Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Mladamamica1911

    Teic

    Drage mame, 15+4 smo i danas bila na pregledu i bila je krivo okrenuta beba pa se nije vidio spol ☺ ovako je sve uredu 😊 nestrpljiva sam jako sto se toga tice, a i jos nista ne osjecam u trbuhu pa me zanima kada ste vi saznale spol i kada ste pocele osjecati vase bebice? Hvala puno :)

    Mi smo saznali da je pišonja u 13+5 …a prvi pokreti 18+3😊😊
    Imate neke ovisnosti od hrane tj craveate li za necim ?🍔🍟🍖🎂 ja se ovih bomboncica ne mogu zasitit bas se borim sama sa sobom da bi se suzdrzala 😭


    Voćni jogurtići i salamice(ala Poli, ima jedna super varijanta iz Lidla, ko Poli je), rekli mi da će malom prve riječi biti Poli i sendvič😂😂

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Franova, moj muz je u Austriji pa se vidimo vikendom, ako. Znam kako se osjecas. Koliko je trenutaka bilo kad mi je bilo tesko od povracanja i slabosti, a njega nema(a samo bi njega htjela). Jako je tesko. Ja ne mogu sad jos dok mi ne bude bolje otici k njemu. Proci ce to, i samo razmisljaj kako ce vam biti bolje. Ja ga svaki put kad dode preklinjem da ne ide, a znam da je za nase dobro. Kad ti je tesko isplaci se i pomoli, bit ce lakse. I pojadaj se nama tu 💛

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ja sam svog Pickonju osjetila dosta rano, ali u zadnje vrijeme uzima previse maha s tim lupanjem. Najbolje da ustedim za bubnjeve…

    A cravings… evo sad vidim te gumene breskvice pa bi njih, a popodne sam sanjala medjimursku gibanicu. Primijetila sam da jako cesto zelim jesti ljesnjake i proizvode s nugatom. Ma… samo daj hrane. Nenormana sam oostala, mislim da sam nabila dvije kile u dva tjedna.

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Teic jos malo i pocet ce lupkanje. Do 20.tj.sigurno. Ovisi i od tvoje grade, od bebine pozicije.. Meni je poceo lupkat sa 17+4, ali nisam bila sigurna, a nakon tjedan dana me razrjesio sumnje i poceo boksat 😆
    Spol smo saznali jucer, a prije tog bili isto sa 15+4 mislim i nije dao!
    Strpljivo, jos malo majko 😊
    Kerolajn imamo na whats upu grupu ak si za? Posalji svoj broj na moj mail, a i ak ima jos kandidatkinja pa vas ubacimo.
    rehbarbara@gmail.com

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke :) spol sam na 4d saznala sa 17-18 tj , pa mi ginic moj potvrdio ali i dalje im ne vjerujem 😂😂 sta se jela tice , ne jedem ali zudiiim za dorinom punch 😍😍 , nego koja je to slicna poli iz Lidla ? 😁

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    A pocelo lupkanje sa 17 tjedana negdje i sad je neumorna beba 😁

  • Chajna

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, sad sam 18+2 i polako trazim trudnicku robu :) do sad sam dobila 7 kg vec pa me zanima kako se vi borite s kilama?

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Jaaaa bi u grupu na whats up 😁😁

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Chajna

    Pozdrav svima, sad sam 18+2 i polako trazim trudnicku robu :) do sad sam dobila 7 kg vec pa me zanima kako se vi borite s kilama?


    Ja nosim samo tajce i majce , necu nista kupovat trudnicko :D ja sam trenutno na ne znam kolko i sve me strah 13.03 i vaganja 😆😆 , sa malom sam bila u 24 tjednu +8 kg , s tim da sam u 3 tjedna bila 6 dobila 😅😅 i imala sam 85 kg , sad cemo vidjet jos malo :D

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

     Evo Bojana,  meni baš fiina😋😋

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.