Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    Sretno svima danas 🤗🤗🤗🤗

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ne znam ko će izdržati ove temp do poroda…tek je jutro,kratko sam se prošetala i može me se iscijediti 😩😩 a vrućine tek dolaze

    [lilypie.com]

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledima 😚 
    I ja sam pametnica jela prsuta sinoc oko 21h i svako malo isla piti i pi pi. O vrucinama bolje da ne pricam a tek je pocelo 😣 

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Confused

    Ena31

    Confused

    Ena31

    Dobro jutro. Sretno na pregledima ko ima.

    Bas sam se mislila di si nam ti ;) Kako si,ima li promjena?

    😘, nema😂😂…ok sam,sve po starom😊.
    Jesu tebi popustile tegobe?

    Jok…evo i jutros me pice nekakvi bolovi,smire se,pa opet…


    A jbmu,baš ta zeza..nek ti prestane čim prije boliti😘
    Je cure,baš je vruće i opet ispočetka..užas…

  • Avatar Majda23

    Majda23

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Jutroo, cure sretno na pregledima 😘 
    Mene kao da je vlak pregazio 😩 

    [lilypie.com]

    04.07. Matija 💜

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😁
    Sretno danas svima na pregledima!
    Ja se isto nisam naspavala, mozda popodne lupim jedan sat 🤣 idem poslije na sisanje i planiram jos jedno pred kraj 7.mjeseca… vidjet cemo 😁
    Ena, 1 dan to go…. hm hm  😀😎
    Makar, jucer sam pricala s jednom curom koja je rodila prije 2 mjeseca, rekla mi je da decke sve prenesu, da bum vidla da bu kasnije rođeni… meni svejedno, sam nek bude dobro.. a do 22.8. bum ionak sve vrucine presla pa dan sim ili tam 😉
    Meni je najbitnije da malac nesme van prije 1.8., zabranila sam mu  🤣

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Evo me..
    Kako sam u subotu krvarila odlučila me pregledat da možda nije nešto. Napravila mi uzv (malac cca 3200) 500 g u tjedan dana mi se čini puno, no to su procjene.
    Ugl radila mi je i vag uzv da pogleda koliko je posteljica nisko i da nisam možda zbog tog krvarila (sve je 5). I radila mi vag pregled  Cerviks 1/2 članka prohodna za prst i možda 2 do glavice. Sve mekano pa mi je rekla ako krene krenut odmah jer je sve omekšano 😂. Kontrola za tjedan dana.
    Ja idem u trudničku kod dr Akšemija Gović i imam samo preporuke za nju. Toliko pristupačna i otvorena doktorica!!!!
    Eto ja idem domeka, sineku kupila dres na placu da mi bude sretan još moram nešto kupiti i maloj picekici.
    Confused dobro da ideš danas na pregled i da sve bude ok.
    Žao mi kaj ste loše spavale ja bih isto mogla još. Uh, volim pršut ali ga ne jedem navečer baš zbog žeđi i zbog pipi.
    Skompala se sa trudnicom u trudničkoj pa smo puno pričale 😂.
    😘😘😘😘😘 Sve po redu

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    ivymicek

    Evo me..
    Kako sam u subotu krvarila odlučila me pregledat da možda nije nešto. Napravila mi uzv (malac cca 3200) 500 g u tjedan dana mi se čini puno, no to su procjene.
    Ugl radila mi je i vag uzv da pogleda koliko je posteljica nisko i da nisam možda zbog tog krvarila (sve je 5). I radila mi vag pregled Cerviks 1/2 članka prohodna za prst i možda 2 do glavice. Sve mekano pa mi je rekla ako krene krenut odmah jer je sve omekšano 😂. Kontrola za tjedan dana.
    Ja idem u trudničku kod dr Akšemija Gović i imam samo preporuke za nju. Toliko pristupačna i otvorena doktorica!!!!
    Eto ja idem domeka, sineku kupila dres na placu da mi bude sretan još moram nešto kupiti i maloj picekici.
    Confused dobro da ideš danas na pregled i da sve bude ok.
    Žao mi kaj ste loše spavale ja bih isto mogla još. Uh, volim pršut ali ga ne jedem navečer baš zbog žeđi i zbog pipi.
    Skompala se sa trudnicom u trudničkoj pa smo puno pričale 😂.
    😘😘😘😘😘 Sve po redu


    Super da je sve ok draga 😘🤗,znači mogao bi Vid uskoro😍😍❤️❤️

  • Avatar ivymicek

    ivymicek

    Broj poruka: 2506

    Prijavi adminu

    Ena31

    ivymicek

    Evo me..
    Kako sam u subotu krvarila odlučila me pregledat da možda nije nešto. Napravila mi uzv (malac cca 3200) 500 g u tjedan dana mi se čini puno, no to su procjene.
    Ugl radila mi je i vag uzv da pogleda koliko je posteljica nisko i da nisam možda zbog tog krvarila (sve je 5). I radila mi vag pregled Cerviks 1/2 članka prohodna za prst i možda 2 do glavice. Sve mekano pa mi je rekla ako krene krenut odmah jer je sve omekšano 😂. Kontrola za tjedan dana.
    Ja idem u trudničku kod dr Akšemija Gović i imam samo preporuke za nju. Toliko pristupačna i otvorena doktorica!!!!
    Eto ja idem domeka, sineku kupila dres na placu da mi bude sretan još moram nešto kupiti i maloj picekici.
    Confused dobro da ideš danas na pregled i da sve bude ok.
    Žao mi kaj ste loše spavale ja bih isto mogla još. Uh, volim pršut ali ga ne jedem navečer baš zbog žeđi i zbog pipi.
    Skompala se sa trudnicom u trudničkoj pa smo puno pričale 😂.
    😘😘😘😘😘 Sve po redu

    Super da je sve ok draga 😘🤗,znači mogao bi Vid uskoro😍😍❤️❤️


    Heh mogao bi mogao. Iako sam ninu sa ovakvim nalazom prenjela 😂.

    [lilypie.com]
    💙25.10.2012.💙Luka
    [lilypie.com]

    💜15.09.2014💜Nina
    [lilypie.com]
    👣16.06.2018👣 Vid

  • Avatar Rubia

    Rubia

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Jutroo 😃
    Sretno na pregledima danas…
    Ivy bas super da je sve ok, bice to lagan porod 👍 
    Ena ajmee 1 day to go! Imas li bar malo treme?
    Ne znam kako ostale cure sa prvom bebicom ali mene u zadnje vrijeme vise frka tih prvih dana sa bebom i dojenja nego samog poroda 🙈

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.