Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Lanchi_Zg

    Meni je npr pedijatrica savjetovala da ne koristim nikako rukavice za ruke jer je vrlo važno da dijete nakon rođenja polako otpusta sakice, a loše ako su i dalje zatvorene. Ali zato mi je rekla da se nokti bebicama rezu čim porastu i da zaista ne vidi nijedan razlog zašto ne podrezati noktice bebama. Niti medicinski niti bilo koji drugi :))


    Moj se rodio s dugim noktima i cim sam dosla doma sam mu izrezala, rukavice sam mu stavljala netom prije neg da se probudi da se ne ogrebe ak mi nije dao noktice da mu izrezem :) zato sam ih napisala ti 

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Tu**

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Ma da ovo za jastuk. Ja sam prepravaljala popis koji sam koristila te 2017 kad ni o čemu nisam imala pojma pa je slučajno ostalo ovo za izlazak iz rodilišta. Mora odmah u autosjedalicu, jastuk je za novorođenče ali ne kad izlazi iz rodilišta :))

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Lanchi super je popis😊….
    Iskusne mame i trudnice jeste tokom trudnoce uzimale neke posebne grudnjake?za dojenje mi je sad nekako prerano uzimat kad nezz koju vel.cu trebati….kod mene je problem sto trebam vece kosarice(dosla sam do D),a da je ona traka u opsegu da je uska…svugdje gdje nađem ok kosaricu grudnjak mi bude presirok🤔…

    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ja nosim sportske grudnjake i topice skoro otkad sam trudna. Osjetljive su mi grudi i bradavice tako da mi samo to odgovara. Grudnjaci sa zicama me strasno stiscu i bas mi smetaju

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar sissi

    sissi

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Lanchy_Zg- hvaalaa za popis olaksala si nam puunoo ☺️☺️Ribica219-ja sam isto imala mucnine cjelodnevne-kad nisam znala sto cu vise od muke uzela sam one bombone u mulleru od naranče i đumbira-znala sam ga cuclati cak i kad sam spavala 😅 jer mi je stvarno pomogao! I caj od đumbira mi je jaaako  pomogao, al tek sam nakon nekog vremena procitala da se on ne preporuca u trudnoci pa sam prestala. 

  • Jana01

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala za popis!  već tjednima istražujem tu temu i ovo je prvi put da vidim ovako sve lijepo popisano i objašnjeno. Svaka čast! 

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Bas mi je drago cure;)) ja sam u trudnoći kupila mekani grudnjak u hm-u, dakle nije za dojenje ali ni sportski nego bas mekani. Košarice b koje inače imam ali širina 80, dakle malo veća, ipak se proširiš u trudnoći ;) 

  • babyq

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Meni za mučnine samo mi je pomoglo bucine kostice.

    https://lmtf.lilypie.com/FEATp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar mjehuric

    mjehuric

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Sta se tice grudnjaka ja imam jedan sportaki(kik),i 2 pamucna iz lidla,ali nisu onako jako mekani jer moji cepovi(bradavice)vide se i kroz push up grudnjak🙈🙈🤣🤣,ja polako dolazim k sebi,evo vec 3 dana lezim i odmaram,samo se dignem jesti i u krpe,imala malu temp.oko 37,znaci nije gripa,ahaha..prehlada je..i pijem sljez i kljukam ove prirodne stvari,propolos,med itd.kapam u nos i cekam da prođe..znam da nemam razloga za brigu,ali tako s tom prehladom i kasljem i naprezanjem stalno mislim na mog bebaca,dali mubstetim i dali je ok..😐😐😐..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.