Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Hej hej… Evo nam konacno suncaa… Vec smo vani u setnji da to iskoristimo… 🌞☺️ Svi jos u jaknama, a ja u kratkom… 😂

  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ivonne

    Nikolina95

    Dobro jutro 😃
    Mi smo vec obavili setnju do trgovine i pospremali stan 😃 sad odmaramo, sutra idemo u Graz u sopping pa se nadamo da cemo naci nesto zanimljivo za bebaca 😀😀🤗

    Tražiš nešto određeno od stvari ili ovako rendom?


    Nista odredeno, ako mi bas nesto zapadne u oko 😀

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Ja sto vise spavam to vece podocnjake imam bas se gledam danas i mislim si na sta cu licit kad mali dode 😂🙈🙉

    [lilypie.com]

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Curke, gdje sve ima za kupiti jednokratnih podloga za presvlačenje bebe? I od cega su one napravljene? (nisam imala doticaja s tim)..  I jesu one stvarno jednokratne ili se mogu i vise puta koristiti ako se ne uprljaju? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    Mocusa

    Curke, gdje sve ima za kupiti jednokratnih podloga za presvlačenje bebe? I od cega su one napravljene? (nisam imala doticaja s tim).. I jesu one stvarno jednokratne ili se mogu i vise puta koristiti ako se ne uprljaju?


    Pozdrav, imaš u dmu, babylove. Možeš ih koristiti više puta, dok se ne smoče i ne uprljaju.

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Hvala. Jos me zanima, ako imate iskustva s blaznicama kod curenja mlijeka iz grudi, da li se mogu upotrebljavati obicne blaznice za skidanje sminke ili bas moraju biti blaznice za grudi? Jel ima uopce razlike između jednih i drugih? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Mocusa

    Hvala. Jos me zanima, ako imate iskustva s blaznicama kod curenja mlijeka iz grudi, da li se mogu upotrebljavati obicne blaznice za skidanje sminke ili bas moraju biti blaznice za grudi? Jel ima uopce razlike između jednih i drugih?


    Blazinice za grudi su deblje i imaju zastitu s vanjske str da ne promoci, takodjer imaju neko ljepilo da se prikace za grudnjak… Blazinice za sminku su tanke i kroz to ce ti curiti, a i nemoguce ih je zadrzati na mjestu… Meni curka mlijeko od 16tt pa sam isprobala obje varijante… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Sto planirate sebi obuci za izlazak iz bolnice? 😀

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Sta mi muz donese 😂 mislim priredit cu si neku laganu haljinu pamucnu i rifle(trurnice) i majicu pa sta mi donese 😁 ako mi bas zab patike imam ti papuce iz bolnice oa cu njih jer mislim da ce bit smusen pa ono ko zna sta ce mi donjet na kraju 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Vjerojatno neku haljinicu posto ce bit ljeto cu obuc
    Ja se jos premisljam za bebaca,a morat cu mu svakako pripremit i dugo i kratko jer sto vise proucavam svatko ima svoje varijante,vidjela sam neki cool kompetic u hm-u al je s kratkim rukavima,jel ima tko iskustsva s njihovim brojevima,citam da su malo veci,pa bi radije 50 uzela a i imaju po malo elastina pa se vjerojatno i rastegne po potrebi

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.