Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NellaM

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Jutro cure! 😊
    Barbara draga presretna sam bila pročitat da je krenulo, sad jedva čekam da javiš da je maleni mis stigao 😍
    6xmama neka tebe kući, odmah se osjeti po porukama koliko ti je lakše ❤️
    Bojana ja isto imam lagano strah od tog “navikavanja” na nas krevet jer sam vidjela svega 🤷🏻‍♀️ Sa malenom sam se dizala svaki puta, vraćala ju u njen krevetac i do te mjere se na kraju naucila da je samo u njemu spavala kako treba.. Al evo s njim ne znam kako ću, prilagoditi ćemo se ovisno o situaciji a kad dođe vrijeme rješavat ću eventualne probleme i odvaikavanja..vidjela sam da puno mamica nije imalo veliki problem naviknut na kindac kasnije pa.. 
    samo neka mi prvo sretno stigne, bas sad ne mogu dočekati 😄😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Bojana samo se vi mazite sad, izgleda da je cica ipak najbolje tješilica ☺️
    Nivami sretno 😘
    Ja idem oko 12 na ctg,vidjet ćemo koliko ću ovaj put čekati 🙈

    [lilypie.com]

  • Maja82

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima!
    Barbara nadam se da je dobro proslo i da se vec mazite. 
    Sretno svima na pregledima!

    [lilypie.com]

  • Avatar Sunce25

    Sunce25

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Barbara, nadam se da vec u rukama u držiš svog malog princa 💙💙 
    kakva veličanstvena pobjeda jučer .
    Svima koji imaju danas pregled sretnoooo i nek danas isto budu samo dobre vijesti kao jučer 💞💞

    [lilypie.com]
    21.08.💞🎀

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Jutro ljepotice🙂. Barbara jedva čekam da nam javiš da se maziš s bebicom i kako si😍😘🤗😘😍🤗.
    Curke sretno na pregledima i nek sve bude kako treba😘😘😍🤗.
    6xmama kako si mi ti?

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Jutro cure
    Nisam je javljala par dana, uživala sam u moru
    Vidila sam da je barbara otišla rodit, nadam se da se mazite sad
    I uspjela sam vidjeli da je 6xmama puštena kuči 🎉🎉
    Sad idem čitati zaostatke 


    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Ena31

    Jutro ljepotice🙂. Barbara jedva čekam da nam javiš da se maziš s bebicom i kako si😍😘🤗😘😍🤗.
    Curke sretno na pregledima i nek sve bude kako treba😘😘😍🤗.
    6xmama kako si mi ti?


    Evo nas od jucer doma, na strogom mirovanju, na oralnoj tokolizi i Utrogestanu i dalje, nalaz dole isti ko i kod dolaska u bolnicu pa nas pustili doma na lezanje(2 cm otvorena i neki ostaci grlica koji jos drze), 1.8.moram doc na pregled i uzv u trudnicku…idemo dalje, dan po dan-negdje sam bas procitala da svaki dan vise u trbuhu je dva dana manje u inkubatoru.Ja se iskreno nadam da cemo igurat bar do tih famoznih punih 34,pa ce mi vec nekak bit lakse… 
    Pusa tebi i maloj mrgici 💙

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar gagi2

    gagi2

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Jutro
    Barbara nadam se da je sve dobro prošlo i da se mazite.
    Ja na trenutak imam osjećaj da neću roditi još mjesec danaa na trenutak mislim da je to to.
    Nemam nikakvih naznaka,a uvijek sam se šalila da ću na finale,izgleda da će i biti tako.
    Sutra opet TA.
    6xmama nekako je najljepše u svom krevetu sve izdržati,izgurat ćete vi to.mene kad su operirali za vanmateričnu čim sam se probudila rekla sam da bi ja kući u svoj krevet,tako mi je najlakše,zločesti su pa mi nisu dali

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    6xmama

    Ena31

    Jutro ljepotice🙂. Barbara jedva čekam da nam javiš da se maziš s bebicom i kako si😍😘🤗😘😍🤗.
    Curke sretno na pregledima i nek sve bude kako treba😘😘😍🤗.
    6xmama kako si mi ti?

    Evo nas od jucer doma, na strogom mirovanju, na oralnoj tokolizi i Utrogestanu i dalje, nalaz dole isti ko i kod dolaska u bolnicu pa nas pustili doma na lezanje(2 cm otvorena i neki ostaci grlica koji jos drze), 1.8.moram doc na pregled i uzv u trudnicku…idemo dalje, dan po dan-negdje sam bas procitala da svaki dan vise u trbuhu je dva dana manje u inkubatoru.Ja se iskreno nadam da cemo igurat bar do tih famoznih punih 34,pa ce mi vec nekak bit lakse…
    Pusa tebi i maloj mrgici 💙


    Ajde neka se cerviks drži(a bude🙂), samo ti miruj i izdrži još ,brzo će sigurnih 34 pa dalje lakše😘,vidiš da se naše bebice nedaju van,neće ni tvoja žuriti🙂😘. Ljubimo moja mrgica i ja tebe,bebicu i ostalu dječicu,samo hrabro🤗,ajde doma si među svojima, vjerujem da je barem malo lakše tako.

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Evo mog izvještaja 
    Uloziva za 1clanak, dole razmeksano
    Malo usporiti tempo 
    Beba i vise nego odlično 2900kg
    Uzeo mi bris za streptokok i kontrola tek 7.8 jer idu na godisnji

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.