Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Ivonne

    Nikolina95

    Imali koja buduca mama da ce roditi u Vinogradskoj?
    Jel se mora nositi za bebu pelene i kremice za guzu i ostalo ?

    Kad sam rađala prvo Vinogradska je imala dovoljnu zalihu pelena (imali su neki deal s violetom) i mame nisu nosile. E sad je to postala popularna bolnica pa ne znam jel im šteka šta.
    Nama na Merkuru su uzimali po 3 pelene dnevno, imali su oni svoje ali im nije bilo dovoljno.
    Gle ponesi mali paket, možda će trebati donaciju, a možda ćeš se super osjećati nakon poroda da ćeš htjeti presvući sama bebu.


    Hvala na odgovoru 😀 planirala sam malo ponjeti pa ako zatreba lako se donese. 

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • kv2912

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Norules

    Nena1986vidim da si medicinska sestra pa mozda ces nesto znat u vezi ovoga,uglavnom pijem andol cijelu trudnocu radi blage trombofilije heterozigot na mthrf i pai i trebala bi ga brzo prekinuti do 32 tt,sada sam 30tt 


    Hej i ja pijem andol zbog te blage trombofilije, ali meni su odmah na početku rekli da ću piti andol do 35 tt. Danas sam u 32 tt ušla, a u utorak sam na kontroli bila, doktorica ništa nije spominjala, samo rekla da nastavim dalje uzimati. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Ja sam lagano svoju torbu za rodiliste pripremila, pa neka stoji… Gledala sam puno filmica pa potaknuta time ne zelim cekati zadnji tren jer nikad ne znas sto se moze dogoditi… Cekam ljepse vrijeme pa cu i bebinu robicu oprati i sloziti, ali najvjerojatnije cu susiti u susilici… onda ce mi ostati samo sloziti torbu za bebu koju cu isto nositi sa sobom… Muzu cu pripremiti sjedalicu i stvari za izlazak pa ce nam to naknadno donijeti… 
    Sve sam vise uzbudjena i jedva cekam taj dan… Nekako sve vise razmisljam o tome i sve sam svjesnija da cu postati mama… Poroda se ne bojim, bit ce kako bude, samo da je beba zdrava… ❤️

  • Avatar Norules

    Norules

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    kv2912

    Norules

    Nena1986vidim da si medicinska sestra pa mozda ces nesto znat u vezi ovoga,uglavnom pijem andol cijelu trudnocu radi blage trombofilije heterozigot na mthrf i pai i trebala bi ga brzo prekinuti do 32 tt,sada sam 30tt

    Hej i ja pijem andol zbog te blage trombofilije, ali meni su odmah na početku rekli da ću piti andol do 35 tt. Danas sam u 32 tt ušla, a u utorak sam na kontroli bila, doktorica ništa nije spominjala, samo rekla da nastavim dalje uzimati.


    Ma da znam da se mora ranije prekinut radi poroda al me zanima kako ce utjecat na bebicu posto vise posteljica nece imati tu pojacanu cirkulaciju od andola al dobro budem to jos prokomentirala s ginekologom

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Dobro jutro 🙂
    Planirate li piti čaj od lista maline koji navodno olaksava porod i pozitivno utjece na njega? 
    Ima li koja od vas vec iskustva s tim cajem ili znate nekog tko je probao? 
    Moje misljenje je da ne moze odmoci nesto sto je prirodno i da vrijedi pokusati 😄

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    mmamma

    Dobro jutro 🙂
    Planirate li piti čaj od lista maline koji navodno olaksava porod i pozitivno utjece na njega?
    Ima li koja od vas vec iskustva s tim cajem ili znate nekog tko je probao?
    Moje misljenje je da ne moze odmoci nesto sto je prirodno i da vrijedi pokusati 😄


    Nisam pila ali su u prošloj trudnoći mame s foruma pile. Nemoj samo početi prije 34 tjedna- da uđeš u 9 mjesec.
    I da ne može ti odmoći kao ni čajevi za dojilje 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    Ivonne

    mmamma

    Dobro jutro 🙂
    Planirate li piti čaj od lista maline koji navodno olaksava porod i pozitivno utjece na njega?
    Ima li koja od vas vec iskustva s tim cajem ili znate nekog tko je probao?
    Moje misljenje je da ne moze odmoci nesto sto je prirodno i da vrijedi pokusati 😄

    Nisam pila ali su u prošloj trudnoći mame s foruma pile. Nemoj samo početi prije 34 tjedna- da uđeš u 9 mjesec.
    I da ne može ti odmoći kao ni čajevi za dojilje


    zanimljivo nisam znala za ovo. ionako mi jučer prošao termin 🤣 sad vjerovatno kasno za ista. 
    iako počinjem nešto osjećati u leđima i neka stezanja. sutra me svakako misle ostaviti u bolnici a ja mislim možda krene i samo 🙈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    katiesu

    Ivonne

    mmamma

    Dobro jutro 🙂
    Planirate li piti čaj od lista maline koji navodno olaksava porod i pozitivno utjece na njega?
    Ima li koja od vas vec iskustva s tim cajem ili znate nekog tko je probao?
    Moje misljenje je da ne moze odmoci nesto sto je prirodno i da vrijedi pokusati 😄

    Nisam pila ali su u prošloj trudnoći mame s foruma pile. Nemoj samo početi prije 34 tjedna- da uđeš u 9 mjesec.
    I da ne može ti odmoći kao ni čajevi za dojilje

    zanimljivo nisam znala za ovo. ionako mi jučer prošao termin 🤣 sad vjerovatno kasno za ista.
    iako počinjem nešto osjećati u leđima i neka stezanja. sutra me svakako misle ostaviti u bolnici a ja mislim možda krene i samo 🙈


    Dakle, sretno!! Javi nam kako je prošlo! 💪❤

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Trudnice jeste vi spremile kinderbetice za svoje bebice ☺️

    Danci23

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Danci22

    Trudnice jeste vi spremile kinderbetice za svoje bebice ☺️


    Koliko ti je do termina?
    Ja sam jučer napunila 34 tjedan i danas sam sortirala robu tetre i posteljinu. Procjena je da će biti 3 mašine plus dekice.
    Higijena je sva spremna za bebu.
    Krevetić je sastavljen ali neću još stavljati posteljinu da se ne praši 
    Moram si torbu spremit za bolnicu a moram još po chicco uloške i tak neke sitnarije.
    Sve sam po malo a ništa dovršila, mislim da je to zbog toga što veći dio imam doma, pa sam stalno po malo dokupljivala kak bi na što naletila

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.