Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    IvaZara termin mi je 26.8. :) Uf, mislim da će bit veselo nama koje trebamo rodit pred kraj ljeta haha! Srećom imamo klimu u stanu a i more je blizu.. :)
    Tamara, da bio mi je muz jučer u tom kozmu po blazinice za pranje guze i nisu imali pol asortimana.. Meni sad niš ne treba a i tko zna šta je ostalo od svega..
    Meni je trbuh već ful velik i pitam se koliki će tek bit za 10 tjedana. Moram vam slikat da vidite. :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Anjaaa

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Lagertha

    Tamara..

    IvanaZara i ja cu roditi u Rijeci …
    Ako vam je u koristi Kozmo u Opatiji ima na popustu 3O posto cijeli asortiman, a od sljedeceg petka ce biti 5O posto , posto se zatvaraju… ja Molim Boga da ce u petak ostati nesto za nas :D
    Ja sam ocekivala da ce biti nekakvih novina, ali bebice jos miruju na sigurnome
    Joj meni kile samo bujaju sada stvarno pazim i vaga u ljekarnoj mi je pokazala jos tri kile, pa pasti cu u ocaj sad se pokusavam tjesti da je to druga vaga pa da je razlik…
    Isla sam na OGTT i na taste secer 5.7 pa sam sada sva jako napeta… inace mi je bio 5.5 u prosjeki i moj ginekolog nije dizao nikakav problem oko toga… Ali sada se iskreno brinem… ne znam izgleda da cu morati poceti piti samo vodu i nista jesti kako je krenilo …
    Largetha koji model ti imas kolica jako me zanima posto si rekla da su teska 6.5 kg .. meni je jako bitno da mi budu jako lagana ..
    Sljedeci tjedan se selimo, stanodavka me je odusevila pocistili su cijeli stan, oprali su mi cak i zavjese, kupila mi je dva nova jastuka i jedan predivan poplun , to je stvarno rijetko doziviti, ja sam ih jako puno izmjenjala :D pa sam bas sretna… stan je onako cijeli u starini ali je super jer je nas prostori imam prostoriju viska , a cijena je super jer ovdje ne mozes naci supu ispod 3OO eura
    E cure ja sam IRA pozitivna i nemam pojma sto to znaci, samo znam da imam neka anti tjela u krvi i da nemogu naci i odrediti koja, pa sam sada i te pretrage opet radila… A inace smo i ja i muz rh + pa ako netko zna nesto

    Dobila sam od ujaka Jane Nomad Pro. Stvarno su lagana, sviđaju mi se i jedva čekam s njima šetati bebača. No ja sam inženjer - meni ti je najvažnija ergonomija, sigurnost i praktičnost, ne patim na izgled. Imaju velike kotače i lako se sklapaju. Košara i jaje se mogu staviti prema meni i od mene. Svi dijelovi osim sportskog se mogu oprati u perilici.
    Kolica su mi super ta, ali sam zato kupila Ergobaby adapt


    Jane kolica općenito svi odreda hvale, još nisam čula loše recenzije za njih, sigurno će vam bit super!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    E super , ja bas gledam ta jane nomad kolica bila su jedna za sto erua  sa puno dodataka ali su se prodala nazalost bila su bas povoljna :D …
    Meni je bitno da nadjem sto povoljnija i veliku ulogu mi igra kilaza..
    Eto imaju nedna jane nomad boja mi je predivna http://prntscr.com/f9sdst [prntscr.com]  samo sto su jaje i kosara u jednome pa ne znam kako to funkcionira … a ta su nam u Rijeci pa bi ih mogli i pogledati

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Sad mi vrag nije dao mira pa sam guglala i ta Lagerthina kolica, ta težina je vaaau! Lagertha, meni se i vizualno sviđaju. Kuuud sam kupovala onako brzopleto ova naša, joooj. Nisam dovoljno dobro istražila, i previše me nagovorilo oduševljenje mojih da sam i ja imala Peg Perego i da su tada još bila super. A dobro…vidjet ćemo, možda i ne ispadne katastrofa. Malo me brinu ti kotači.


    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Gala koja kolica ti imas?
    Evo ja sam iz Mullera/Dma uzela jos dva paketica  jednokratnih trljacica za dane kad ga necemo kjupati da ga prebrisemo vodom, 2 mala jastucica s kosticama da probamo s time ako bude imao grcice, djecje stapice za uha i jos tako nekih sitnica, ali mislim da cemo najbolje nauciti u hodu i da cemo same skuziti kak nam je najjednostavnije. uzet cu jos nosni aspirator i nesto za njegu bebinih usta.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Imam ja tetre iz Pepca!Imate neke sa nekim slikicama-7 kn i obicne bijele po 3.50 kn!Prala sam na 60-ove naslikane su se malo smanjile,njih sam uzela ako beba spava u setnji pa da prekrijem kolica,a ove bijele su se pretvorile u pravokutnik i smanjile!I to dosta!Ako cete ih koristit za siroko povijanje,tu ih nemojte kupovat!Ako je za prekrit ili bebu ili kolica onda su ok!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Mislim da imam pripremne trudove. Danas smo išli se malo šetati od Ponikva do Glavice (mozda i najkraća i najlakša Sljemenska staza) pa možda i nisu trudovi već samo zateže od napora. 


  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ninche ti jastučići su i za cicke, mozes ih stavljati kao tople obloge da krene mlijeko

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Lagertha mozda rodiš bas sutra, tocno na termin kao Koskica! 😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hej zenske kolica su cam zakon! Ja se samo nadam da ce se moja beba htjet vozit u kolicima :) jer moj necak nije htio ni prismrdit.. Malo smonga razmazili..
    Inace ejr tko od Vas kupio ili planira kupit ili vidio badic za trudnice. Di toga ima?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.