Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PhotoArtGirl

    PhotoArtGirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Barbara cestitam i brz oporavak zelim!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Barbara čestitam!!!💙💙💙🎉🎉🎉🎉🎉🎉💙💙💙💙💙💙💙🎉🎉🎉🎉🎉💙💙💙💙
    Mina, da isto to i meni rekla. Ali sam ostala u šoku da mi neće ovdje Gledat djete. Ma tko bi znao njihove razloge i organizaciju. Ja sam malo u bedu bila al Ajde zelim i nadam se da ce rec da je sve ok pa da rasterećeni odemo doma. Hvala ti. Valjda onda većina prolazi kroz isto, ovisno o bolnici u kojoj rađaš. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Barbara fino si ti zabrinula ekipu. Neka ti je sto brži oporavak!!!! Uzivaj u najvećoj ljubavi!😘😘😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Barbara, ma cestitam na malenom frajeru! Namucila se jesi, al proci ce, znas to sama najbolje. Brz oporavak ti zelim, a deckicu zdravo i sretno djetinjstvo 😁😁😍😍🤗🤗

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Yvone

    Barbara čestitam!!!💙💙💙🎉🎉🎉🎉🎉🎉💙💙💙💙💙💙💙🎉🎉🎉🎉🎉💙💙💙💙
    Mina, da isto to i meni rekla. Ali sam ostala u šoku da mi neće ovdje Gledat djete. Ma tko bi znao njihove razloge i organizaciju. Ja sam malo u bedu bila al Ajde zelim i nadam se da ce rec da je sve ok pa da rasterećeni odemo doma. Hvala ti. Valjda onda većina prolazi kroz isto, ovisno o bolnici u kojoj rađaš.


    Oprosti u kojoj si ti ono bolonici? Zaboravila sam 
    A kad navodno taj uzv rade samo na Rebru i Srebrnjaku, al bolje da provjere pa sto kazes mirno idete doma 😊

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar natar

    natar

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Barbara ceeeestitaaaaam!!! 🎊🎊🎊🎊😘😘😘😘😘😘
    Namucio te tvoj mali princ, ali vrijedilo je sigurno.. Zelim ti sto brzi oporavak i sto vise mazenja s malim smotuljkom 😍😍😍😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Barbara, čestitam na Sebacu🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎊💙, jest da te namucio, al vrijedilo je jel ❤️. 
    Javi se sa detaljima kad dodjes malo sebi, uzivaj u svojoj mirisnoj struci 💙

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Barbara čestitkeeee 🎉🎉🎉 želim ti brz oporavak i da uživaš u svom smotuljku 💙💙

    Romana vjerojatno je od pregleda..a za bolnicu,bolje da te imaju pod kontrolom..izgurala si već svašta,ovo je sad još sitnica do kraja 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Mina, ja sam na Sv. Duhu.

    [lilypie.com]

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Barbara čestitke na rođenju sinčiča! Žao mi što ste se nsmučili ali brzo ćeš nadoć. Dobrodošao Sebastian 💕💕💕.
    Yvonne žao mi je što će bebica morati na rebro na kontrolu ali kada vide da je sve ok bude brzo bila u tvom naručju 😘😘😘
    Curkice dupličke dršte se 😘😘😘

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.