Ljetne bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Lagaretha sretno :D
    javljaj nam novosti .. Bas sam uzbudjena

    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    IvaZara, ne danas, pisale smo prije nekih mozda 30str, u ponedjeljak, kad sam slikala to u mulleru. Sve ok, nije naodmet ponoviti.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ofnica

    Lagerha držim fige…mene danas dolje probada i pika, ali mislim da je to zato jer sam čistila i peglala kao luđakinja jer me primila pomisao da ce me sutra ostaviti, tak da ostavim sve u redu. Mislim da je ipak tvoj red, ne bi bilo u redu da ti ukradem datum.
    Ja sutra u 10 moram doktoru u dežurstvo, a rekao mi je da ga potražim u rađaoni 🙊🤣 tak da ziher sutra nosim torbu. Opet na ctg i uzv, natacem se vodom i jabučnim sokom i brojim pokrete bebe…bebač je aktivan, reagira na muziku pa mu puštam piano instrumentale. Tako da bih ja pričekala jos par dana…


    Preforsirala  si se,zato te probada dolje!Ja sam jucer jako puno hodala i sjedila,a navecer se jedva ustajala i okretala u krevetu od bolova!Sad kako su bile vrucine ovih dana ja sretna sto me zadnji mjeseci ne love preko ljeta!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar MalaRuzica

    MalaRuzica

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu
    Evo i mene u 31 tj., danas su me pitali da li mozda ne nosim blizance posto mi je toliki trbuh.Me+Mybaby tako sam i ja neki dan stavila u masinu plisance i ogrtac i ona je poludila, i majstora sam zvala ali on taj dan nije stigao, i drugi dan ju bratic i muz idu pogledati jer smo mislili da je amortizer i ona radi normalno, pomakla se nije, ocito joj je to bilo prelagano.Mozda ne stavis dovoljno robe.
    Evo i mene u 31 tj., danas su me pitali da li mozda ne nosim blizance posto mi je toliki trbuh.Me+Mybaby tako sam i ja neki dan stavila u masinu plisance i ogrtac i ona je poludila, i majstora sam zvala ali on taj dan nije stigao, i drugi dan ju bratic i muz idu pogledati jer smo mislili da je amortizer i ona radi normalno, pomakla se nije, ocito joj je to bilo prelagano.Mozda ne stavis dovoljno robe.


    Netko je pitao za spavanje, ja otkad ne radim po noci se dizem svakih sat vremena odem na wc i popim si kriglu vode i za sat vremena onda ponovno.Mislim da me vise probudi žeđ nego mjehur.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Da li ima koja od vas ovaj vikemd u planu posjetit dm?Ja necu ici  pa sam mislila zamolit da mi pogleda zastitu za kolica protiv komaraca!Navodno ih ima tamo,univerzalne su!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • IvaZara09

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    MalaRuzica

    Netko je pitao za spavanje, ja otkad ne radim po noci se dizem svakih sat vremena odem na wc i popim si kriglu vode i za sat vremena onda ponovno.Mislim da me vise probudi žeđ nego mjehur.


    Ma nije to nista,ja mislim da je moj veci..ja sam na +12kila bome !33tj.
    Jooj kad se sjetim noci slabo mi je.Nikako zaspat..pa na wc sto puta…pa vrti se..pa lijevi bok..pa nemogu..ma jooj..uzas.

  • IvaZara09

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    mamika3

    Da li ima koja od vas ovaj vikemd u planu posjetit dm?Ja necu ici pa sam mislila zamolit da mi pogleda zastitu za kolica protiv komaraca!Navodno ih ima tamo,univerzalne su!


    Mooozda se ja u nedjelju zaletim,jer moram po neke stvarcice,pa provjerim i javim!:) 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Malaruzica  Bas ti lijepo izgleda trbuh u toj haljini!I ja sam zedna po noci,ali popijem samo par gutljaja!Dignem se jedamput!Probaj tako!Mogu i vise naravno,al mi je muka onda dizati se na wc!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    IvaZara09

    mamika3

    Da li ima koja od vas ovaj vikemd u planu posjetit dm?Ja necu ici pa sam mislila zamolit da mi pogleda zastitu za kolica protiv komaraca!Navodno ih ima tamo,univerzalne su!

    Mooozda se ja u nedjelju zaletim,jer moram po neke stvarcice,pa provjerim i javim!:)


    Hvala!😊

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Meni vrag nije dao mira pa sam kupila kutiju adaptiranog!Kad sam davnih dana dosla doma sa sinom muz je isao u dezurnu ljekarnu u tri ujutro pa da ne mora opet😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.