Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Ivonne

    Danci22

    Trudnice jeste vi spremile kinderbetice za svoje bebice ☺️

    Koliko ti je do termina?
    Ja sam jučer napunila 34 tjedan i danas sam sortirala robu tetre i posteljinu. Procjena je da će biti 3 mašine plus dekice.
    Higijena je sva spremna za bebu.
    Krevetić je sastavljen ali neću još stavljati posteljinu da se ne praši
    Moram si torbu spremit za bolnicu a moram još po chicco uloške i tak neke sitnarije.
    Sve sam po malo a ništa dovršila, mislim da je to zbog toga što veći dio imam doma, pa sam stalno po malo dokupljivala kak bi na što naletila

    I ja sam 34 tjedan i sve je spremno još sam torba za rodilište želim da zadnjih mjesec dana uživam i da se ne opterećujem joj jesam to jesam kupila ovo i tak ovako sam mirna :) 

    Danci23

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Katiesu sretno i javi se nakon poroda 😙
    Danci22 bas lijepi kutak za bebicu 😍
    Nas je krevetic spreman, ali je madrac jos u celofanu… Nisam jos oprala posteljinu, a ionako sam je mislila staviti tek kad dodjemo doma iz bolnice, sekunda posla, da se prasina ne skuplja… 

  • Avatar katiesu

    katiesu

    Broj poruka: 498

    Prijavi adminu

    svakako ću se javiti i doći vidjeti kako napredujete cure! nadam se da će sto prije i bezbolno, također i vama💪💪

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    katiesu

    svakako ću se javiti i doći vidjeti kako napredujete cure! nadam se da će sto prije i bezbolno, također i vama💪💪


    Sretno I prva otvaraš temu ljetne bebe na bebama 🤣🤣 
    Polako ćemo ti se tamo pridruživati🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Na čudu sam s bočicama, da li kupovati ili ne?S obzirom da planiram dojiti, ali ono, nikad se ne zna kako će nam ići… isto mislim i za izdajalicu… To sam si nekako ostavila za kraj, kad budemo vidjeli kako ide pa da pošaljem muža. Ostalo sam sve pripremila, krevetić ostavljam da ga slažu i namještaju prije nego dođemo kući… 

  • Ivonne

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    nena1986

    Na čudu sam s bočicama, da li kupovati ili ne?S obzirom da planiram dojiti, ali ono, nikad se ne zna kako će nam ići… isto mislim i za izdajalicu… To sam si nekako ostavila za kraj, kad budemo vidjeli kako ide pa da pošaljem muža. Ostalo sam sve pripremila, krevetić ostavljam da ga slažu i namještaju prije nego dođemo kući…


    Ja sam isto tako bila na sto muka ali sam kupila i trebalo mi je, dojila sam i izdajala se  i koristila ih za pijenje vode.
    Nije se navukao na njih, kad sam skuzila da mu dobro ide gutanje dala sam mu onu kljunašicu i s nje je brzo prešao na čašu.
    Imala sam dvije bočice- veću i manju i puno onih aventovih posudica za pohranu mlijeka i hrane. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Dragr trudnice treba mi vase mišljenje, danas sam bila na pregledu. Trudna sma 32+2, a bebine mjere odgovaraju mjerama za 30 tjedan.. I sad se jako brinem da nije stao u razvoju, doktor kaze da se nebrinem da nemora to nista značiti, ali opet.. 😥 iduću kontrolu imam u bolnici. Jeste li imali slicnih situacija?? 

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • little_miss

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Nikolina95

    Dragr trudnice treba mi vase mišljenje, danas sam bila na pregledu. Trudna sma 32+2, a bebine mjere odgovaraju mjerama za 30 tjedan.. I sad se jako brinem da nije stao u razvoju, doktor kaze da se nebrinem da nemora to nista značiti, ali opet.. 😥 iduću kontrolu imam u bolnici. Jeste li imali slicnih situacija??


    Ako ti je doktor rekao da se ne brines, nemas razloga za brigu :) neke su bebe jednostavno sitnije, a i te mjere ti ne moraju ista znaciti jer ne moraju biti tocne. Ako bebica ima neku svoju dinamiku i napreduje sa svakim pregledom, onda zaista nemas razloga za brigu :)
    Moja je bebica isto sitnija, u 31. tjednu je imala 1400 grama, da bi onda do 36. tjedna dobila skoro kilu jos :) 

  • Avatar Nikolina95

    Nikolina95

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    little_miss

    Nikolina95

    Dragr trudnice treba mi vase mišljenje, danas sam bila na pregledu. Trudna sma 32+2, a bebine mjere odgovaraju mjerama za 30 tjedan.. I sad se jako brinem da nije stao u razvoju, doktor kaze da se nebrinem da nemora to nista značiti, ali opet.. 😥 iduću kontrolu imam u bolnici. Jeste li imali slicnih situacija??

    Ako ti je doktor rekao da se ne brines, nemas razloga za brigu :) neke su bebe jednostavno sitnije, a i te mjere ti ne moraju ista znaciti jer ne moraju biti tocne. Ako bebica ima neku svoju dinamiku i napreduje sa svakim pregledom, onda zaista nemas razloga za brigu :)
    Moja je bebica isto sitnija, u 31. tjednu je imala 1400 grama, da bi onda do 36. tjedna dobila skoro kilu jos :)

    Hvala puno, rekao je da se nebrinem, ali nekako stalno o tome razmisljam 😒 moje je sad trenutno 1400grama 

    🙋‍♀️-24g
    🙋‍♂️-34g
    👨‍👩‍👦 🤰

  • little_miss

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moguce da ti je trudnoca manja nego sto je po menstruaciji (to mozes vidjeti po onim prvim mjerama sa prvih uzv pregleda), meni je recimo manja za skoro tjedan dana.. 
    nemoj se brinuti oko toga, vidjet ces da ce do iduceg pregleda dobiti na tezini jer bebama u tim tjednima krece intenzivnije debljanje :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.