Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mjehuric

    mjehuric

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    A zenice imate kakav link ili kad bi barem proradio forum za slike,trebao bi mi spisak sta sve treba za bebu,od tih medicinskih stvari,do toga sta treba za mamu..😐😐

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Tenci

    lavice, strašno mi je žao! drži se!
    imam pitanje za mame kojima ovo ne bude prvi porod/prva beba. pisala sam popis kaj mi sve treba za bebu,
    i sad, koju kremu/mast za guzu ste koristile?
    koje jednokratne mrežaste gaćice kupiti i gdje?
    koje uloške kupiti? one za poslije poroda…
    ako ste koristile pumpice za čišćenje nosića, koje? one na baterije, ona koja ide na usisavač?
    eto, ako se kojoj da malo napisati nešto o ovome, da si stavim na popis i točno što od toga kupiti


    Za guzu ako je sve ok mi se pokazala najbolja krema sto rade u ljekarnoj. Ak se malo crveni malo sudocrema bi rjesilo.
    Jednokratne mrežaste gace iz dm. Ulosci najbolji Chicco. Malo su skuplji oko 60kn ali vrijede . Dosta su veliki. Dok nisam njih znala sam u bolnici po dva vira stavljati.
    Za nos cistiti imam na usisavač. Ali sad si mislim nabaviti i na baterije. Kad negdje idem  da imam

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Kika25

    Slazem se lanchi zg da smo sve razlicite, da svakom nesto drugo pase :)
    Vidis ja sam uvijek uspjela super izmjerit temp u uho i to dok spava il je budan..stvarno sam zadovoljna..nisam nasla taj beskontaktni za celo, bilo mi je hitno zbog cijepiva a nisam htjela placat skuplje u ljekarni kad znam da ga drugdje ima jeftinije..pa sam uzela ovaj i dobar mi je, nemogu se pozalit..u petrovoj koriste taj za uho..
    E za jastucice za prvu ruku sam kupila dm babylove al nisu mi trebali posto mi mlijeko nije curilo..kupila sam si bila grudnjake za dojenje al mi nekako nisu pasali pa sam nabavila topice obicni/sporski i dan danas ih nosim i dan danas dojim i kad god stavim grudnjak ne osjecam se ugodno..


    Koji imas za uho?

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    I uzmi neku lanilinsku kremu za bradavice. I frescopad oblozi su zakon poslije cijeoljenja

    [lilypie.com]

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Purelan za bradavice je must have, pogotovo u prvim danima dojenja. Ja sam mazala preventivno i prošla sam bez rana i ragada. Jastučiće nisam koristila doma nego samo za vani jer sam htjela da sve bude prozračno;) imala sam neke chicco, ogromno pakiranje, ali kako mi se brzo uspostavila ponuda-potražnja, nisam ni do kraja iskoristila. Grudnjaci su mi najbolji i u trudnoći i nakon poroda bili oni mekani iz hm-a. 

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Evo budem se ja večeras napokon natjerala da upalim laptop pa ću kopipejstat popis, trebao bi još biti spremljen. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    marinica29

    Kika25

    Slazem se lanchi zg da smo sve razlicite, da svakom nesto drugo pase :)
    Vidis ja sam uvijek uspjela super izmjerit temp u uho i to dok spava il je budan..stvarno sam zadovoljna..nisam nasla taj beskontaktni za celo, bilo mi je hitno zbog cijepiva a nisam htjela placat skuplje u ljekarni kad znam da ga drugdje ima jeftinije..pa sam uzela ovaj i dobar mi je, nemogu se pozalit..u petrovoj koriste taj za uho..
    E za jastucice za prvu ruku sam kupila dm babylove al nisu mi trebali posto mi mlijeko nije curilo..kupila sam si bila grudnjake za dojenje al mi nekako nisu pasali pa sam nabavila topice obicni/sporski i dan danas ih nosim i dan danas dojim i kad god stavim grudnjak ne osjecam se ugodno..

    Koji imas za uho?


    Mediblink marka

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Od stvari koje mi također padaju na prvu na pamet, savjetujem brisati guzu na početku toplom vodom i blazinicama 100% pamuk (ili babylove ili beatybaby marka). Zdravo je, jeftino i čisto. I da, meni su babylove daleko najbolje pelene, forsirala sam pampers dosta dugo, svaka mi je sa strane pustila kakicu, babylove ni jedan jedini put!!! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Ja popis nemam, imala jesam al bacila..znam napamet sta mi treba za mene i njega za bolnicu…a poslje sam polako kako sta mi je ko reko tako sam nabavljala..

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Lanchi_Zg

    Od stvari koje mi također padaju na prvu na pamet, savjetujem brisati guzu na početku toplom vodom i blazinicama 100% pamuk (ili babylove ili beatybaby marka). Zdravo je, jeftino i čisto. I da, meni su babylove daleko najbolje pelene, forsirala sam pampers dosta dugo, svaka mi je sa strane pustila kakicu, babylove ni jedan jedini put!!!


    Ja sam toplom vodom i tetra pelenom i svaki dan cistu pelenu..u pepcu su bile po 3, 50 kn/kom i kupila sam ih prek 30 kom ( najeftinije su tamo) jos uvijek ga tako promotavam osim naravno kad nismo doma, nemoram tolko trosit vlazne maramice ai bolje s toplom vodom..
    Potpisujem pelene babylove…koristila sam sve vrste,  svaka je procurila posto je kakao vodeno..znao je bit do pol leda pokakan..al bez problema cijenu noc nigjde ne procure od 19 do ujutro pol 8 izdrze(rano idemo spavat rano se budimo ) kad bi mu stavila pampers prije spavanja znaci u 19h vec oko 4 bi mu bodi bio mokar jer nemogu vise upit pa upija bodi..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.