Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Sto se tice kontrakcija i onog sto ih potice, ja sam skuzila da se cesce pojavljuju cim mi je mjehur pun ili ukoliko se naprezem tj. kada radim nesto teze. A nekad i dok samo lezim. Meni je doktor preporucio 600mg magnezija dnevno zbog kontrakcija i grceva ali kad toliko uzmem dobijem proljev 

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    ayla

    Onda mi se cini da ih i ja imam al vec odavno mislila sam da je beba al ocito da ne


    Tak mi je i samoj! Hvala što si pitala ovo pitanje, sad vidim da ih I ja imam! 🙄😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    I meni dok lezim, nrkad kada hodam, ugl uvjek su tu al nisam im pridavala paznju mislila sam da je rano, sad vidim da nije.. 

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Kolko sam ja citala te kontrakcije mogu krenuti vec pocetkom drugog tromjesecja. Kod mene su krenule negdje u 18. tjednu i sad od 28. ih osjecam malo jace (ovaj osjecaj pritiska/nelagode u plucima).

    [miss7mama.24sata.hr]Mocusa, proljev je definitivno znak da ti je previse magnezija. Koji tocno pijes? Pokusaj, ako imas mogucnost, uzet malo manje i vidit koja kolicina ti je dovoljna a da nemas smetnji. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu


    Znam da je previse, ima laksativan ucinak. Pijem Biolectra 300mg direct, trebala bih 2x dnevno jer mi je doktor rekao 600mg, ali kad popijem dva dobijem proljev, ali naravno prestala sam s tolikom dozom jer mi nije u cilju da jos dehidriram. Radije cu pretrpiti i grceve i kontrakcije. Samo me strah da se ne pocnem ranije otvarati jer jos imam i skracen cerviks. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ja sada krecem svaka 3 tj na kontrole i nadam se da necu se jos poceti otvarati prije tj i pol dana sam bila i nisam bila jos bar dr nis nije spominjo niti napiso. 

  • Avatar zvrkica92

    zvrkica92

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    ayla

    Ja sada krecem svaka 3 tj na kontrole i nadam se da necu se jos poceti otvarati prije tj i pol dana sam bila i nisam bila jos bar dr nis nije spominjo niti napiso.


    U kojem si tjednu?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    zvrkica92

    ayla

    Ja sada krecem svaka 3 tj na kontrole i nadam se da necu se jos poceti otvarati prije tj i pol dana sam bila i nisam bila jos bar dr nis nije spominjo niti napiso.

    U kojem si tjednu?


    27+2tj 

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    ayla

    Ivonne

    mmamma

    ayla

    Moze li mi koja reci kakve su to lazne kontrakcije?

    Ja znam ponekad osjećati kao menstrualne bolove, ali ne znam da li su to kontrakcije… Mislim da necu znati prepoznati ni lazne ni prave 😏

    Zovu se BH kontrakcije, osjećaš ih ko stezanje trbuha - odjednom postaje ko kamen čvrst pa popusti. Te kontrakcije nisu učestale i u redovnim intervalima nego se smire. Za to dr preporučuju pijenje magnezija.

    A pravo kontrakcije nema šanse da ćete fulat, ide u intervalima, baš stvaraju bol, donji dio leđa otura i sve to dovodi da češće idete 💩 . Nitko to nije fulao tak da ni jedna od vas neće.
    I što duže budite doma, ne trčite na prvi trud u bolnicu.

    Citala sam za bh al vise volim cuti iskustvo neg sta pise, men se desava da se kao beba proteze pa nako u jednu stranu se vidi da trbuh poraste a ja sad nezz esul to lazne il se beba igra, al leda me ne bole

    Ayla i meni se to desava kao da se trbuh izboci samo na jednu stranu,al sam isto mislila da je beba,malo mi je cudno izgledalo za kontrakcije pa sad vise ne znam

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Curke mene zadnjih par dana leda rasturaju,al samo desna strana od kuka prema nozi ,kao da je zivac evo ne znam dal je od trudnoce ili sta,niti cime se smijem mazati,i kad mirujem i kad sam aktivna isti klinac

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.