Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    stvarno ste mi puno pomogle  stavljam sve na popis i ubrzo budemo polako išli u nabavku… hvala vam puno!

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    mjehuric

    A zenice imate kakav link ili kad bi barem proradio forum za slike,trebao bi mi spisak sta sve treba za bebu,od tih medicinskih stvari,do toga sta treba za mamu..😐😐


    https://miss7mama.24sata.hr/trudnoca/porodaj/sto-sve-trebate-ponijeti-u-rodiliste-60 [miss7mama.24sata.hr]
    https://miss7mama.24sata.hr/trudnoca/trudnica/sto-sve-treba-vase-novorodence-474 [miss7mama.24sata.hr]
    http://www.roda.hr/portal/trudnoca/trudnoca-kroz-tromjesecja/sto-vam-sve-treba-od-opreme-za-bebu.html [roda.hr]
    http://www.roda.hr/portal/trudnoca/trudnoca-kroz-tromjesecja/sadrzaj-torbe-za-rodiliste.html [roda.hr]
    evo mjehuric, ja sam gledala na ovim linkovima kaj sve pipe i radila si popis prema tome, ali naravno trebala sam iskustva tu cura koji proizvođači određenih proizvoda su najbolji…

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Ma nista, tu smo jedne za druge 🤗🤗

  • Avatar Lina28

    Lina28

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Pozz, evo i ja se pridruzujem , bok svima :) 
    Ja sam 19+5 danas, imali pregled danas i sve je u redu, 
    Ali nije bas laka trudnoca i na strogom mirovanju sam, prije mjesec i pol dana sam jako prokrvarila, ali to je iza nas, sada smo pozitivni i zivahni, mali deckic lupa ko lud :) 
    Recite mi, jel slucajno koja od vas ima kolica Bebetto Luca? Meni su favorit, samo me brine ova doljnja kosara za stvari, tj. Torba, dal je uopce funkcionalna, bilo bi mi puno draze da je kosara. 

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Curke i ja sam pregledala neke od tih spiskova,svi su tu negdje ali kao sto rece tenci niti jedan ne preporuca konkretan prizvod niti proizvodjaca, ja sam se malo savjetovala sa frendicama da upotpunim sve to. 
    Osim babylove pelena, dm ima dobre skarice za noktice, blaznice za grudi i bebu, cetku za pranje flasica, stapice za ciscenje, kremu za bradavice i dosta tog.

    [lilypie.com]

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Evo ja taman upotpunjavam popis s konkretnim proizvodima/markama/brendovima. 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Hvala svima na riječima podrške. Bila sam pod općom,svi su bili divni prema meni, suze su se slijevale dok me nisu uspavali… srećom dali su da muž bude u sobi samnom cijelo vrijeme i sad je tu. Drze me do sutra zbog moje anamneze s maternicom i da ponove uzv da li je sve u redu. Preživjeti ćemo nekako sad se samo treba miriti. Sretno svima!

    [lilypie.com]

  • Avatar mjehuric

    mjehuric

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure,gledala sam ja po netu taj popis ali svi su opceniti,a iskustva vas mama jako dobro dode sta se marki tice,na cemu se moze usparati na cemu se ne treba sparati.budem polako i ja napisala popis pa u 2.mj krenula u nabavki,nek se nađe..kada radimo tablicuu??..🤗🤗bas sam nestrpljiva😉😉😎😎

    [lilypie.com]

  • Avatar mjehuric

    mjehuric

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Hvala svima na riječima podrške. Bila sam pod općom,svi su bili divni prema meni, suze su se slijevale dok me nisu uspavali… srećom dali su da muž bude u sobi samnom cijelo vrijeme i sad je tu. Drze me do sutra zbog moje anamneze s maternicom i da ponove uzv da li je sve u redu. Preživjeti ćemo nekako sad se samo treba miriti. Sretno svima!


    Hvala lavice,sretno tebi i drzim fige da nam opet dođes 😘😘ili da te nađemo u jesen /zima bebicama 😘😘❤❤..i placi slobodno ne drzi u sebi..znam kako ti je..ja nisam plakala pa uvijek to nosim..tu tezinu..

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    mjehuric

    Hvala vam cure,gledala sam ja po netu taj popis ali svi su opceniti,a iskustva vas mama jako dobro dode sta se marki tice,na cemu se moze usparati na cemu se ne treba sparati.budem polako i ja napisala popis pa u 2.mj krenula u nabavki,nek se nađe..kada radimo tablicuu??..🤗🤗bas sam nestrpljiva😉😉😎😎


    Mjehuric, cekamo da krenu treca tromjesecja, pa da pravimo tablicu i cekamo bebice. Cini se da ces ti biti prva na tablici 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.