Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    i ja kad sam bila na uzvu bila je bas nisko, cak joj doktorica nije mogla glavicu izmjeriti jer je bila bas nisko s glavom. Morala sam ici prosetat tijekom uzva da se gospodica pomakne  tad je rekla doktorica da je bas tvrdoglava  
    znaci jos koji tjedan pa cemo osjetiti udarce i malo vislje. Uvijek sam si te “udarce” zamisljala tako po rebrima i visoko. 
    Znam da nekad pitam stvarno glupa pitanja, ali prva mi je trudnoca i stvarno nista ne znam i brinem se, mozda nekad i previse oko sitnica. Na ovom forumu se stvarno puno toga nauci od drugih cura koje imaju vise iskustva  

    [lilypie.com]

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim trudnicama i novopecenim mama!
    Imam jedno pitanje, trudna sam 14.tj i od petka imam povremene bolove na lijevoj strani, u visini jajnika, onako neka ne tako jaka bol, ali se povremeno.javi, i tako vec 3 dana,zvala sam hitnu gineko.i dr mi je rekao da slobodno popijem lupocet i da ne brinem da je to od rastezanja ligamenata, ali opet mi glava ne da mira🙄 i da povremeno me zaboli pri kraj mokrenja, sutra idem dr, al eto morala sam se pojadat😏😏😘😘

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Alea

    Pozdrav svim trudnicama i novopecenim mama!
    Imam jedno pitanje, trudna sam 14.tj i od petka imam povremene bolove na lijevoj strani, u visini jajnika, onako neka ne tako jaka bol, ali se povremeno.javi, i tako vec 3 dana,zvala sam hitnu gineko.i dr mi je rekao da slobodno popijem lupocet i da ne brinem da je to od rastezanja ligamenata, ali opet mi glava ne da mira🙄 i da povremeno me zaboli pri kraj mokrenja, sutra idem dr, al eto morala sam se pojadat😏😏😘😘


    mislim da je to normalno, svi smo tako u pocetku imali te bolove u podrucju jajnika i da to je vecinom jer se sve rasteze. Sve dok nisu neizdrzivi bolovi sve je ok, ali definitivno to reci dr sutra. Njezin odgovor ce te vjerojatno umiriti 

    [lilypie.com]

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    ms_3197

    Alea

    Pozdrav svim trudnicama i novopecenim mama!
    Imam jedno pitanje, trudna sam 14.tj i od petka imam povremene bolove na lijevoj strani, u visini jajnika, onako neka ne tako jaka bol, ali se povremeno.javi, i tako vec 3 dana,zvala sam hitnu gineko.i dr mi je rekao da slobodno popijem lupocet i da ne brinem da je to od rastezanja ligamenata, ali opet mi glava ne da mira🙄 i da povremeno me zaboli pri kraj mokrenja, sutra idem dr, al eto morala sam se pojadat😏😏😘😘

    mislim da je to normalno, svi smo tako u pocetku imali te bolove u podrucju jajnika i da to je vecinom jer se sve rasteze. Sve dok nisu neizdrzivi bolovi sve je ok, ali definitivno to reci dr sutra. Njezin odgovor ce te vjerojatno umiriti

    Puno hvala na odgovoru, nekad me iskustva drugih trudnica ili mama smire vise od bilo kakvog specijalista😘😘

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Alea

    Pozdrav svim trudnicama i novopecenim mama!
    Imam jedno pitanje, trudna sam 14.tj i od petka imam povremene bolove na lijevoj strani, u visini jajnika, onako neka ne tako jaka bol, ali se povremeno.javi, i tako vec 3 dana,zvala sam hitnu gineko.i dr mi je rekao da slobodno popijem lupocet i da ne brinem da je to od rastezanja ligamenata, ali opet mi glava ne da mira🙄 i da povremeno me zaboli pri kraj mokrenja, sutra idem dr, al eto morala sam se pojadat😏😏😘😘


    Imala sam i ja te bolove, najcesce nakon duze setnje s psom. Doktor mi je rekao da se najvjerojatnije rasteze maternica, ali ipak neka pripazim i mirujem.  

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoci sam ga kasnije osjetila 25-26 t , desno od pupka je udarao kako sam vise bila trudna tako je islo prema rebrrima, u ovoj vec sad osjetim koda se namjesta, jucer sam legla na desni bok i osjetila sam da je bas unutra stavim rukicu na trbuh a na mjestu di je beba se vidi da je tu i tvrde je nego bilo gdje drugdje..tako da ocekujem da se pocne javljat samo neznam od kojeg tjedna se moze pocet osjecat, svaki put kad osjetim nesto drugacije stanem i cekam oce ponovit a kad ono nista..

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Tako je i meni doktor rekao. Sve se siri i mora malo boljeti. Mene je cak i pupak bolio od sirenja maternice. A sto se peckanja tice svakako bi trebala raditi nalaz krvi i urina jednom u tromjesecju. Bar je kod nas takvo pravilo. Tako da ces po tome vidjeti ako ima neka bakterija ne daj Boze. Nakon pregleda ce ti biti lakse kad vidis svoju bebicu tako nam je svima. Ja budem mirna par dana pa se opet uznemirim do oduceg pregleda jer su mi svako 4tj. Onda odem do susjede i sjednem ispred njenog psa i samo kazem : “ Lupa gdje je beba? ” i ona odmah dotrci i nasloni glavu na pupak tocno ondje gdje doktor na uzv gleda i kao da slusa bebu 😁. Vec sam pisala davno ovdje o njoj i bas me iznenadilo kako osjete a vjerujem da ona vec moze i cuti bebu s obzirom da im je sluh puuno jaci od naseg

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Ja najcesce osjetim malo nize od pupka lijevo i to samo ako lezim na ledima. Citala sam da nije dobro za bebu lezati na ledima vec na boku pa navecer malo legnem samo da ju osjetim 😁

    [lilypie.com]

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Hvala cure na savjetima!😊

  • victoria

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/roditelji/sretna-mama/6-najcescih-problema-parova-nakon-dolaska-bebe-10988 [miss7mama.24sata.hr]

    Sto mislite o ovome? :)))) 

    I da li koja od vas koristi ili planira koristiti neko ulje ili kremu protiv strija? :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.