Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    ayla

    Moze li mi koja reci kakve su to lazne kontrakcije?


    Ja znam ponekad osjećati kao menstrualne bolove, ali ne znam da li su to kontrakcije… Mislim da necu znati prepoznati ni lazne ni prave 😏

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Da li biste se usudile mjesec dana prije termina ici na putovanje, cca 200, 300km autom u jednom smjeru? Nisam ni sama pametna, voljela bih ici na more par dana, ali me strah nekako jer je to skoro vec u terminu… Koje je vase misljenje? 

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    mmamma

    ayla

    Moze li mi koja reci kakve su to lazne kontrakcije?

    Ja znam ponekad osjećati kao menstrualne bolove, ali ne znam da li su to kontrakcije… Mislim da necu znati prepoznati ni lazne ni prave 😏


    Zovu se BH kontrakcije, osjećaš ih ko stezanje trbuha - odjednom postaje ko kamen čvrst pa popusti. Te kontrakcije nisu učestale i u redovnim intervalima nego se smire. Za to dr preporučuju pijenje magnezija.

    A pravo kontrakcije nema šanse da ćete fulat, ide u intervalima, baš stvaraju bol, donji dio leđa otura i sve to dovodi da češće idete 💩 . Nitko to nije fulao tak da ni jedna od vas neće.
    I što duže budite doma, ne trčite na prvi trud u bolnicu.  

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    mmamma

    Da li biste se usudile mjesec dana prije termina ici na putovanje, cca 200, 300km autom u jednom smjeru? Nisam ni sama pametna, voljela bih ici na more par dana, ali me strah nekako jer je to skoro vec u terminu… Koje je vase misljenje?


    Ja sam išla prošli vikend za Slavoniju, ne vidim zašto ne bi išla to je put od dva sata i nećeš se toliko naprezati.
    Da ti bi već ušla u 9 mjesec i u termin, ali ako ti dr kaže da si zacementirana dolje onda i nije neka frka, drugo je ako se ti ne bi mogla psihički opustiti jer bi razmišljala o što ako…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ivonne

    mmamma

    ayla

    Moze li mi koja reci kakve su to lazne kontrakcije?

    Ja znam ponekad osjećati kao menstrualne bolove, ali ne znam da li su to kontrakcije… Mislim da necu znati prepoznati ni lazne ni prave 😏

    Zovu se BH kontrakcije, osjećaš ih ko stezanje trbuha - odjednom postaje ko kamen čvrst pa popusti. Te kontrakcije nisu učestale i u redovnim intervalima nego se smire. Za to dr preporučuju pijenje magnezija.

    A pravo kontrakcije nema šanse da ćete fulat, ide u intervalima, baš stvaraju bol, donji dio leđa otura i sve to dovodi da češće idete 💩 . Nitko to nije fulao tak da ni jedna od vas neće.
    I što duže budite doma, ne trčite na prvi trud u bolnicu.


    Citala sam za bh al vise volim cuti iskustvo neg sta pise, men se desava da se kao beba proteze pa nako u jednu stranu se vidi da trbuh poraste a ja sad nezz esul to lazne il se beba igra, al leda me ne bole

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    mmamma

    Da li biste se usudile mjesec dana prije termina ici na putovanje, cca 200, 300km autom u jednom smjeru? Nisam ni sama pametna, voljela bih ici na more par dana, ali me strah nekako jer je to skoro vec u terminu… Koje je vase misljenje?


    Men osobno nepasu duga putovanja tako da ja najvjerojatnije i nebi isla nit bi se upustala u to al ti kako se osjecas pa procjenis

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    ayla

    Moze li mi koja reci kakve su to lazne kontrakcije?


    Ja ih imam, jos od 12 tt, najprije sam imala slabije, a sad dosta jake. Maternica mi se stegne i to traje oko 45-60 sekundi. U tom trenutku ne mogu se pomaknuti, pocne me gusiti u prsima i neka me vrucina lupi u lice. Prvo sam mislila da je to pomjeranje bebe jer stvore mi se kao neke kvrge po stomaku u trenutku kad se maternica zgrci, mislila sam to se bebina glava i guza izboce. Ali onda sam malo citala i skuzila da su to BH kontrakcije. 

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Mocusa

    ayla

    Moze li mi koja reci kakve su to lazne kontrakcije?

    Ja ih imam, jos od 12 tt, najprije sam imala slabije, a sad dosta jake. Maternica mi se stegne i to traje oko 45-60 sekundi. U tom trenutku ne mogu se pomaknuti, pocne me gusiti u prsima i neka me vrucina lupi u lice. Prvo sam mislila da je to pomjeranje bebe jer stvore mi se kao neke kvrge po stomaku u trenutku kad se maternica zgrci, mislila sam to se bebina glava i guza izboce. Ali onda sam malo citala i skuzila da su to BH kontrakcije.


    ovo sa gusenjem se i meni dogada, al ne tolko intenzivno kako si ti opisala nego vise kao neka nelagoda u plucima. ja imam dosta ceste kontrakcije pa kad procjenim da je malo previse onda popijem dodatan magnezij. Kod mene uglavnom pocinju tako da beba luduje u trbuhu i ocito nesto potakne pa se trbuh stegne. 

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    mmamma

    Da li biste se usudile mjesec dana prije termina ici na putovanje, cca 200, 300km autom u jednom smjeru? Nisam ni sama pametna, voljela bih ici na more par dana, ali me strah nekako jer je to skoro vec u terminu… Koje je vase misljenje?


    Ne bi se usudila sad poslije 30-tog tjedna ic na nikakva putovanja… Na motmre su nagodinu s malisom ako sve bude dobro posto i prosle god nisam na more mogla jer sam morala radit nagodnu ce ako Bog da bit najslade i najdraze more ikad 😍

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Onda mi se cini da ih i ja imam al vec odavno mislila sam da je beba al ocito da ne 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.