Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Mene je taj umor poceo toliko  hvatat da ako 15 min radim nesto moram malo sjesti da dodem sebi, buduci da se malac jos spusta kad sjedim trbuh mi u krilo dođe ehhehe

  • Avatar donna83

    donna83

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Umor! Svaki dan spavam po sat-sat i pol. Doduše, klinac me budi oko pol 7 pa je i normalno da sam umorna. Al svejedno. Odem u drugu sobu po usisavač pa tamo malo sjednem na kauč 😊
    Cure, ja vam se divim s tim šeširićima sto dojite. I ovako je naporan početak dojenja, a kamoli još uvučene bradavice. Kapa dolje, stvarno..!

    [lilypie.com]

  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Meni je malac danas otisao skroz negdje dolje i pikao me po mjehuru ili ne znam cemu ali je bilo full neugodno. Nakon sto sam odlezala se smirio i vratio na mjesto. 

    Na zadnjem pregledu je bio okrenut glavom prema dolje ali mislim da se on jos uvijek stalno rotira. Najneugodniji feeling mi je ovo danas i kad mi ode gore u zeludac i serafi po njemu. Sve ovo ostalo mi je slatko koliko god ponekad zna biti bolno ili sokantno :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    PaulaPerkovic

    Mene je taj umor poceo toliko hvatat da ako 15 min radim nesto moram malo sjesti da dodem sebi, buduci da se malac jos spusta kad sjedim trbuh mi u krilo dođe ehhehe


    Paula, dobrodosla. Ti si napisala da ti je sad blizu termin, cini mi se




    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Meni je drago za procitat da uspjevate s dojenjem!I da ne odustajete unatoc problemima tipa uvucene bradavice,dani bez mlijeka,bolne bradavice….Moram vas pohvalit!Ja sam bila odustala u obje trudnoce,nije da se grizem zbog toga ,ali citajuci vas dobijem dozu upoenisti!Vidjet cemo kako ce biti ovaj put!Mozda uspjesno!Bravo,cure!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Sanjalica23

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Legerta cestitam,uzivaj sada sa svojim bebcom 😊 
    Cure kakvo vam je zeljezo i da li pijete nesto ukoliko je nisko,meni je na donjoj granici ali dr mi nije ukljucio nikakav preparat😯😐😐😈

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Hvala svima na cestitkama i podrsci!


  • summerchild

    Broj poruka: 319

    Prijavi adminu

    Sanjalica23

    Legerta cestitam,uzivaj sada sa svojim bebcom 😊
    Cure kakvo vam je zeljezo i da li pijete nesto ukoliko je nisko,meni je na donjoj granici ali dr mi nije ukljucio nikakav preparat😯😐😐😈


    Jel pijes prenatal neke tablete?
    Meni zapravo ni ne kontroliraju zeljezo..samo na pocetku kad sam radila prvu krvnu sliku, ali pijem prenatal od twinlaba + magnezij povremeno.

    [lilypie.com]

  • Avatar mrva2017

    mrva2017

    Broj poruka: 588

    Prijavi adminu

    Prekontrolirajte si zeljezo. Pijem prenatal i takoder povremeno magnezij. Na pocetku trudnoce mi je zeljezo bilo 20, sada se spustilo na 10. Dala mi je doktorica tablete jer sam blizu granice. A nakon poroda zeljezo jos i padne…

    [lilypie.com]

  • Sanjalica23

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    mrva2017

    Prekontrolirajte si zeljezo. Pijem prenatal i takoder povremeno magnezij. Na pocetku trudnoce mi je zeljezo bilo 20, sada se spustilo na 10. Dala mi je doktorica tablete jer sam blizu granice. A nakon poroda zeljezo jos i padne…


    Da u pravu si,treba kontrolirati i meni je u pocetku bilo oko 16 dok je sada skoro 8 😈😈 donja granica,zato me i cudi sto mi nista nije prepisao. 
    @mrva i ja takodjer pijem prenatal,al et ocito nije dovoljno ,mozda p9kusati ishranom popraviti 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.