Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Cokica svi nakupljamo previse stvari.. ja sam obavila tamo u 4 -5 mjesecu veliko pospremanje svojih stvari i cipela i torbi i odvojila gomilu za caritas, a ovo sve ofucano za reciklazu u H&M. Stvarno se nadje gomila koju zaista godinama nisam koristila a sve ono..neka stoji pa mozda zatreba 😁 Sad natjeravam muza da i on svoje odvoji, pa nekak ipak ima vise mjesta jer i bebine stvari i posteljina i kad dodju igracke i to sve puno zauzme.. ovo je najbolje vrijeme za odstrel 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Rossa, dobro dosla! 
    Tvoji su svi mali, svaka ti cast, ja sam svoje rasporedila 😂 na malo duze-19,16,14,8,2.5 god… A za komentare sve znam-ili niste normalni ili se “ne znate pazit”, bar je tak kod nas. 
    Drago mi je da imas ok trudnocu, osim tih nogu, ja sam vec prosla 4 urinarca, tokolizu, 2 tj.bolnice i eto vec 6 mj u krevetu zbog grlica koji je vec skroz nestao, otvorena, na oralnoj tokolizi i dalje… Tak da-budi sretna da te muce samo uobicajene trudnicke tegobe

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Rossa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala zene na dobrodoslici.😊
    Ma na sve se nekako covjek navikne..i na komentare i na trudnocu..
    Za ovu 5. smo muzevoj obitelji rekli tek kad sam bila u 27tt jer se vec pocelo nazirati..nekako smo to ljubomorno cuvali za sebe a i bilo nas je strah reakcija..ali prihvatili su, morali su. Tj odnosi se samo na muzevu obitelj, mojima je drago. Nas je mama imala 6.

    Najvaznije da je stabilan brak i da oboje zajedno sudjeluju u podizanju djece i sve se moze. 
    Sutra pregled sa 38+1 pa cemo vidjeti ima li kakvih naznaka.
    Inace na proslom pregledu zatvorena ko narodna banka. 😂😂 A kazu da kod viserotkinja to prije i brze ide..hmm..

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Rossa ako smijem pitati di radis tj.kako se ponasa poslovna okolina u takvim situacijama? Mi zelimo zasad troje pa koliko Bog da,al me zivciraju malo komentari s posla. Jedna cura otisla na porodiljni nakon god i pol ostala opet trudna i bas svakakvih komentara ima i to od zena sta je najgore od svega! Pa mene vise tog djela strah kako ce reagirati nego obitelj okolina itd. Kazem opet ne namjeravam ih gurat nekom na cuvanje jer ne mogu a i novcano nam nisu bas u stanju pomoć, al ovaj dio oko posla itd. Svi znamo kakvi su poslodavci i kolege, mozes bit sretan ako otkaz ne dobijes kad spomenes da zelis trudnocu a da ne kazem za toliko djecice. Frendica mi imala 2 spontani sad i uzela bolovanje od 2 tjedna i sefica joj se prek telefona izderala na nju da je sjebala svima godisnje odmore, prestrasno! Ne znam,valjda sam toliko osjetljiva na to, a svega ima da ni ne znam.

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Dobar dan ljepotice..
    Tina jako mi je zao sto si sve to prosla, al hvala dragom Bogu sve je dobro proslo. Cestitam ti na princezi 😘
    Rossa dobrodosla nam 🤗
    Joj zene ja iduci tjedna idem u TA na pregled, i tad sam vec skoro 36, a seka mi je s toliko rodila prvu curku 🤤🤤🤤 sad me panika 😆 brzo doslo. Jos gledam danas kao da mi se spustio trbuh, jel moguce? Poslije stavim slikicu 😉

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Amy, ja ni ne pitam za komentare a znam da sigurno svasta govore jer ja sam krajem ove godine trebala doc radit…ne zelim se s tim opterecivat bzvz, znam da  kad sam 4.put ostala trudna su na poslu govorili da nisam normalna, a di tek sad za sesto. Ko da mi oni djecu hrane, oblace i skoluju… Zato sad nisu ni znali do prije mjesec i pol da sam uopce trudna-nit im se javljam nit imam potrebe… 

