Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu
    uh sto volim 😆😆😆kupila u lidlu 10kom za 14kn,imam i sladoleda ali to cu navecer 😂😂😂 


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    franovamamita

    uh sto volim 😆😆😆kupila u lidlu 10kom za 14kn,imam i sladoleda ali to cu navecer 😂😂😂


    😋😋njamiii..to je fiinoo…i lidlovi slatkači, fini a jeftini😍😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    I meni je prvi put bio povisen, al zato jer sam jako puno povracala i slabo jela. S tim da nije bio jako povisen. Zadnja dva puta nalazi odlicni. S tim da sam vecer nek sam vadila krv pojela tortu na rođendanu i taj dan kad sam vadila dvije kocke cokolade i opet dobar nalaz. Samo pripazis dva dana prije vađenja. Tak mi je vecinom sadasnjih i bivsih trudnica reklo 😉


    Onda se kužimo 😉

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Cure evo i mene nakon duzeg vremena, procitam vas tu i tam, valjda me niste zaboravile 🤗 sve ste mi divne i vi i buse 😍 mi smo super, moj mali igra boks u trbuhu 😛 sutra smo punih 26 tjedana, jos kao i jama 99 dana. Leti vrimeee ,😘😘

    [lilypie.com]
    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    M.lady

    Cure evo i mene nakon duzeg vremena, procitam vas tu i tam, valjda me niste zaboravile 🤗 sve ste mi divne i vi i buse 😍 mi smo super, moj mali igra boks u trbuhu 😛 sutra smo punih 26 tjedana, jos kao i jama 99 dana. Leti vrimeee ,😘😘


    Eii draga 😀…nismo te zaboravile, naravno. Super da ste nam dobro, tako i treba😘, sutra očekujemo fotku bušice 😍😍

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Ena31

    M.lady

    Cure evo i mene nakon duzeg vremena, procitam vas tu i tam, valjda me niste zaboravile 🤗 sve ste mi divne i vi i buse 😍 mi smo super, moj mali igra boks u trbuhu 😛 sutra smo punih 26 tjedana, jos kao i jama 99 dana. Leti vrimeee ,😘😘

    Eii draga 😀…nismo te zaboravile, naravno. Super da ste nam dobro, tako i treba😘, sutra očekujemo fotku bušice 😍😍


    Da mogla bi se poslikat, zadnji put sam stavila sliku nekih 14-15 tjedana 😂😂

    [lilypie.com]
    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Franova hug 😘
    Ja isla sad po malog u vrtic,  jedva sam se dovukla doma,  ako me uskoro ne puste iz kucnog pritvora ja ne znam kako cu rodit. Kondicija ravna nuli.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Franova hug 😘
    Ja isla sad po malog u vrtic, jedva sam se dovukla doma, ako me uskoro ne puste iz kucnog pritvora ja ne znam kako cu rodit. Kondicija ravna nuli.


    Suosjećam kaj se kondicije tiče, pisala sam jučer o svojoj😣

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Babyblue, sad mi je jasno…. Ja isto planiram paziti par dana prije nek bum isla. Ne znam jos kad će me slati, al sigurno me bude jer ja od pocetka imam 10 kg vise. A znam pojesti previše, al opet krivim vrijeme. Još sam dobra s kilama kolko jedem,a ne krecem se. A inace sam stalno pokretna, al po tom vremenu ne želim biti vani da se ne prehladim. Ne treba mi to.

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    macica2

    Babyblue, sad mi je jasno…. Ja isto planiram paziti par dana prije nek bum isla. Ne znam jos kad će me slati, al sigurno me bude jer ja od pocetka imam 10 kg vise. A znam pojesti previše, al opet krivim vrijeme. Još sam dobra s kilama kolko jedem,a ne krecem se. A inace sam stalno pokretna, al po tom vremenu ne želim biti vani da se ne prehladim. Ne treba mi to.


    Pa da… malo pripazi, izbaci (ili probaj izbaciti 😁) slatko tih par dana, više povrća i voća i eto ga..
    Nama su ti na edukaciji rekli da ne bi smjele jesti poslije 20h…
    Kad sam dobila njihov jelovnik od 1800 kcal, plakala sam dva tjedna jer se nisam mogla naviknuti na konstantnu glad… ali sada je već lakše 😊😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.