Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Hvala cure!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Anjaa i moja prehlada se pogorsava. Jucer mi je bilo bolje - sad mi nos curi, sve mi se sljeva u grlo. Uzas! U ljekarni su mi dali pastile isla i rekli nek koristim med i propolis. Jel smijem aqua maris strong koristit?

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    summerchild

    Anjaa i moja prehlada se pogorsava. Jucer mi je bilo bolje - sad mi nos curi, sve mi se sljeva u grlo. Uzas! U ljekarni su mi dali pastile isla i rekli nek koristim med i propolis. Jel smijem aqua maris strong koristit?


    Smijes to  su jedine kapi za nos koje smijes koristit. Doduse to je samo morska voda…

    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Anjaaa

    Sundi moras pazit s izdajanjem viska mlijeka da si bas ne napravis problem viska, sto vise izdajas ili beba sisa , vise se mlijeka stvara. Zakon ponude i potraznje. Ja cu si isto sve pripremit, bolje imat
    ako ne uspijes, nema te nitko pravo osuđivat. Ti znas da si dala sve od sebe i bok! Ja najbolje znam kako se stvari mogu zakomplicirat i kako je lakse dat bocicu nego mucit sebe i bebu. Mislim da je bebi ipak bitnija sretna majka


    A nekaj cu skemijat… Dat cu sve od sebe… Nadam se da to kad jednom krene onda ide..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Lagertha i ja koristim sesirice za dojenje. Bez njih ne bi mogla nikako jer bradavice mi nisu ravne vec skroz uvucene toliko da izgleda kao rupica. Mali ih je malo izvukao ali niti priblizno dovoljno. Jednom sam mu dala da pokusa povuc i plakala 5 minuta od boli, suze sam lila doslovno a bradavice se sve raskrvarile cak se i muz rastuzio kad me vidio i rekao nemoj vise. :( 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Ma i meni su uvucene mozda sam krivo napisala. Ja sam mu nakon poroda cak dala bez sesirica i uspjeli smo, no sestre su mi rekle da obavezno odmah muz ode kupiti sesirice. Kako tebi ide dojenje Pandice? Nisam vam rekla, mali je crn i tamnoput na muza. Ostvarila mi se zelja 


  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Summerchild i ja uzimam isla pastile i aqua maris strong.. Dali mi u ljekarni. Naljevam se cajem s medom i limunom ali nista.. Sad mi je malo pomogao lekadol. Koma sam

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Lagertha iskrene cestitke povodom rodjenja malog Mateja. Drago mi je da je napokon u tvom narucju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Carmen012

    Carmen012

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Lagertha čestitam od srca :)  Ja dva dana nisam imala internet i totalno sam ludila jer nisam znala što se događa s vama. Mislim da sam mužu dosadila i da je i on jedva čekao da saznam jesi li rodila. 
    Ja ovih dana ludim od bolova u leđima, trtici i rebrima. Toliko me bolilo u rebrima da sam otisla i ranije na pregled jer sam se bojala da nesto nije u redu, ali boli me jer ih malena stalno gura glavom.

    [lilypie.com]

  • Avatar Pinkica93

    Pinkica93

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Joj cure moje ja ne znam za sebe. Zdjelica me uzasno boli vec danima i takav me umor hvata da moram malo ubit oko poslije rucka.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.