, stvarno vam se divim i skidam kapu na snazi koju imate.
    A cure koje su imale spontane, vama pogotovo ne znam sto bi rekla. Prode me vas neka tuga kad sve citam, ali nadam se da cete sve drzati svoja klupka srece u narucju, prije ili kasnije


    A da, previse mislimo pa previse i panicarimo…sutra je novi dan🙏
    kod mene leprsa snijeg❄

    💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    anav05

    mrvičak

    Cure tako mi je teško čitati i općenito čuti da se netko bori za zatrudnjeti. Baš je teško to 😪 hvala Bogu nemam i nisam imala tih problema ali suosjećam koliko mogu s vama koje ste prošle težak put da dođete do svojih plusića.
    Ja sam danas tako smirena i napokon bebu zovem imenom (Dora). Kad vidim kako je naša Dora draga odmah pomislim na to da i moja Dora bude anđeo kao ona.🌸💜 Lakše je kada se zna spol. Sada mogu nešto i kupiti i gledati, ali najviše zbog toga jer sam svako malo mijenjala rod pa se smijala sama sa sobom.
    Vrijeme mi je tako teško i odmah to osjećam na leđima i kukovima. Ne mogu se okrenuti na trosjedu. Ležim kao da imam 350 kg. 😂🙈🙈

    I moja mala mrvica ce biti Dora😊😊


    🌸💜🌸

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Cure što je bilo s Zarom pa je išla u bolnicu ? Evo mozak mi uopće ne funkcionira.


    Ako mislis nanovo sto sam ja napisala, krivo sam se izrazila. 
    Kad je dora isla u bolnicu, spomenula je zaru. 
    Osim ako i nije zara zavrsila u bolnici a da sam previdjela? 

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Trudy ajde da nisam jedina koja ne pije nista. Na pocetku jesam pa od povracanja nisam, posto je na svakom pregledu sve super ni ne pijem. Sad kad budem opet vadila krvnu sliku i sve ako sta bude trebalo onda cu piti 🙂 
    Da zare nema duze vrijeme… 
    Ja sad jedva oprala kosu. Uvijek je perem preko kade. Od nikad u kadi dok se kupam, jedino kad smo imali tus pa ajde. 
    Mislim da mi je ovo bilo jedno od posljednjih pranja i da cu morat kod kolegica na pranje ubuduce jer sam mislila em da ce me kicma ostaviti em mi trbuh bas smetao uhhh. 
    Ja sam bas neka cudna, sve bi radila a nista ne napravim. Samo lezim na kaucu, igram igricu ili gledam tv. Uffff. 
    Ne pase mi drustvo tj prijateljice .. i kad ko dode ja ko spiljski covjek neznam sta pricat jer mi se neda.
    Aaah… 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Rose1

    dana130

    Rose nije pisala ne, bas sam i ja neki dan pitala, i dora ju je spomenula kad je otisla u bolnicu. Bas ma zabrinjava malo 😕
    I meni je danas neki cudan dan, ovo vrijeme se izmjenilo 100 puta, iako ne dizem paniku, sad vidim da je i u ri potvrden jedan zarazeni 😑
    Mene cijeli dan lagano dolje sve zateze, probada ne znam ni sama. Imam previse slobodnog vremena pa svakoj stvari pridajem veliku pozornost i samo se izludujem.
    Cure kad citam vase price s pokusajima, stvarno vam se divim i skidam kapu na snazi koju imate.
    A cure koje su imale spontane, vama pogotovo ne znam sto bi rekla. Prode me vas neka tuga kad sve citam, ali nadam se da cete sve drzati svoja klupka srece u narucju, prije ili kasnije

    A da, previse mislimo pa previse i panicarimo…sutra je novi dan🙏
    kod mene leprsa snijeg❄


    Tako je, idemo u novi dan i nove pobjede 💪
    Kod nas kisa i bura 😓 jedva cekam proljece a pogotovo ljeto

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Bebac znam kako ti je.
    Ja sam ovaj tjedan na godisnjem i toliko planova, a nakraju mi dopodne proleti i vec dode nuz s posla. Isto bi svasta, a ne napravim nista

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Bebac i ja imam posebene tehnike pranja kose u trudnoći, prije sam i ja  preko kade prala, no sada si stavim mekani ručnik u kadu i sjednem na njega i fino polako, jer me bole trbuh i leđa kada ovako standardno perem kosu… 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.