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • ivanolora

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Pharmamma di si ti i tvoje malene okice - kako ste?
    Saljemo 😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Rossa

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    ami25

    Rossa ako smijem pitati di radis tj.kako se ponasa poslovna okolina u takvim situacijama? Mi zelimo zasad troje pa koliko Bog da,al me zivciraju malo komentari s posla. Jedna cura otisla na porodiljni nakon god i pol ostala opet trudna i bas svakakvih komentara ima i to od zena sta je najgore od svega! Pa mene vise tog djela strah kako ce reagirati nego obitelj okolina itd. Kazem opet ne namjeravam ih gurat nekom na cuvanje jer ne mogu a i novcano nam nisu bas u stanju pomoć, al ovaj dio oko posla itd. Svi znamo kakvi su poslodavci i kolege, mozes bit sretan ako otkaz ne dobijes kad spomenes da zelis trudnocu a da ne kazem za toliko djecice. Frendica mi imala 2 spontani sad i uzela bolovanje od 2 tjedna i sefica joj se prek telefona izderala na nju da je sjebala svima godisnje odmore, prestrasno! Ne znam,valjda sam toliko osjetljiva na to, a svega ima da ni ne znam.


    Sad vise ne radim, a do prije ove trudnoce sam radila u Mlinaru (pekarstvo), dala sam otkaz i sad sam doma s djecom. Isto tako, dozivjela sam svasta od kolegica, sefice, a taman sam prije trudnoce dobila ugovor za stalno. Nisam se puno obazirala jer sam znala da ih necu duze vrijeme viđati..😌😁
    S 3. djetetom porodiljni traje 3 god, pa ako imate za stalno ugovor, nebi smjeli dati otkaz. 
    Isto tako, nikad nisam imala nekog da mi uskoci, ni kad sam rodila ni kasnije. Klinci u vrtic/ jaslice i tu i tamo prek vikenda baka servis. Uvijek smo se mm i ja snasli nekako.
    Sad kad rodim, mm ce biti na go pa cemo skupa sa svih 5 sami, a kad se vrati na posao, ostajem sama..
    Najstarija ide u skolu, pa druga u malu skolu tako da ostajem s troje sama. 
    Ali kazem, samo je potrebna organizacija i sve se stigne. 

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Ami, bas ti zalim frendicu…a i kakva je to zena koja moze tak govoriti? Fuj! Sramota.
    Ja radim u skoli i bivsa ravnateljica kad je saznala da je par cura trudno je rekla da je virus na skoli i da se mi mlađe ne smijemo druziti s njima. A nije se salila. Stara puca je bila, tj jos je 😋 samo nije vise kod nas na skoli 😋
    A moja baka se na svoju snahu derala i svasta joj je govorila jer ima 4 djece, naravno, uopce ne razgovaraju. Meni je to bezveze, sta koga briga koliko tko hoce djece! A po zakonu imamo prava na porodiljni i gotovo.
    Ja bih htjela dvoje djece, decka i curicu… a sad, vidjet cemo… nek samo sve sad dobro prođe i nek Ivek bude ziv i zdrav! 

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar Noemi

    Noemi

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Roda, dobro nam došla.. I svaka čast na mnogobrojnoj obitelji. 😊
    Ami, za komentare.. bolje ti je nemoj se obazirati. Ja kad sam ostala trudna bilo je tko će Radit, ti nam najviše vučeš.. pogotovo žene šefice.. 
    ja reko njoj kad ću ako neću sada.. nisam u cvijetu mladosti.. došla sam ih posjetiti sad u trudnoći pa sam u polslušali rekla da nemam vremena zbog godina i da se odmah bacamo na drugo.. a ona me pitala.. sta misliš Ivi na drugo dijete?! Tako da ljudi su licemjerni i gledaju samo da iskoriste radnika.. možda ima izuzetaka gdje se poslodavac veseli kad mu 
    radnica obznani da je trudna al čisto sumnjam.. pisem s moba pa oprostite na greškama, a neda mi da vratim natrag.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.