Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Norules

    ayla

    Ivonne

    mmamma

    ayla

    Moze li mi koja reci kakve su to lazne kontrakcije?

    Ja znam ponekad osjećati kao menstrualne bolove, ali ne znam da li su to kontrakcije… Mislim da necu znati prepoznati ni lazne ni prave 😏

    Zovu se BH kontrakcije, osjećaš ih ko stezanje trbuha - odjednom postaje ko kamen čvrst pa popusti. Te kontrakcije nisu učestale i u redovnim intervalima nego se smire. Za to dr preporučuju pijenje magnezija.

    A pravo kontrakcije nema šanse da ćete fulat, ide u intervalima, baš stvaraju bol, donji dio leđa otura i sve to dovodi da češće idete 💩 . Nitko to nije fulao tak da ni jedna od vas neće.
    I što duže budite doma, ne trčite na prvi trud u bolnicu.

    Citala sam za bh al vise volim cuti iskustvo neg sta pise, men se desava da se kao beba proteze pa nako u jednu stranu se vidi da trbuh poraste a ja sad nezz esul to lazne il se beba igra, al leda me ne bole
    Ayla i meni se to desava kao da se trbuh izboci samo na jednu stranu,al sam isto mislila da je beba,malo mi je cudno izgledalo za kontrakcije pa sad vise ne znam


    Nezz bome vise sta je budem ja jos ginekologa pitala 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Norules

    Curke mene zadnjih par dana leda rasturaju,al samo desna strana od kuka prema nozi ,kao da je zivac evo ne znam dal je od trudnoce ili sta,niti cime se smijem mazati,i kad mirujem i kad sam aktivna isti klinac


    Da zovnes ginica i pitas s cime smis namazati, ja nisam bila u toj situaciji pa nezz.. 

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Jutro curke ! Ja plabiram sljed tjean u shoping za torbu za rodiliste pa sta ste sve uzimale ? Mislim znam da ima onaj popis sto je bio slikan i prosljeden al reko da cujem iz vaseg iskustva sto ste uzele i gdje ste sopingirale ? Ja sam nesto u mulleru mislila nesto u dm-u pa reko da znam gdje da idem po sto i koju ste marku uzele 😁

    [lilypie.com]

  • kv2912

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    kzeli

    Jutro curke ! Ja plabiram sljed tjean u shoping za torbu za rodiliste pa sta ste sve uzimale ? 😁


    Ja čekam super subotu u Supernovoj pa ću tamo u dm otići uzeti sve što mi treba. 
    Osim grudnjaka za dojenje, njega sam u Mulleru uzela, naletila na akciju 😁

  • Avatar bebaImama

    bebaImama

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Pozz svima 
    Moj spisak za bolnicu:
    Mrežaste gaćice to.to (DM), grudnjak za dojenje (lidl), jednokratne podloge beauty baby (müller - čitala sam da su dobre i za nas da se posteljina ne zaprlja u bolnici), gel za tuširanje što blažeg mirisa - balein sensitive, gel za intimnu negu biobaza (DM), balein deo kristal (jer nema mirisa), labelo baleino, paket onih babylove pelena (žute), CC kremu, maskaru, olovku za obrve (DM), četkicu za zube i pastu (DM), jastučići za dojilje babylove, 2 paketića maramica običnih (DM), 2 paketa vlažnih pampers sensitive (DM), šampon za suvo pranje kose balea, vrećice za pelene babylove (i za pelene i uloške će dobro da dođu, kontam), 2 spavaćice za dojenje kod kineza našla za po 70kn, jednu običnu za porod iz pepca, krema za negu bradavica (planirala sam biobazinu, ali sam dobila “mamin melem”, manju kremicu za bebu (JGL), 2 rolne toalet papira, 2 srednja i 2 manja peškira, 2 čarapice meni, papuče natikače (da ne nosim dvoje bezveze mesto zauzimaju), češalj i gumicu za kosu, turpijicu, pincetu i ogledalce, antibakterijski gelić za ruke (müller), brijač (DM), trebam još uloške (kontam chicco mammy), od grickalica plazmu, energetsku pločicu, vodu i možda ledenu kafu, žvake (za početak), punjač i telefon, od dokumentacije imam u fascikli sve, bar mislim (lična, zdravstvena i dopunsko, trudnička, rh i krvna grupa, svi nalazi, uputnica od ginekologa za ležanje u bolnici) i sve to stane u jednu torbu (DM što deli trudnicama)… 

    [lilypie.com]

  • Avatar srećica

    srećica

    Broj poruka: 513

    Prijavi adminu

    Evo još jedne ljetne trudnice, neznam kako mi je promakla ova tema pa sam tek sad nabasala. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    srećica

    Evo još jedne ljetne trudnice, neznam kako mi je promakla ova tema pa sam tek sad nabasala.


    Dobrodošla, kad ti je termin? Curica ili decko? ☺️

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Mene jako peru ovi trudnicki hormoni… Placem na sve zivo, danas sam doslovno plakala radi bureka… I ne mogu se suzdrzat, onda se pocnem smijat, pa opet plakat, a radi takvih gluposti… Ajmeee 🙈

  • Avatar srećica

    srećica

    Broj poruka: 513

    Prijavi adminu

    Hvala mmamma 😊 
    7.7. bi trebao biti dan D, veliki dečko je na putu ☺️
    Vidim da Nikolina i Bitanga imaju termin tjedan dana poslije mene, jel ima još koji početkom 7.mj? 

  • Avatar srećica

    srećica

    Broj poruka: 513

    Prijavi adminu

    mmamma

    Mene jako peru ovi trudnicki hormoni… Placem na sve zivo, danas sam doslovno plakala radi bureka… I ne mogu se suzdrzat, onda se pocnem smijat, pa opet plakat, a radi takvih gluposti… Ajmeee 🙈

    Hahaha meni je ovo preslatko 😁 
    Ja ni neznam dali me peru hormoni pošto sam i inače veliki emotivac pa mi nije problem zasuzit na npr reklamu s bebama, peseke i sl 🙈 znači, redovno stanje kod mene 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.