Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LilithMordant

    LilithMordant

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Nama su na tečaju rekli da dođemo ako pukne vodenjak i ako su trudovi na 5 min. Znam da sluzni čep ispada prije poroda iako zna proci par dana do poroda a nekad i tjedan/dva, sve je to individualno. Samo znam da ispadanje sluznog čepa znači skorašnji porod :) 

    Moja curka je inace jako zivahna beba i mislim da ona jako rijetko spava haha a svaki put kad bilo sta jedem onda ima maraton udaraca :) 

    “A baby fills a place in you heart that you never knew was empty!” 💕

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Evo zena u TA kaze da joj je sluzni cep ispao prosli tjedan. A evo je jos tu u komadu

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Me+mybaby

    Evo zena u TA kaze da joj je sluzni cep ispao prosli tjedan. A evo je jos tu u komadu


    Samo ti saznaj nama informacije dok tu sjedis…  stvarno mi je zao da se toliko ceka… jel imaju klimu barem?

    [lilypie.com]

  • Avatar Me+mybaby

    Me+mybaby

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Ima u jednom djelu i sad sam se napokon premjestila i sjela tu jer sam skoro umrla od vrucine u drugom dijelu. Za sad sam obavila samo vaganje, tlak i urin. A sad bi valjda trebala i pregled. Javim se kad obavim sto i kako. Makar evo sad pricam sa zenom kojoj je ovo treca trudnoca i kaze ona da su joj u prosloj napravili uzv u 7mj i nakon toga nista.

    https://lb1f.lilypie.com/XPQ8p2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Evo da Vam se javim…
    Doma sam od ponedjeljka i strogo mirovanje dakle wc krevet i gotovo. Dobila sam tablete koje se koriste protiv prijetećeg prijevremenog poroda i tako…
    Seceri su grozni…stalno preko 10 jer te inekcije još djeluju i lijepo piše da pogoršavaju stanje bolesti tj da je vraća u prvobitno stanje kao i recimo kad nisam ni znala da ga i mam…
    Tako da sam ljuta,ne znam ni ja sta sve ne.. 
    Uz to ne mogu više podnijeti ove vrucine…

    Jel se vama kao vrti od toga?meni da…i još iz ti sve danas imam “trckalicu” tako da sam baš baš u kurcu hahah….

    I iskreno jedva čekam da ovo sve završi jer me ovo i psihički i fizički jako iscrpilo pogotovo taj šećer…jos da nije on ajde

    Tako da ono….Uhhhhhhhhhhhhh

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Da a o trbuhu da ne pričam…cim se dignem do wc a on je tvrd i napet kao kamen i uopće ne popusta…ahhh
    Da imam 20 kila više nebi me niš bolilo,a ovako sam strklja od 183 i 70 kila i nema se šta ni rastegnut tako da i svaki udarac od male osjetim koda me batom ispalila…
    Jučer se valjda ispruzila koliko god je dugacka  tako da me cijeli trbuh zuljao i bolio pogotovo izmedu cica….
    (Još ako je klipaca na mene onda jadna ja)hahaha 

    Pišem na mob pa mi se neda ni stavljati zareze ni niš….

    Pusa :-*

  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Uf Valentina, drzi se I samo polako. Nije lako mirovati, znam, ali jos samo malo izdrzi I beba je tu. Vrucine I mene izludjuju, cijeli dan sam pod klimom a po noci ne spavam od vrucine…

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    ValentinaA

    Da a o trbuhu da ne pričam…cim se dignem do wc a on je tvrd i napet kao kamen i uopće ne popusta…ahhh
    Da imam 20 kila više nebi me niš bolilo,a ovako sam strklja od 183 i 70 kila i nema se šta ni rastegnut tako da i svaki udarac od male osjetim koda me batom ispalila…
    Jučer se valjda ispruzila koliko god je dugacka tako da me cijeli trbuh zuljao i bolio pogotovo izmedu cica….
    (Još ako je klipaca na mene onda jadna ja)hahaha

    Pišem na mob pa mi se neda ni stavljati zareze ni niš….

    Pusa :-*


    Valentina drzi se! Proci ce i to sve,i kad primis svoju curicu u ruke…bit ce neprocjenjivo!




    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Jedva čekam da to sve završi,jer sam već luda od ovog….onda o drugom ne razmišljam najmanje 10 godina hahah :-)

  • Avatar LilithMordant

    LilithMordant

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    ValentinaA

    Da a o trbuhu da ne pričam…cim se dignem do wc a on je tvrd i napet kao kamen i uopće ne popusta…ahhh
    Da imam 20 kila više nebi me niš bolilo,a ovako sam strklja od 183 i 70 kila i nema se šta ni rastegnut tako da i svaki udarac od male osjetim koda me batom ispalila…
    Jučer se valjda ispruzila koliko god je dugacka tako da me cijeli trbuh zuljao i bolio pogotovo izmedu cica….
    (Još ako je klipaca na mene onda jadna ja)hahaha

    Pišem na mob pa mi se neda ni stavljati zareze ni niš….

    Pusa :-*


    Uh Valentina drz se!! 😊 a suosjecam s tvojim trbuhom jer ja se borim sa tom tvrdocom od 20 tjedna valjda. Visoka sam 177 i isto mrsava i sve mi je otislo u trbuh koji je uzak a ide naprijed. Toliko je napet ni kozu ne mozes primiti tako da svaki pomak njen osjetim. Rasteže me, lupa i stalno mi je trbuh kao kamen ono jedva se krecem od trbuha a sa nicim drugim problema… 

    “A baby fills a place in you heart that you never knew was empty!” 💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.