Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Da i meni je city bio glavno mjesto za ispijanje kave jos ujutro dok nije bilo nikoga divota  3 god smo bili tamo,ne znam kako smo prezivjeli,imali stan do zlatnih vrata sto reci,7 i 8 mjesec bez spavanja i morali smo se hitno odselit zbog bebe jer ne bi imalo smisla nikakvog,ono tko nije probao ne zna  mislim zimi je bilo super,al ljeto mi se zgadilo dole  neka,bas mi je drago cut i pozitivna iskustva s posla 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    Vidim da muku mučite s poslovima, nažalost ne postoji zakon koji štiti trudnice niti majke 😤, naj odvratnije mi je uvijek bilo na razgovoru za posao: jesi udana, imaš djece, i kad planiraš imati FUUUUUJ 😤, zadnje 4 godine sam i ja poslodavac, i nije mi palo napamet pitat potencijalnu djelatnicu o privatnom životu niti želim znati, jedino bitno mi je uvijek bilo dal' je pouzdana i profesionalna u poslu 😀, evo sad imam curu koja je samohrana majka, podstanarka sa djetetom od 7 godina i nisam mogla bolju poželjeti 😀, a davanje otkaza poslje porodiljnog…..na stup srama bi stavila takve poslodavce 😤😤😤😤, kad je čovjeku naj potrebniji posao onda dobi pedalu, ma FUJ

    [lilypie.com]

  • Avatar mamica1985

    mamica1985

    Broj poruka: 744

    Prijavi adminu

    Tina - iskrene cestitke na rodjenju male princeze@!! 🎉🎉🎉 Zelim ti brz oporavak, a malenoj dug i sretan zivot! 😘😘 bas mi je zao.kaj si imala tako lose iskustvo, nadam se da ces sto prije zaboraviti tu traumu, bitno da ste vas dvije dobro!
    6xmama - i tvoje iskustvo je grozno, bas mi je zao zbog toga, dobro da je sve iza toga bilo dobro.
    Dobrodosle nove cure!!! 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    To sa poslovima je grozno. Ja radim za veliku telekomunikacijsku firmu. Nakon 7 godina rada kod njih na raznim odjelima i to sve na ugovor na određeno sada kad ih najviše trebam mi ne žele produžiti ugovor. Uzasno sam razočarana. Nisam se nadala da bi jedna tako velika firma koja se diči divnim odnosom prema svoji  zaposlenicima to napravila 😔

  • Rossa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Noemi

    Rossa.. oprosti mob me izludjuje 😊😏


    Sve pet😊😂

  • Rossa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Slazem se, uzasno je u ovoj drzavi da smo mi zene najmanje zasticene, a natalitet je pao i pada..
    Razumijem strah zena od novih trudnoca zbog otkaza, ja sam imala srece da me nisu sparasili.

    Jedino sto je sad meni uletilo pozitivno je ovaj status majke odgajateljice u Zgu, pa uz bijedni porodiljni imam tu placu..muz placu..pa opet kad podjelis na rezije i toliko usta, skromno je, ali dobro, necu se zaliti dok nismo gladni. 
    Ja uvijek kazem, sto se tice broja djece, nek svatko ima koliko zeli/moze..nikog ne upirem prstom jer zeli samo jedno kao sto to meni rade jer ih imam vise..kao da radim sirocad..kao pa sta ce mi toliko…ali, STO CE MI!? Kao da imam 5 torbica pa sto mi toliko..😌😒e pa imam visestruki izvor bezuvjetne ljubavi, ja kazem..
    Jos kao djevojcica sam zamisljala da imam puno djece i to mi se ostvarilo😁😊
    (Inace, s 20 sam se sretno udala, s 21 rodila prvo, a sad s 29 cekam 5.) 

  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Dobro dosle nove mame…. 🤗🤗🤗
    Ahh.. ti poslodavci, privatnici… i ja kad sam zavrsila fax i zaposlila se morala sam da garantujem da necu zatrudniti bar dve godine 🤭 srecom duze se tu nisam ni zadrzala… sad sam u jaaako velikom kolektivu i odmah sam dobila stalno zaposlenje kad sam ostala trudna, pri tom sam na bolovanju od 14tj. Sreca!!!
    Mene stalno hvataju neke neredovne ali jake kontrakcije, sve cekam hoce li se ujednaciti… moglo bi uskoro?! 🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Ja evo 29 i tek prvo. Bilo je prvo upiši faks, završi faks (koji se otegao s 5 na 7 godina) pa nađi posao pa se ženi pa onda. Na kraju posao stalni nisam još našla, rekli smo da ni brak nećemo čekati nego krenuti pa kad bude, bude. I dobro da nismo čekali jer tko zna ni dal bi sad bila trudna. Na kraju smo počeli i na razne pretrage i sve jer nikako nije išlo. I onda kad smo prestali razmišljati o tome, eto plusa 😁 još je samo posao ostao za srediti, ali ne brinem se toliko s obzirom na struku. A da bi htjeli više djece i jedan i drugi, bi. Ali koliko bude, bit će 😁
    Rubia, za to ti ne znam. Može brzo, a i ne mora, možda su samo neke jače bh

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Jao cure grozno kakva iskustva 😣 bas mi je zao stvrno svega ima.. ljudi znaju biti grozni i sto se posla tice, a i kojekakvih komentara.. Nikad nije dobro..imao 5 ili 1 ili poceo rano ili kasno.. Ugl ce te nekako spljuvat svako toliko.

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Cokica, ti si prof matematike i info? Tu kod nas, vz zupanija,  ko god zavrsi pmf matku, odma dobi za stalno. Ja sam 4 godine radila matematiku ko nestrucnjak u OS i moram priznati da mi je to bilo najljepse raditi. 

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.