Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Hipo

    Ja najcesce osjetim malo nize od pupka lijevo i to samo ako lezim na ledima. Citala sam da nije dobro za bebu lezati na ledima vec na boku pa navecer malo legnem samo da ju osjetim 😁


     Jos malo ces ju osjetit i lad ces lezat na boku ;) 
    Da i ja izbjegavam lezat na ledima, al kako trudnoca odmice sam trbuh mi neda da lezim na ledima, tako da do kraja trudnoce se druzim s lijevim i desnim bokom :) 

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Victoria slazem se s tim clankom vjerujem da se puno toga promjeni kada beba zapravo stigne u kucu, ali sve se to da rijesiti uz puno razgovora 😊😊 
    Ja koristim kremu protiv strija negdje od 12tj trudnoce i evo bas neki dan sam dobila strije po grudima, ali po drugim dijelovima tijela zasad nista 😄  samo se treba cesto mazat da koza nije suha i da bude elasticnija. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    victoria

    https://miss7mama.24sata.hr/roditelji/sretna-mama/6-najcescih-problema-parova-nakon-dolaska-bebe-10988 [miss7mama.24sata.hr]

    Sto mislite o ovome? :))))

    I da li koja od vas koristi ili planira koristiti neko ulje ili kremu protiv strija? :)


    Pa ne znam sto bi rekla na clanak. Mozda ave ovisi od osobe- mozda sto manje ocekujes manje se i zivciras 😉 Mene vise strah baba i pustih savjeta 😂 Koristim bademovo ulje iz mullera jer mi sve ostalo smrdi. Imama i Elancyl kremu koju sam samo otvorila i nilad nisam koristila jer ne podnosim mirise..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    evo, ja ga osjetim oko pupka uvijek, možda koji centimetar niže, lijevo, desno, svugdje udara! sad baš sjedim za radnim stolom i osjećam ga kak lupka  jučer je počeo udarati pa sam brzo mužu rekla da stavi ruku na trbuh jer znam da nikad ne udari samo jednom i opet je lupio i to pošteno, mislim da najjače do sad, ko da je znao da je tata stavio ruku pa se potrudio lupiti jače da i on osjeti! osjećam da mi se posteljica podigla, dok ležim na leđima, nije više nisko kod pubične kosti, nego se sve podiglo ja razinu pupka.
    grudnjake nosim dva broja veće, ali mi uopće ne smetaju i imam ih kroz cijeli dan, nit me žulja nit ništ tak da barem s grudima nemam problema. 
    primijetila sam da dok malo više pojedem, da povraćam  jučer npr., malo sam se prenajela i povraćanje opet navečer, grozno…
    kombiniram bademovo ulje i biobazinu kremu, a sad, bude li kakvog utjecaja na pucanje kože ili ne, vidjet ćemo!

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    victoria

    https://miss7mama.24sata.hr/roditelji/sretna-mama/6-najcescih-problema-parova-nakon-dolaska-bebe-10988 [miss7mama.24sata.hr]

    Sto mislite o ovome? :))))

    I da li koja od vas koristi ili planira koristiti neko ulje ili kremu protiv strija? :)


    Bas sam citala o tome, sve je stvar dogovora i razgovora, meni je muz bio doma prvih mjesec dana dok se nisam oporavila, znaci premotavanje bebe preko dana/ noc, kucanski poslovi, kuhanje, ciscenje..dan danas mi uskace..posto se mali zna budit ujutro kad on ide na poso uzme ga premota vrati ga meni u krevet..al vazno je razgovarat i rec sta osjecas..netreba glumit junaka ja sve mogu, al ako on ima volje i zelje pomoc zasto ne :)
    Ja sam u 1t pocela i prestala i imam strija svugdje u ovoj ni necu, klasicno mlijeko za tijelo i to je to..

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Cure sto mislite o sirokom povijanju beba? Znam da se vise to toliko ne koristi i nije pozeljno, ali isto tako neki doktori i dalje preporucuju zbog kukova. 🤔🤔

    [lilypie.com]

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Mislim da se zaista ne trebaš zamarati širokim pobijanjem, većina doktora i rodilišta vise ne savjetuje, ne znam nikoga tko je to radio u novije vrijeme 

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!🤗
    I ja bebicu osjetim najcesce dolje nize u trbuhu na lijevoj strani,nekad i na sredini🤭😍…
    Sissi meni je skroz ok taj postupak sestre i svaka cast za to…stvarno sve vise razmisljam s obzirom da dosta moram na kontrole ovih dana u bolnicu to sve obavim s maskom…

    Bas smo muz i ja jutros citali taj clanak…vjerujem da ce vise tog biti na meni jer muz ima takav posao da radi po 12h i rano se ustaje…sva sreca da su moji blizu…
    Ma sam daj Boze nek sve bude ok s bebicom🙏💕 i sve se da dogovorom rijesiti…

    Sto se tice mazanja ja se svaku noc mazem uljem protiv strija iz d&m…sad koliko ce pomoci vidjet cemo,inace sam sklona strijama…ali to mi je najmanje bitno u svemu…
    U ut imamo pregled i bas sam nestrpljiva🤭…

    [lilypie.com]

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Lanchi_Zg

    Mislim da se zaista ne trebaš zamarati širokim pobijanjem, većina doktora i rodilišta vise ne savjetuje, ne znam nikoga tko je to radio u novije vrijeme


    Da znam da se u novije vrijeme to vise skoro i ne koristi, a opet cujem neke da kazu kako je dobro i korisno, pa reko da cujem vasa misljenja 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila babylove mama i ziaja kremu protiv strija pa sam vec lagano zebra po nogama i grudima. Sad koristim samo domace maslinovo ulje jer mi je od njega koza najnjeznija i nadam se da ce bar malo ublaziti situaciju

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.