Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Jedino sto sam popratila i upamtila je da je Barbara u bolnici. Nadam se draga da je gotovo i da je sve u redu i da se vec odavno mazis sa svojim zlatom. 😍😘❤
    6xmama miruj sad i dogurat cete do sigurnih tj :) 
    Mi cekamo da se nesto pokrene. Nadam se samo da necu u nedjelju biti u akciji kad je tekma😂
    Ostale curke saljemo puseee 😘

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    ami25

    Nivami woow pa to je vec velika bebica za te tjedne, supperr
    Pharma, jel tebi termin po zm bio prije tjedan dana? Znaci ti si vec prenijela nekih 8 dana


    Da, da mi gledaju po zm termin bi bio 4.7.😂😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar Romana33

    Romana33

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Ej. Malo novog izvjestaja od mene😉. Danas bila opet na ctg -u. Sve ok ali doktorica zeli da sam u bolnici na oku zbog hipertenzije i secera. Tako da se sutra u jutro prijavljujem na odjel do kraja trudnoce. Do 38 bi svakako cekali ako se bude moglo, a ako tlak nebi divljao i jos koji dan vise. Beba ima blizu 3900 za 37 tj. Navodno je trbuh bebe za 41+3 . Ali to zbog secera vele. Neznam sta me ceka. Jos sad dosla doma i smedi iscjedak😲😲. Neznam jel od pregleda ili sto. Valjda ce sve biti dobro do sutra🤞. 

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Pa di nam je Barbara, sad me vec brine kaj se jos nije javila 😯

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Hi Curke, evo da se malo javimo. Mi smo dobro, danas već puno papamo. Vidim da je kod Barbare krenulo, ali se ne javlja. Barbara nadam se da si ok. Vama ostalima sretno na pregledima a terminusama nek krene i nek bude sve super. Moja cura sutra ide na Rebro na uzv srca.Malo me to streslo jer sam mislila da ce to tu obaviti. Mina vidjela sam da i ti imas uputu sa Srebrenjaka za ponavljanje uzv-a nakon rođenja. Jel možeš napisati sto ti jerekla, zasto ponovno.  Nadam se da je sve ok, ali sam malo ipak nervozna sto mi vode bebu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Mene isto vec pomalo brine zasto se Barbara ne javlja🙄 svako malo dođem pogledati je li sto napisala.
    Yvone, znam da ti nije ugodno, ali sigurno ce paziti na bebicu, to je za njezino dobro. Bude sve u redu 😁

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Kljucajte kceri frajer je stigao! 😎
    U 2.poluvremenu puko vodenjak i ajde! Stigao je danas u 3.
    17 sati, ali tu je! 💙
    Puno iskrvarila nakon posteljice, tlak pao, povracala, jos malo roknila u nesvijest.. Zato sam puna infuzije i zica, imam i kateter pa mi nezgodno pisat. Kad malo nadodjem javim se! 
    Uglavnom neeeext 😊

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Barbara čestitaaam 😘😘😘💙💙💙💙  proći će sve to, a ti se lijepo odmori i uživaj sa svojim frajerom 💙 dobrodošao Sebastian 💙

  • Avatar mina04

    mina04

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Yvone

    Hi Curke, evo da se malo javimo. Mi smo dobro, danas već puno papamo. Vidim da je kod Barbare krenulo, ali se ne javlja. Barbara nadam se da si ok. Vama ostalima sretno na pregledima a terminusama nek krene i nek bude sve super. Moja cura sutra ide na Rebro na uzv srca.Malo me to streslo jer sam mislila da ce to tu obaviti. Minavidjela sam da i ti imas uputu sa Srebrenjaka za ponavljanje uzv-a nakon rođenja. Jel možeš napisati sto ti jerekla, zasto ponovno. Nadam se da je sve ok, ali sam malo ipak nervozna sto mi vode bebu.


    Meni je jucer dr rekla da kad se rodi ce se obavit jos jedan uzv (ja sam isto ostala onak zbunjena zasto), navodno se te neke rupice na srcu zatvaraju tek kad se rode pa da se vidi jel sve u redu.
    Barabara draga cestitam od srca, vjerujem da si se namucila, al i vjerujem da je vrijedilo 🤗💙💙💙 

    [lilypie.com]

    All of God’s grace in one tiny face 💟
    [lilypie.com]

  • Avatar Mladamama98

    Mladamama98

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Barbara čestitam 🎉🎉💙💙


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.