Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Valentina suosjećam.. Meni je i ovako tesko i jedva cekam rodit, a tek tebi.. Imamo jos dva mjeseca kukanja
    cure, koju ste najmanju velicinu robice uzele? Ja sam najmanje 56, jer se sjecam da je moj sin to preraso već za 3-4 tj, a rođen s 3570..tako da mislim da se ni ne isplati uzet manje. Mi sutra idemo malo do Krka na kupanje. Nasli super plazu di ima hlada i pjesak je. Do sad sam samo brckala noge u plićaku

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Eloa

    Eloa

    Broj poruka: 452

    Prijavi adminu

    Little g, škicnem ja vas povremeno, ali eto sad sam aktivnija na “bebama”… ;-) 
    Budete nam se vi sve brzo pridruzile…
    Hvala na pitanju,pa evo uzivamo domeka, malo nas muce grcevi pa sad otkrivam dal je do moje prehrane ili jednostavno to mora proci… Ceka nas operacija mokracnog mjehura kroz nekih tjedan dana, pa eto sad jos uzivamo doma i mazimo se,prije skorasnjeg odlaska u bolnicu..Nadamo se da nam je ovo zadnji put da smo duze vrijeme u bolnici i da ce sve ovo kroz mjesec dana proci…

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Joj Valentina nema ti druge nego da izdrzis, ali uvjerena sam da mozes ti to u svakom slucaju moras tako da ce biti sve ok.
    Eola zelim vam puno srece i da sve prode brzo bezbolno i u najboljem redu 😀
    Anjaaa ja sam isto najmanji broj uzela 56 i nesto od 62.Kupila sam i u c&a kompletic za izlazak iz bolnice 56, i onda smo u sobotu isli gledati jednu bebu, i kazu mi oni da je njihov prvi sin imao 4 kg. kada se rodio i da mu je 56 bilo veliko i da je sve to visilo s njega, a moj muz odmah pa sada moramo ici kupiti manji da mu ne bude veliko.

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Mala ruzica, sad sam uspoređivala bodi benkice koje sam kupila i vidim da velicina ovisi o proizvođacu.. Npr neki bodici vel 62 su ustvari isti kao druga marka 56.. Uglavnom, imam ih sad podosta pa necu vise kupovat nego poslat muza naknadno ako bude trebalo. Valjda ce bit ok, nadam se! Jos mi fale carapice, 2-3 laganije tutice i mislim da imam sve za pocetak

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Eloa

    Little g, škicnem ja vas povremeno, ali eto sad sam aktivnija na “bebama”… ;-)
    Budete nam se vi sve brzo pridruzile…
    Hvala na pitanju,pa evo uzivamo domeka, malo nas muce grcevi pa sad otkrivam dal je do moje prehrane ili jednostavno to mora proci… Ceka nas operacija mokracnog mjehura kroz nekih tjedan dana, pa eto sad jos uzivamo doma i mazimo se,prije skorasnjeg odlaska u bolnicu..Nadamo se da nam je ovo zadnji put da smo duze vrijeme u bolnici i da ce sve ovo kroz mjesec dana proci…


    Puno puno sreće i zdravlja i da sve prođe što prije, pa da sve to lijepo ostavite iza sebe.  Dok se mi pridružimo na bebama…Šaljemo dobre vibrice

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    A sto se tice pranja robice, kupila sam onaj dm-a tekuci prasak za bebe jer mi je ariel bio nekako preskup.I oprala sam robicu koju sam dobila prvo sa obicnim arieolom i onda ponovno sa tim za bebe i s octom i to je ok.I danas sam prala novu robicu s tim i s octom i sada to smrdi po octu 😟
    Ja danas cijeli dan svima pricam kako se napokon osjecam super nista me ne boli, i dodem iz setnje s psom i opet vidim malo smede krvi na gacicama ovo je vec treci puta i nista me ne boli, a i danas sam cijeli dan skoro odmarala.Zadnji puta sam isla kod gin. i rekao je da je sve ok, ne znam od kuda to i zasto, koliko sam citala ta smeda krv nije opasna, sta vi mislite?

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Ja sam prala s octom umjesto omeksivaca i nimalo se ne osjeti. 
    Sto se tice smede krvi meni je moj ginic svojedobno rekao da je sluznica dolje sad slicna sluznici u nosu. I da bilo kakav napor, pregled ili odnosi mogu dovesti da pukne kapilarica i to onda vidimo kao blago smedkasto krvarenje.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Btw neznam kako vi, ali ja nocas doslovno nisam oka sklopila. Nisam znala kud bi sa sobom. Evo ves mi je vec opran i na balkonu, pas prosetan i rucak skuhan. 
    Mrtva sam i maaalo zivcana. A vrucine opet krecu.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    Btw neznam kako vi, ali ja nocas doslovno nisam oka sklopila. Nisam znala kud bi sa sobom. Evo ves mi je vec opran i na balkonu, pas prosetan i rucak skuhan.
    Mrtva sam i maaalo zivcana. A vrucine opet krecu.


    Ja zadnje dvije noci spavam super, ali ne gasimo uopce klimu do pred jutro. Vjerujem da je zbog toga. Sinoc smo oko 8 izasli u setnji, vani nije bilo zraka… grozno.. najavljuju vrucine za svaki dan… bit ce nam zanimljivo..

    [lilypie.com]

  • Avatar Faustina

    Faustina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Ja sam nocas katastrofalno spavala… prvo mi bilo vruce.. onda, cim bih zaspala neki ludjak bi proletio autom ili motorom i to bi probudilo ne samo.mene nego i bebu… a moje ❤ milijun otkucaja odmah… Pa neka probadajuca bol u donjem dijelu trbuha… Al eto..odspavali smo koliko-toliko 😉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.