Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    A tu ste vas dvije, Lagertha i Mamika…rekoh da nije koja od vas otišla u rodilište…ali ne damo se!
    Ja pospremala od 13-16, usisavanje, prašina, podovi, kupaone, kuhinja…rekoh ako za vikend ostanem u bolnici. Jos nista makar me bole kriza, ali to pripisujem čišćenju. 
    Ja sam od robice pripremila bodi dugih rukava,  odjelce sa stopalima bez rukava, majicu dugih rukava na kopčanje naprijed, kapicu, a spremit cu i carapice i štramplice. I dekicu naravno. To je naravno za nas koje rađamo sad krajem svibnja odnosno početkom lipnja. A cure koje trebaju roditi tamo u 7.mj, pa nek ponesu vise toga pa tamo pitaju sestre za savjet, ovisno kakva bude temperatura.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Ponesite 2-3 stvari vise, lako se vrate doma…tak cu ja štrample, just in case, ali ne moram ih obuci. Nek se nađe…tak i tak je sve to minijaturno.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu
    Hvala,mi smo prezadovoljni. To je na Ekupi 3000 i nešto na akciji.
    Moj dragi je toliko izbirljiiv da me najzat za torbu pilio jer ona platnena ili ova pa sam morala zvat i pitat…
    Evo Vam jedna slika da Vam uljepsa dan!! Moj Teddy
  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Diiivan je Teddy! :) :) Kako se on nosi sa dolaskom prinove? Osjeti li nešto? Sad kad sam bila doma kod roditelja, moj pseći mezimac kao da zna za bebu. Tata tvrdi da može osjetiti dva srca. Spavao je samo kod mene, cijeelee noći nije mrdao ni centimetra, a inače se zna razbahatiti po krevetu i jadnika pored sebe stjerati u kut. Sav je bio pažljiv i fin. :) Ponekad bi sjeo uz mene, onako pored stomaka i gledao mi u trbuh. Već sam mislila da sam umislila. 
    Hvala za ljekarna i dm popis! :) Idem si isprintati pa staviti na vidljivo mjesto. Za negdje mjesec dana ćemo u tu nabavku. 


    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    E da, što se robice tiče. Meni je termin u 8. mjesecu i mislila sam bodić na dugi rukav, lakše hlačice, čarapice i tanju kapicu. :) Budem ponijela još nešto lagano za preko bodića, pa ćemo vidjeti.


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Super je , moj legne glavom preko trbuha kad se beba javlja i ne miče se..a kada laje onda se beba ritne ….vec vidim da će bit najbolji prijatelji haha
    A kad beba plače na Tv il nesto onda on sjedne ,nakrene glavu i sav se smiri i slusa

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    IvanaZara i ja cu roditi u Rijeci …
    Ako vam je u koristi Kozmo u Opatiji ima na popustu 3O posto cijeli asortiman, a od sljedeceg petka ce biti 5O posto , posto se zatvaraju… ja Molim Boga da ce u petak ostati nesto za nas :D
    Ja sam ocekivala da ce biti nekakvih novina, ali bebice jos miruju na sigurnome 
    Joj meni kile samo bujaju sada stvarno pazim i vaga u ljekarnoj mi je pokazala jos tri kile, pa pasti cu u ocaj sad se pokusavam tjesti da je to druga vaga pa da je razlik…
    Isla sam na OGTT i na taste secer 5.7  pa sam sada sva jako napeta… inace mi je bio 5.5 u prosjeki i moj ginekolog nije dizao nikakav problem oko toga… Ali sada se iskreno brinem… ne znam izgleda da cu morati poceti piti samo vodu i nista jesti kako je krenilo …
    Largetha koji model ti imas kolica jako me zanima posto si rekla da su teska 6.5 kg .. meni je jako bitno da mi budu jako lagana ..
    Sljedeci tjedan se selimo, stanodavka me je odusevila pocistili su cijeli stan, oprali su mi cak i zavjese, kupila mi je dva nova jastuka i jedan predivan poplun , to je stvarno rijetko doziviti, ja sam ih jako puno izmjenjala :D pa sam bas sretna… stan je onako cijeli u starini ali je super jer je nas prostori imam prostoriju viska , a cijena je super jer ovdje ne mozes naci supu ispod 3OO eura
    E cure ja sam IRA pozitivna i nemam pojma sto to znaci, samo znam da imam neka anti tjela u krvi i da nemogu naci i odrediti koja, pa sam sada i te pretrage opet radila… A inace smo i ja i muz rh + pa ako netko zna nesto 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 551

    Prijavi adminu

    Ova naša kolica su jako lagana i sve se sastavlja i rastavlja na neke tzv gumbe haha

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    ValentinaA

    Ova naša kolica su jako lagana i sve se sastavlja i rastavlja na neke tzv gumbe haha


    preedivna su :D 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Tamara..

    IvanaZara i ja cu roditi u Rijeci …
    Ako vam je u koristi Kozmo u Opatiji ima na popustu 3O posto cijeli asortiman, a od sljedeceg petka ce biti 5O posto , posto se zatvaraju… ja Molim Boga da ce u petak ostati nesto za nas :D
    Ja sam ocekivala da ce biti nekakvih novina, ali bebice jos miruju na sigurnome
    Joj meni kile samo bujaju sada stvarno pazim i vaga u ljekarnoj mi je pokazala jos tri kile, pa pasti cu u ocaj sad se pokusavam tjesti da je to druga vaga pa da je razlik…
    Isla sam na OGTT i na taste secer 5.7 pa sam sada sva jako napeta… inace mi je bio 5.5 u prosjeki i moj ginekolog nije dizao nikakav problem oko toga… Ali sada se iskreno brinem… ne znam izgleda da cu morati poceti piti samo vodu i nista jesti kako je krenilo …
    Largetha koji model ti imas kolica jako me zanima posto si rekla da su teska 6.5 kg .. meni je jako bitno da mi budu jako lagana ..
    Sljedeci tjedan se selimo, stanodavka me je odusevila pocistili su cijeli stan, oprali su mi cak i zavjese, kupila mi je dva nova jastuka i jedan predivan poplun , to je stvarno rijetko doziviti, ja sam ih jako puno izmjenjala :D pa sam bas sretna… stan je onako cijeli u starini ali je super jer je nas prostori imam prostoriju viska , a cijena je super jer ovdje ne mozes naci supu ispod 3OO eura
    E cure ja sam IRA pozitivna i nemam pojma sto to znaci, samo znam da imam neka anti tjela u krvi i da nemogu naci i odrediti koja, pa sam sada i te pretrage opet radila… A inace smo i ja i muz rh + pa ako netko zna nesto


    Dobila sam od ujaka Jane Nomad Pro. Stvarno su lagana, sviđaju mi se i jedva čekam s njima šetati bebača. No ja sam inženjer - meni ti je najvažnija ergonomija, sigurnost i praktičnost, ne patim na izgled. Imaju velike kotače i lako se sklapaju. Košara i jaje se mogu staviti prema meni i od mene. Svi dijelovi osim sportskog se mogu oprati u perilici. 
    Kolica su mi super ta, ali sam zato kupila Ergobaby adapt


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.